Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Život po tridsiatke :)

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Život po tridsiatke :)

Poslaťod wer » Pia 27.10.2017 9:27

to je v pohode, ked si sa zasekla v 29 na 25. ja som sa tam zasekla tiez a to uz mam o dost viac. :heh: ale fakt to nepocitujem nijako. :nwm: depky z veku nemam ziadne veru. :heh: mam aj o dost mladsich kamaratov, ani rovesnici nie su dake "stare tety", takze to ani nemam ako pocitovat. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Sunny » Pia 27.10.2017 9:37

Ja mam aj o dost starsich kamaratov, ktori nie su ziadne stare tety a ujovia :heh: To je u mna asi jediny znak starnutia - co by pre mna kedysi boli vekom dedkovci, tak teraz su v pohode kamosi a vek neriesim :haha:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod tom_goro » Pia 27.10.2017 9:46

ja neviem, slovicko seriozny na mna posobi skor negativne (vlastne dost negativne). to bude asi pozostatok pankacskych liet ktory si chranim, aj spolu s tou nedoverou az nechutou k autoritam.

nemozeme skratka zostat pri tom ze je taky kludnejsi zivot? :lol: :heh:
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 27.10.2017 9:50

Sunny píše:Ja mam aj o dost starsich kamaratov, ktori nie su ziadne stare tety a ujovia :heh: To je u mna asi jediny znak starnutia - co by pre mna kedysi boli vekom dedkovci, tak teraz su v pohode kamosi a vek neriesim :haha:

inak vlastne fakt - vsak sa pohybujem vo svete kynologie a tam su aj ti "dedkovci" :heh: ale je fakt, ze neriesime ziadne starecke temy, ale proste spolocne hobby a tam na veku nezalezi :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 27.10.2017 11:06

tom_goro píše:ja neviem, slovicko seriozny na mna posobi skor negativne (vlastne dost negativne). to bude asi pozostatok pankacskych liet ktory si chranim, aj spolu s tou nedoverou az nechutou k autoritam.

nemozeme skratka zostat pri tom ze je taky kludnejsi zivot? :lol: :heh:

okej :heh:
takze ked ti niekto bude chciet dat poklonu,seriozny pan/mlady muz pod to nespada hej? :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod tom_goro » Pia 27.10.2017 17:23

urcite sa ohradim, to si pis :lol:
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Sob 28.10.2017 6:33

Tom gorovi tak nikto iste nepovie :heh: .
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod gaidheal » Sob 28.10.2017 8:12

Silvuch píše:Zacgvilu sa bude musiet zalozit nova skupina. :D 40tnici.... FUJ hnusny vek. Taky fakt uz stary.

:piskot:

ale však názov témy nie je " po tridsiatke do štyridsiatky " :no:

aj mi tak minule napadlo, že či by som sem mohla prispieť, ale to si už radšej počkám, až sa budú riešiť rakvy a krematória :devil: (ak dožijem :haha: )
gaidheal
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pon 06.11.2017 18:07

caute stareny a starci
dnes je to mesiac :lol: ziadna zmena,ani intelektualna,no skoda :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 06.11.2017 20:41

na intelektualnu cakam uz podstatne dlhsie ako mesiac :heh: . by som sa nebala :lol: .
ale mojmu metabolizmu zda sa niekto ukazal kalendar. nie tragicky, ale teda, chladnicku o desiatej uz nevyberam :joint: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Uto 07.11.2017 8:58

caute! :joint:
zatial som len unavena :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Uto 07.11.2017 14:39

vitaj! :joint:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Sob 07.04.2018 9:21

Uz 2 tyzdne. Rozum nepribudol, skusenosti stale rovnako pomaly, chrbat zatial neboli, kedze je cerstvo opraveny... ale vsimam si (nie len od 30tky), ze volakedy som kazdy tyzden isla na trening, chcela som, cestovala mhd, vlakmi... teraz mozem ist autom, nastupit pred domom a vyatupit pri parkure, ale i tak sa mi nechce. Nedela volna, su tam preteky, ale kuknem kolko je tam prihlasenych ludi a uz sa mi nechce, ze cely den sttavit na pretekoch. Statnem :prd: mam moznosti, ale nechce sa mi :nwm:
Mozno je to aj zmenou prace. V starej som sa nudila, energiu a zabavu som hladala na cvicaku. V novej som uplne vyflusnuta, aj ked robim z domu niekedy, som rada, ked mam chvilu klud. Alw mladsia by som to asi skor zvladala, ci? :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Sob 07.04.2018 9:27

Offtopic: presneee, vela ludi. Nechce sa mi cely den (dva dni) stravit na preteku, pritom mojich je iba 10 minut dokopy. Treba s tym dobuducna asi nieco spravit, neviem, ale takto ma to sraaasne odradza. Pritom mne nevadi, ze v mojej triede je 40 pretekarov, mne vadia tie ine kategorie. :joint: A cestovat tam 350 km, spat 350 km, ani nestihnem nic ine porobit doma (doma v BA, navstevy, vylety, obchody a tak. :lol: )

jasne, ze by si to mladsia zvladla skor. Ja sa preto nehojdam na hojdacke, napriek tomu, ze ako dieta som si slubila, ze ja sa budem hojdat aj v dospelosti. Ale, nebavi ma to, nevladzem, nechce sa mi. :heh:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Sob 07.04.2018 9:56

:ha: ja som asi teraz po Lordoch taka vyflusnuta. Pretey raz za mesiac, ale uplne som vystavena. A teraz budu byvat aj preteky, kde pomaly nestiham vyvencit a uz zas idem na start, ale teraz sa mi nechce uz ani to :joint: snad so slnkom pride aj energia.
A ako naschval mi vyskocilo teraz toto na fb:
https://patalie.sk/preco-je-take-tazke-nadvazovat-nove-priatelstva-po-tridsiatke/
Aj ked teraz nemam pocit, ze mam problem nadvazovat priatelstva. Z tejto roboty som taka presocializovana, ze to socialozovanie sa robim aitomaticky a zacnem sa rozpravat aj s ludmi, s ktorymi by som sa inak rozpravat nezacala :pac: neviem teraz, ci je to dobre alebo zle, lebo ja som v skutocnosti skor introvert a teraz to jak keby nie som ja a ide to samo :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia