otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Poslaťod Elis » Pon 17.02.2020 12:56

ne, neprestala. :lol:
skrabe se dal, skrabe se cely život -to bylo jen pro me, abych byla v klidu - ze se skrabe zdrava :lol: :lol:

u ni to souvisi s hormonama - pred haranim. ale to jsem si musela vypozorovat sama.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Pon 17.02.2020 13:03

Ved toto... Vypozorujes si casom, aj ja tomu verim, ze casom vypozorujem :haha: ... Ja som dufala, ze budem riesit hned a som pri odblsovani a nasledovat bude dieta z grancli (- ktorych som rada, ze som sa zbavila, bo pes prospieva neuveritelne na mase :haha: -) za 8kg/100eur. Ale to ma neukecaju, som zvedava, co potom :heh:
Len teda u nas skrabanie je sekundarny problem, on sa skrabe az ked problem ma.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 17.02.2020 13:35

U Kaci je to skrabani taky druhotne.
Nekdy to popisu
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 18.02.2020 13:44

A teda, dakujem za rady k srsti, vsetko som to dokopy pomiesala a vysledok je taky, ze srst psovi doslova obzivla po tych troch mesiacoch na mase a doplnkoch :aaa: Neda sa to porovnavat s kvalitou srsti predtym, na zadku a zadnych nohach sa mu to prestalo lamat uplne a konecne tam ma dlhsiu srst ako predtym celkovo na zastavkach. Ked potiahnem, tak nezostane zlamana srst v hrsti, ale vypadava len obycajne ako pri plznuti, cela :jop: Ked preplzne si myslim, ze to bude uz naporiadku :heh:
Prílohy
IMG_2294.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Uto 18.02.2020 14:40

pekny je :love: mas fotku pred a po? :angel:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 21.02.2020 15:19

To fakt nemam :heh: Som rada, ze som ho trochu upravila, aj ked zbytocne, o par hodin bol jak diva svina :heh:
Ale mna by zaujimalo, preco som taka stara pre FB? :heh:
Prílohy
fb.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 24.02.2020 19:53

:haha:
also, preboha to čo je za xicht?!?! :haha:
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Uto 25.02.2020 12:01

Môže si lekár vypísať na ambulanciu, že vyšetruje iba objednaných ľudí? Je to zákonné? Zas*até zdravotníctvo :censored:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 25.02.2020 12:59

Co ja viem, tak akutku musi osetrit. Ale donut niekoho.... Tak mi nezobrali maleho s ekzemom....
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 25.02.2020 19:07

Stretli ste sa s tym, ze by vas po osetreni zuba (osmicky) rozboleli uzliny? Ja mam teda hodne skusenosti so zubami, ale taketo sa mi este nestalo. Doobeda mi opravoval zub, potom som bola hodne zaneprazdnena, takze som moc nevnimala, az ked som sadla do auta domov, tak som zistila, ze mam gucu v hrdle, vlastne ma boli cela ta strana vzadu, od dasna, az do hrdla, uzlina zvacsena, jednostranna bolest hrdla... Okolie zuba mam uplne zdurene a bolestive. Cela ta oprava bola taka divna, kedze je to osmicka, ja otvorit usta dobre neviem a mne sa ani zuby do papule nezmestia, museli kedysi trhat, aby sa tam pomestili dalsie :haha: Takze som pritom dost trpela a mala som pri tom pocity ake zvycajne teda u zubara nemavam... A mam pocit, ze sa to kazdou hodinou horsi a ani neviem co s tym :nwm: Chladit? Nechat tak a dufat, ze do rana bude lepsie? Aj ked teraz aktualne som s tym nie schopna zavriet oci ani :heh: (A teda zub ma neboli, boli ma vsetko okolo a pred opravou zuba nebolelo vobec nic)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 25.02.2020 19:27

Asi na pohotovost.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 26.02.2020 7:49

Rano vsetko ok, odpuchnute, uzliny normalne, bolest fuc :oo:
Neprenajimate niekto byt, pricom je zaradeny v obchodnom majetku? Vyhody/nevyhody?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Str 26.02.2020 11:38

kives píše:Co ja viem, tak akutku musi osetrit. Ale donut niekoho.... Tak mi nezobrali maleho s ekzemom....

A ešte kto stanoví, či je to akútny prípad, že. Sám doktor. Dnes som zažila naživo, že staršia pani prišla pre začatím ordinačných hodín s nejakou mokvajúcou ranou, celý krk purpurový, pridržiavala si tam gázu, ktorá už bola celá premočená k dermatologičke. Sestra vyšla a poslala ju preč. Že ak sa to nezlepší, nech ide večer na pohotovosť, lebo oni berú len objednaných a akútne a dnes už majú tri akútne prípady, už viac ich nemôžu prijať, lebo to pani doktorka nestihne. Ordinačné od 8:3O do 12:OO resp. 14:OO. To už nestihne. Skoro som odpadla.
Ja som včera išla k alergologičke s výmenným lístkom od obvoďáka. Začínala ordinovať 11:3O, prišla som o desať minút skôr. Vyšla sestra či kto to bol, pozerá na mňa, či som objednaná, že oni berú len objednaných. Reku ok, tak sa objednám. Na to ma odkázala na ordinačné hodiny na dverách, že sestra bude dnes objednávať od 14:3O do x, ze môžem dovtedy počkať, ale potrebujem aj papier od dermatológa a objednávajú až na JÚN. Chvíľu som na ňu pozerala s otvorenými ústami, potom sa zmohla len na niečo ako “Toto je sen.”, na čo mi tá škatuľa povedala, že “Treba voliť Fica.”. Koniec.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 26.02.2020 13:50

teraz sa nevieme s edou zhodnut, ci to bol sarkazmus alebo nie :joint:
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 27.02.2020 16:32

Moje drahe dieta ked dopozera rozpravku v mobile, tak ho zhasne tym tlacitkom na boku. Ale nuekedy to ostane bezat v pozadi, takze zvuk ide. Pustam mu to na youtube. Ked sa to nevypne, on sa naplasi, ale mne by sa to niekedy hodilo a ja vobec netusim ako to robi. Neviete niekto? :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia