Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 8:30

myslis, ze to je trvaly stav? :heh: lebo mne sa tiez zazracne este dobre cestovalo tento tyzden (okrem dnesnej nehody za vyjazdom na obchvat)... ci nemaju este ludia dovolenky. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 8:34

Tak neviem, skolsky rok uz pominul ... Chce sa mi verit, ze to bude proste lepsie. Ved neexist, aby ked otvorili dialnicu to bolo horsie :nwm:

edit: prazdniny som chcela napisat, nie rok :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 8:40

no len ked sa bude plnit dialnica, tak sa to aj tak rozlozi aj na staru cestu. plus pribudnu stavby a mame to. :ha: som optimista, co? ale ked vidim, co sa tu vsade okolo stavia, tak ma oblieva studeny pot. :prd:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 8:45

Och, tak zase tak daleko na mna nechod, ja dufam, ze v casovom horizonte par rokov odtialto vypadnem. Mne staci, ked to vydrzi aspon 2-3 roky normalne :heh: Lebo to sa napr. v novembri uz fakt nedalo. To bol des... A medzi nami a BA sa uz nestavia. Aspon zatial :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 8:53

sa to presunulo do mojho smeru... :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Efa » Štv 11.01.2018 8:55

pigie neteš sa, toto je len krátkodobý stav ... už avizovali že na D1 začnú ďalšie 2 etapy úprav:
1. najskôr to má byť rozširovanie D1 medzi BA a Triblavinou + to nové pripojenie kolektorov a prepojenie na tú novú D4
2. rozšírenie od Triblaviny po Trnavu ...
takže nás ešte len čakajú ťažké dopravné roky :ach: :ua:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 8:58

Efa - to viem, ale necakam, ze do dialnice zasiahnu napr. tento rok. A mozno sa mylim. Ja im davam na to 2-3 roky :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 11.01.2018 18:23

Prečo MUSÍM robiť oslavu? "Len" 7 ľudí... Ja viem, že babky a podobne, ale fakt na Tom netrvám, neberiem to ako nejaký okrúhly vek, neoslavujem narodeniny nijak špeciálne/vôbec, ale predsa "to im nemôžeš urobiť". Budem sa musieť učiť, mám autoškolu atď. :prd: :censored: :plac:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Štv 11.01.2018 19:40

Slausa uff, nezavidim.
Akoze ked budem mat krasne miesto kde oslavu zorganizovat, tak mozno spravim, grilovacku na zahrade a prijemny pohodovy den.
Ale nasilu lebo sa slusi, idealne v restauracii s 5 chodmi, to by ma porazilo.

A ja zblebtam, ze och, kto ma v hlave drzat 3 rozne skusobaky, sa mi to uplne pletie vsetko
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 11.01.2018 21:35

Ono to nebude 5 chodové menu, ale najviac ma :kak: a vadia mi tie reči (hlavne na oslavách, kde nepoznám nikoho), že aká si ty veľká, a vyrástla si, a to už si pomaly ženícha hľadaj atď. Ja mám vážnu chuť neísť na vlastnú stužkovú.

Najlepšie bolo na cudzom plese,
kamarátka ma pozvala do NZ, okrem nej som nikoho nepoznala, nikto nemal potrebu mať reči a tak. To, že som namiesto tanca sedela a smiala sa na ľuďoch, ktorí tancovali... :heh:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 12.01.2018 7:55

Slausa, tiez to nemusim... Ja na narodeniny nemam moc dobre spomienky odkedy som sa stala vegetariankou a pochopila som, na co pri oslavach vacsine ludi ide :heh:
No, ale ine som chcela. Dnes vikendovy cas do prace. 11 minut. Ziadne prestoje. Akoze taketo si prosim po cely rok!
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 12.01.2018 8:42

Slausa, tie reci budu vekom len horsie.. Tiez to velmi nemusim, grilovacku a pokec kedykolvek,, ale oficialne..
Ad doprava: Ku nam asi dialnica ani nedorazi. Viac menej kazde rano masaker.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 12.01.2018 10:37

Ja ani tu grilovacku :heh:
Ja mam dnes nejaky divny den. Spavy. Nemozem donutit mozog pracovat. Mam v nom prazdno. Pes ma asi infikoval :heh:
A najdite mi niekto prosim rodicov mojho buduceho psa :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 12.01.2018 10:49

ani grilovačku s kamošmi?
chceš ďalšieho naháča? :angel: :joint:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 12.01.2018 11:06

Nie. Ja ani medzi svojimi kamosmi pokope sa necitim nejak dobre. A pritom jednotlivo sa s nimi stretavam pravidelne a som rada, ked sa stretneme. V kope ee. Oslava narodenin je v pohode len ak nie je moja :heh: Som spravila kedysi davno raz taku hromadnu kamaratsku oslavu a neviem, bolo fajn, bolo super, rada spominam, ale nic co by som chcela opakovat :heh:
A ty si dnes blaznive huby pojedla? Tebe dnes budem musiet tusim vela veci siahodlho opisat :haha: Dalsia labut uz nebude. Nechcu. Ja uz nechcem nic, co nebude mat aspon 50kg, najlepsie tak 60 az 70 :heh: Ja uz malym psom neverim ani nos medzi ocami :heh: Ale pritom tajne dufam, ze raz sa mi do cesty pripletie nieco malinke a dobrucke a tichucke, co nebudem mat srdce nechat na ulici. Ziaden satanas ustekany, roztekany, mykavy a neviem aky :heh: Ale plemeno to uz urcite nebude.
A ak sa nedostanem tento vikend z domu, tak uz ma to fakt zlomi a uz nikdy nebudem taka ako predtym. Uz mi seriozne zacne hrabat :heh: Podla mna aj preto tento divny den...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia