Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod naja » Štv 01.02.2018 19:00

Vtipny ujo :haha:
A nieze sa niekto bude hrat so stenatom ako so stenatom, lebo to na nom zanecha trvale nasledky :lol:
Dalej radsej ani nepozeram, lebo ci stara skola alebo nie, to su ciste bludy :prd: .
naja
Junior

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Štv 01.02.2018 19:06

Ja vám neviem, nie je to vtip? :nwm:
Prečo niekto, kto tvrdí, že je kňaz, ide nakrútiť video o výcviku? :nwm: Som zmätená :aaa: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod usagi » Štv 01.02.2018 20:21

Mne príde ten človek aj inteligenčne slabší,celkovo ten prejav,myšlienkové pochody :nwm:
Pozornému nie je príroda ani mrtva,ani nemá... (Goethe)

Живи, и жить давай другим...

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 01.02.2018 20:44

Ved aj knaz moze mat zaluby. Ale prejav mi pride taky ako na kazni :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Sob 03.02.2018 22:07

uz druhy vecer nieco vo Vrakuni tak buchlo... priamo medzi bytovkami :prd: az sa zatriasli steny...
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzkabluzka » Ned 04.02.2018 10:56

Fascinujú ma dve skupiny ľudí.
Prvá nechápe, že vrčiaci psi sa môžu hrať, aj keď sa psi poznajú x rokov a v živote si nič neurobili, ľudia nedokážu pochopiť, že sa LEN hrajú, aj keď tie zvukové prejavy sú divoké. A, žiaľ, ani niektorí psíčkari tomu nerozumejú. Akurát, že ma to mierne otravuje roky to znova a znova zbytočne vysvetľovať (je to ok, hrajú sa, ešte aj teraz je to ok, neboj sa, len sa hrajú, áno, stále sa hrajú, nebijú sa...). :pac:
Druhá skupina ľudí zase nechápe, že keď si chytím psa, aby sme sa inému vyhli a môj začne vrčať, že toho svojho k nám nemajú púšťať oňuchať sa. :prd:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Poslaťod kellee » Ned 04.02.2018 18:19

dnes som toho mojho psa proste nedavala, zasadol si na jedneho psa a skakal do neho, vrestal a knural a proste cele zle :plac:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 08.02.2018 12:39

Musím byť do soboty zdravá, musím
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Štv 08.02.2018 23:56

Učím Alicu stojku o stenu, vytešovala som sa ako jej to ide a chcela som si to zopakovať aj s Connie. A to moje poloinvalidné psíčatko už nevyhodí nohy na stenu. Taká blbosť a úplne ma to vyviedlo z miery, pripomenulo mi to, že už to lepšie nebude :nono:
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 12.02.2018 11:12

toto je ta spravna tema na postazovanie sa, ze? nejak je toho v poslednom case vela...

psovi sa ta pooperacna rana zle hoji. uz je dost dlho na velmi obmedzenom rezime, a pride mi ako keby bol v depresii - chudak, nemoze nic robit, ani sa hrat normalne, ziadne cvicenie, prechadzky.... a je taky odovzdany, smutny, znudeny. nedivim sa, ale je mi ho hrozne luto a nemozem mu nijak pomoct.

mama ma sedy zakal a musi na operaciu, ale pri vysestreniach jej zistili problemy so srdcom. dalsie vysetrenia, lieky, nakoniec sa dohodli, ze operovat budu. a teraz ma zle vysledky z krvi, tak sa ta operacia presuva, a snad je to sposobene len novymi liekmi a casom sa to stabilizuje.

17.2. mame predcasne splatit hypo, lebo berieme novy uver, dnes sme sa kvoli tomu takmer pohadali, lebo naposledy bol v banke priatel sam a ani mi nevie povedat, co podpisoval a ci uz mame podanu ziadost o cerpanie noveho uveru. nasledne som zistila, ze ziadost podana je, ale chyba im jeden dokument z obecneho uradu, s peciatkou pravoplatnosti. a ten dokument my nemame, lebo nam bol doruceny len verejnou vyhlaskou. takze teraz treba - akoze doslova teraz - ist na obecny urad pre original dokumentu, a potom na stavebny urad (ktory sidli v inom meste) pre tu peciatku... a snad to banka stihne spracovat do 17.2.
a samozrejme musim ist zase ja, lebo on ma robotu. ako keby som ja nemala :ach:

ked sa dari, tak sa dari.... :prd:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 13.02.2018 17:01

to je zaujimave, ze ked odchadzam, zrazu su (coskoro byvali) kolegovia ovela kamaratskejsi nez predtym. niezeby boli doteraz neprijemni, ale v podstate som bola dost ignorovana (ale to sa tiez velmi nestazujem :ha: ), a teraz sa so mnou chcu zrazu viac rozpravat :nwm:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Uto 13.02.2018 17:04

Chcu povyzvedat, kam ides za lepsim :lol:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 14.02.2018 8:45

:haha: :haha: :haha: presne to ma napadlo :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Str 14.02.2018 12:39

Inak to sa aj mne stalo, po roku som odchádzala z práce, vracala som sa do predchádzajúcej :) A jeden z dôvodov bolo aj to, že som mala pocit, že som nezapadla. Ja mám ráda priateľskú atmosféru, zájsť s kolegami na obed, na kávu... Oni to aj robili, ale bezo mňa. A zrazu, keď som oznámila, že končím, tak všetci ma volali na obed, pokecať a ako im budem chýbať. Wtf? :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Štv 15.02.2018 9:40

Tomu sa hovorí svedomie. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia