Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod Aris » Str 04.09.2019 20:59

Dva mesiace viem, že idem na dogtrekking, objednám si v predstihu psie topánky? Nie. Objednám si ich na poslednú chvíľu z eshopu, ktorý má dovolenku? Áno. :pac:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Štv 05.09.2019 7:28

Konečne som si pozrela film Inception. :heh: Vždy ma to odradilo dĺžkou, má 150 min., ale dala som to a nezaspala. :heh: Dobrý film, odporúčam, kto nevidel.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 05.09.2019 10:00

Je to skvely film. A jedno pozretie nestacilo. Som musela este raz, aby docvakli vsetky suvislosti.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 05.09.2019 16:06

haha. my sme to pozerali v robote pred par mesiacmi, tiez som to videla prvykrat. ale cely film som si tusim pisala s brittany tak mi nejake casti usli. asi si to musim pozriet znova :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Snezienka123 » Štv 05.09.2019 18:20

Keď tak čítam Wer a Pidie z posledných stránok, je mi jasné, že veľký pes pre mňa vôbec nie je...našťastie som tieto ambície nikdy nemala (teda okrem DK a tá by ma asi tak nemasakrovala :lol: )
Obrázok

Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 05.09.2019 19:03

Snezienka, ale trafit psa ako je Lyo, to by si musela mat velkeee stastie. A ono to by si videla uz na tom stenati, ze to nie je pes pre teba, on sa prejavoval drsnejsie uz vtedy, aj ovela akcnejsie ako ostatne stenata, on mi presne tak ako skace do mna teraz, skakal do usmevu pri odbere. On doslova skakal do narucia a skakal po mrezi koterca :heh: To fakt nie je bezne u fundla. Ale ja som ho vzala prave kvoli tomu, lebo som nechcela porovnavat s Hugom, keby si boli podobnejsi, tie tendencie by som mala ovela vacsie. Teraz v podstate tiez porovnavam, ale inak, lebo to je neporovnatelne. Fundlaci takito naozaj naozaj nie su. On je proste na gausiane na koncoch :heh: Hugo bol povahovo ovela lepsi predstavitel plemena. Nevravim, ze ako mladas nikoho nezhodil, alebo tak, ale porovnavala by som neporovnatelne s tymto mladym idiotom :heh:

Inak wer, ja sem uz nic pisat nebudem, bo ja ked sem napisem, ze sa nieco zlepsuje, tak sa zarucene nieco pototo :heh: Ako som hovorila, ze uz takmer vobec neskace, v podstate to zacalo ustavat ako zacali tepla... Ja sa obavam, ze ako sa zacalo ochladzovat, tak jemu ked prdne v gebuli, tak akurat po mne uz neskace tych 40kg pred letom, ale tych 55kg terajsich. Co mi predviedol dnes vecer, tak sa choval presne tak isto, ako ked mal 5-6 mesiacov . Ale!!! Ono to uz je ovladatelne zjavne ovela viac ako vtedy a ked zavelim povel, tak chvalabohu ho s radostou okamzite spravi, takze ma neudupe... A vtedy sa s nim naozaj dobre cvici :heh: Ale len co ho pochvalim a uvolnim, tak ho mam na sebe znova :heh: Jemu to ochladenie prospelo, mozno som sa tesila, ze sa skludnuje zbytocne. Mozno len hibernoval :haha: :haha: :haha: (Nie, ja verim, ze to su uz len take posledne zachvevy puberty :haha: ) A ja som chcela zacat chudnut, ale myslim, ze si svoju vahu este chvilu ponecham :haha: Moc mi teraz pomohla :haha: :haha: :haha:

Ale lubim ho, nedala by som ho za nic na svete. Mi x krat za den svojim prejavom pripomenie, ze mam byt rada, lebo je zjavne zdravy a nic ho neboli. Dokonca po roku uz prestavam byt ako na ihlach, ked sme po dlhsej prechadzke, ze ako bude vstavat... To vzdy s takym zatajenym dychom som pozerala a pozorovala, ci nezbadam naznak krivania alebo tazkosti... Teraz uz sa mi dycha pritom ovela lepsie :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 06.09.2019 5:23

Tak moj bol relativne kludne steniatko pri odbere :ha: segry sa tam mlatili, behali, zurili a on si tak sam nuchtil, nezapajal sa.. :heh: aj doma bolo este v pohode, ked dost spal - on ma tie svoje 100% fazy - naplno spi, aj naplno besni :haha: ale tak to mu ostalo - on je doma naozaj velmi fajn. Len teda musi mat svoju davku vyblbnutia. A pigie, presne aj u nas s tym ochladenim. Dojdem domov po obranach o 22.30, nazerie sa a chce sa este pretahovat o hracku :pac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 06.09.2019 5:52

Si vychytala spaciu fazu asi :heh: Vsetky ostatne stence u nas boli unavene, bo boli priamo po okupani, ona mi to aj hovorila, ze su nazrane a okupane, ze oni su vsetky dost akcne - ze len jedno je po mame, ostatne su ako vidim otca. No, ale mojho nezastavilo ani okupanie a nazranie a so spanim mal problem este hodne dlho. On teraz spi ooooovela viac ako stena ale OVELA. On predtym mal problem zalahnut len tak cez den a spat. Teraz ked je doma, tak do cca 16 je ochotny prespat ak sa nic nedeje, teda v lete, ked bolo teplo. Teraz uvidim :haha:
A nam pokosili luku :plac: Kedze tu byvam 7 rokov a nik sa jej nechytil a este ju aj vystrihali od malincia a to podavali na 1 z 2 chodnikov cez nu, tak to nebudu dobre umysly :plac: Ja som vedela, preco som uz chcela byt prec :ua: A ono to je tam teraz velmi nebezpecne vencenie, Lya pol kilometra od psa nezastavi :haha: Predtym ich citil ale nevidel, tak pohoda. Teraz vidi on dodaleka, predtym som len ja, co bolo super :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Pia 06.09.2019 6:21

Noo. Nám kosia veru tak, že nechávajú kríky, černice, to vaše niečím smrdí, (
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Pia 06.09.2019 11:50

Aris píše:Dva mesiace viem, že idem na dogtrekking, objednám si v predstihu psie topánky? Nie. Objednám si ich na poslednú chvíľu z eshopu, ktorý má dovolenku? Áno. :pac:

Aris, aj si nejaké topánky zohnala? Ak by nie, zajtra budem na registrácii a viem ti ich požičiať. (Aj keď pravdepodobne by jej boli v prípade potreby kus veľké :ha: )
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Pia 06.09.2019 13:20

Zohnala som, ale ešte sa mi ich nepodarilo jej ich vyskúšať :heh: stále si myslí, že aká super hračka to je. Budeš tam? Tak sa vidíme.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 07.09.2019 9:43

Takze beh bolo to najjednoduchsie z celej vystavy :heh: sami v triede a bez titulu, to len teda aby bolo jasne, co sa paci ludu, sa zvycajne nelubi rozhodcom :heh:
A trenovat disciplinu mame, som rada ze rozhodkyna prezila :D A vlastne vsetci. :haha: on je vraj nevychovany :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 07.09.2019 12:02

Aspon si si potvrdila, ze mas dobre oko :heh: a neovladatelneho psa :haha:

Ja som sa dnes vybrala do devina, resp na kobylu. To je oblast mojej mladosti, mala som to prechodene skrz naskrz 1000x, ale teraz som len zirala. Asi po 5 rokoch som tam bola a riadne vsetko zastavane :plac: Milovala som to tam, najkrajsia mestska cast - kusocek od centra, ale pritom uplna dedina, ticho a klud, s historickym duchom, lesmi, skalami, riekami, vinicami a vzacnou florou - aj som sa tam chcela nastahovat, teraz som aj rada, ze som nezohnala pozemok... Vinice uplne zmizli - vacsina zastavana, zvysok zarasteny, rovnako obrovske ribezlove polia su fuc, zostalo par krickov. Domy - obrovske pozemky su az uplne hore, nechaaapem, ako to mohli povolit.. Radova zastavba vsade, ved tam boli chranene uzemia :ua: na lukach vyjazdene cesty - si tam prachaci isto ralley robia :plac: uplne hrozne. Ten raz uplne vyfucal... Kedysi taky klud tam bol, som sa tulavala so psom vo viniciach a sedavala hore na skalach a pozerala na sutok moravy a dunaja...

A inak teda pomimo mojho vylevu - na Kobyle nemala byt daka vyhliadka? Tolko o tom pisali, ze som bola v tom, ze uz davno stoji :pac: a tam nic...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 07.09.2019 12:15

pigie, nevadi, nam sa paci aj tak. A aky nevychocany??? Temperamentny predsa :-D
wer :-(
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 07.09.2019 13:00

Tsss. som si nepotvrdila nic. Podla mna rozhodkyna mu mala dat VD, malo veci mu vytkla na moj vkus :haha: Ale vraj padlo aj D, takze este dobre obisiel, ale to asi viem komu dala a tam by som aj ja dala D, takze to bolo v poriadku :haha: A on nie je neovladatelny, ja som si tam s nim aj pocvicila, som vyuzila, kedze nemozem ist na cvicak, tak som ho tam pri psoch a ludoch trochu potrenovala, on reaguje velmo dobre. Ale ako mu vysvetlit, ze rozhodkyni nema pri vitani vyrazit zuby, lebo ona mu nejde dat pusinku ale kuknut do huby... Ale moja chyba, bo ja som trenovala, ze ja ukazem zuby a chcela rozhodkyna sa pozriet sama, ale on len jazyk jej ukazoval a snazil sa jej dat pusinku :haha: A ze nema vitat kazdeho na dvoch, ked je na voditku... To neviem ako nacvicim toto a ani neviem, ci sa mi chce :heh: Pride vekom :haha: Ale vlastne som spokojna, pri behu bol super, bo konecne mohol ventilovat tie emocie, takze tam vobec nebol problem, behal super, voditko si vobec nevsimol v tej trme vrme. Konecne nemusel stat a mohol behat :haha: A potom uz normalne aj postal a tak. Takze pohoda. Ale pustit k nemu cudzieho cloveka = ze mam KUA problem. Hugova chovatelka sa ma opytala, ze co je toto preboha, ci si neviem vychovat psa, ze neveri, ze on posluchne. Ja ze posluchne aj teraz, ale on proste nebude sediet alebo lezat ako vacsina zucastnenych. Tam bolo vidno fakt strasny rozdiel v tych povahach na tej vystave. On bol povahovo hrozne mimo a to este bola na neho rozhodkyna velmi mierna, bo do posudku mu napisala, ze hravy, ale priatelsky :haha: Myslim, ze chcela pred tym ale napisat nieco ine, ale potom si to rozmyslela. Nieco ako DIVY, ale priatelsky :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia