Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod pigie » Str 11.09.2019 14:03

Ako som sa tu stazovala, ze pokosili luku... Tak som stretla susedu, zahada objasnena a niektorym ludom by som fakt nafackovala. Vraj niekto UDAL majielov, ze maju nepokosene, bo zo zakona sa mas starat o svoje pozemky, hlavne teda, ked sa nachadzaju pri obci ci v obci... Takze majitelia, vraj starsi manzelia to dali pokosit, vyklcovali to osobne a teraz nechcu, aby tam niekto chodil, ked sa maju o to starat, takze bud to predaju alebo ohradia :prd: Akoze niektorym ludom fakt hrabe :prd: (A takych, co tu maju nepokosene su mraky... ze zrovna ich niekto udal... :pac: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Štv 12.09.2019 10:21

Fry poslednych 24 hodin vali :heh: Vcera sa mi ho podarilo nakopnut nechtiac 2x. Prvy krat som sla s pradlom, to je take bezne nakopnutie, proste nevidim a on vbehne, ale potom som s nim sla von, obuvam si topanku a zrovna v tom case, ako ja zdvihnem nohu, on pri tom svojom teseni a toceni sa na tu nohu narazi... Rano som ho nasla pod Lyom. Fakt. Trcala len rit a bol ticho :heh: Mal hlavu pod jeho krkom :heh: Som myslela, ze je mrtvy, skoda, ze som to nestihla odfotit. Asi uz rezignoval :heh: Nist mu nebolo, mozno mu bolo aj prijemne teplo :haha: No a teraz mam natiahnute nohy pod stolom, nesedim normalne, ze slapy o zem, ale on sa chce na tie nohy ulozit. Tak po asi 3 minutovom tancovani, sedi a hlavu si polozil na moje nohy... On je fakt vtipny, on sa snazi ohnut tu realitu podla seba :heh:
A ako som to dopisala, tak uz sa snazil aj nohy vystriet do lahu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 12.09.2019 12:10

:-)
Ja som predvcerom pri vyhybani sa kopla svojho kolenom do hlavy, on si nic nevsimol a ja som krivala este pol hodiny...
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Štv 12.09.2019 13:07

Dnes riesim viacero dolezitych veci pri PC, coz je teraz pre mna celkom neobvykle a prebehol mi telom stresovy pocit, ze som nevyzdvihla syna zo skolky. A on spi vedla v izbe. Uz sa radsej vypinam. :heh:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 12.09.2019 14:14

janajka :heh: to musi byt dost mizerny pocit.
(nas tak raz zabudla rodicia v skole. otec mal volno, tak mama myslela, ze pojde po nas on, a otec bol zasa v tom, ze ked sa na tom nedohodli, tak po nas nemusi ist a pojde normalne mama. skratim to, o pol siedmej si nas zobrala domov druzinarka – babka mojho spoluziaka, co byvala vo vchode vedla, a volala k nam domov, ze wtf :heh: )

ja som si v utorok zrazila ruku na agi treningu s joycinym zubom, a normalne to neboli, ani rana tam nie je velka, ale ked sa toho dotknem, tak mi tam vystreli taka ostra silna bolest ze sa mi slzy tlacia do oci :D narazena kost... radost...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Štv 12.09.2019 17:08

Ja som mesiac dozadu zabudla psov pred lidlom v Ba. Proste som potrebovala ešte rýchlo cestou domov kúpiť pečivo tak som ich priviazala do tieňa pred obchod lebo v aute bolo teplo. Kúpila som čo bolo treba prešla okolo psov nastúpila a odišla .... chuderky museli sa cítiť hrozne. Zistila som to až doma v miloslavove
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Štv 12.09.2019 17:29

Vela si zo skolky nepamatam, ale ako ma mama zabudla, dokladne. Ona bola vseobecne dobra v sposobovani detskych traum.
Ten pocit, ked uz ako posledna pozeram von oknom ako sa stmieva, upratovacka za mnou vytiera dlazku. Kazdeho cloveka na ulici hypnotizujem, nech je to mama. A nebola. Ucitelka sa nedovolala. Tak si ma brala k sebe domov. Uplne cudzi pocit, beznadejny. Mamu sme potom stretli cestou. :ach:
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Štv 12.09.2019 17:30

Hriva, tvl!!! To musel byt pekne infaktovy stav doma :oo:
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Štv 12.09.2019 17:41

Veď som plakala... kúsok pred domom hovorím deťom nejak ticho je v tom kufri Miša kukni čo robia psy. Misa pozerá chvíľu ticho a hovori mama ale ja ich tam nevidím. Jak nevidíš ?! Kukni poriadne. Mama ale oni tam nejsu.
Ku*va. Ostali pred lidlom. Otočka cez dve plne. Volám kanoske čo býva kúsok od lidla nech ich ide rýchlo zobrať. V hlave hororove scenáre o tom ako sa tieň posunul oni ostali na slnku a bria s chorým srdcom skolabovala :oo:
Akože fakt to bol taký vypinak... ja mám toho veľa v jedno kole som a proste som bola presvedcena že sa psy vezu s nami ... a vtedy som pochopila aj tých ľudí čo zabudli dieťa v aute
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 12.09.2019 18:51

Skor by som sa spytala koho rodicia NEzabudli aspon raz v skolke? :heh: My sme tiez raz s bratom boli posledni... A zrovna den predtym nas mama hresila za nejaku volovinu, sme sa bali, ze to s nami zabalila a proste nas tam nechali...
Ja som zabudla kde mam dieta, ked som ho kojila :heh: Ale to su take kojo stavy... To ma clovek fakt uplne inde mozog :heh:

No a dnes prebral stafetu po Fryovi Lyo. V priebehu par sekund urobil tolko veci, ze som myslela, ze ho zabijem. Tieto prepinacie baskudy su podla mna za trest :heh: Oni su v podstate velmi podobni s Fryom... Akurat, ze Lyo nie je taky priposraty a v tom je ten zasadny rozdiel :heh: Ale ked im drbne v gebuli, tak velky pes narobi viac skody :haha: Dnes pred odchodom na plavanie mu ruplo v bedni, proste pretlak energie, kedze sme boli vnutri, koberce uz nie su, tak skrabotal tak na tej dlazke, tak ujizdel, ze som videla uz prasknute vazy, takze potom, co mi skocil do narucia, som otvorila dvere na dvor, ze tam si ublizi menej... No on sebe ano... To bola jedina pozitivna vec :haha: Vystrelil z dveri, 90 stupnovu otocku urobil jednym skokom, ja som urobila krok a uz som ho nevidela na danej casti pozemku, ale pocula som ako sa rozleteli kvetinace na rohu. Su kvazi gulove... Videla som len ten najmensi ako sa kotula doprostred parkoviska... A pocula som vytrhavanie travy... Este nedorincali tie kvetinace, ked zrazu vletel do nich znova (ja som medzitym urobila len dalsi krok a snazila sa pripravit na zvresknutie), snaziac sa zobrat ten najmensi v letku do papule, nezvladol to, bo neubrzdil, ubrzdila ho az levandula, ktoru som dnes fotila. No, ta uz nezakvitne do plnej fazony zrovna ta jedna :haha: Pred domom mam uzky chodnik, teda uzky, ma asi meter cosi. Odtial som natiahla hore na strechu snury - spagat, schvalne som tam nedavala ocelove lanka, bo som sa bala, aby sa pes na nich neuskrtil... Je ich tam asi 12... Pekne rovnomerne natiahnutych zo strechy na zem, kde su upevnene o koliky. Ako to nevybral, tak samozrejme netrafil ani chodnik a proste sa pobral cez tie snury, akoby to bola sucha trava, vsetko lietalo, koliky rincali ako ich vyrval zo zeme. Som urobila asi treti krok a kedze utekal ku mne, bola som odhodlana nenechat sa nim zlozit na zem, kedze hlasivky sa stale nevedeli rozochviet. Nastastie sa neodvazil do mna skocit, ked videl moj vyraz, otocil to, preskocil kvetinace, skocil na pieskovisko, odtial zobral aport do papule a to som uz vedela, ze je fajn, bo uz ma cosi v hube, bude klud :haha: A kukala som na tie rozrazene kvetinace - 4 kusy, na tie povytrhane spagaty a tym padom utrhane popinavky, co sa po nich splhali (ale prezieravo som tam dala take, co obrazia aj z uplneho spodku :heh: aj ked az buduci rok :haha: ). Rozmyslala som, ci ho mam zabit hned alebo si to necham na neskor. Toto cele bolo so zaciatkom vnutri cca 10sekund :haha: Jedine stastie bolo, ze dieta bolo zavrete v tu chvilu bezpecne v izbe a mama uz bola prec :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 12.09.2019 18:56

hriva píše:a vtedy som pochopila aj tých ľudí čo zabudli dieťa v aute

veď toto... :ua:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 13.09.2019 7:21

Toto sa aj mne stalo, zabudla som Arisa pred pred Samoškou. Síce len na minútku, hneď som sa otočila, ale chudák, tak mi to prišlo strašne ľúto, musel sa vydesiť. :plac:

A raz sme ho zabudli v aute na parkovisku a išli sme na pupmu, to bol po operácii zrovna. :bum: :bum: Spomenula som si naňho rýchlo, lenže bol na priamom slnku v 35 st. uprostred mega veľkého parkoviska pred Tescom. Reálne som bežala s plačom cez celé parkovisko, že určite to neprežil. Uf.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 13.09.2019 7:29

Ja mavam skor opacny problem, kedze nosim psa prakticky so sebou stale (pomimo prace) - som ho minule nemala a sla som mu otvorit kufor :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 13.09.2019 7:34

Klopy klop,ja toľko starosti som zatial ešte nemala,ze by som zabudla psa pred obchodom alebo v aute alebo hocikde inde,musi to byť dost hrozne a o deťoch ani nevravim
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pia 13.09.2019 7:43

Me se stalo, ze jsem jela na obrany z prace ( tisic myslenek mimo) a spechala jsem, neb uz se cekalo jen na me...
A v pulce asi 20km cesty jsem se najednou probrala a za boha jsem si nedokazala vzpomenout, jestli jsem ty psy nalozila do auta a jedou se mnou nebo ne :pac: :pac:
Posledni, co jsem si pamatovala, ze vybihaji brankou na ulici. Ale jestli skakaji do kufru uz jsem si nevybavila.
Nez jsem zastavila - s hruzou jsem si predstavovala, jak litaji pred barakem po ulici..
Automaticke chovani je s.ina :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia