Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: otázky, ktoré vám nedovolia kľudne spávať

Poslaťod kives » Sob 06.01.2018 8:19

ja mam ten problem, ze akosi automaticky ocakavam, ze ludia sa ku mne budu spravat tak, ako ja k nim. t.j. ze dohoda je dohoda a ne :kak: si do huby. a uz parkrat som sa popalila. takze uz teraz fakt na vsetko papier :ua: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Sob 06.01.2018 8:51

Tak ale s jednotlivcom este budiz, ale firma je nieco ine. Vstupi do toho dalsia osoba a tam ustna dohoda ziadna. :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 06.01.2018 9:00

jj, jasne. ja len, ze obcas sa pritrafi v tom najnevhodnejsom case, ze clovek polavi v pozornosti a just s tebou niekto vy...babre.
ale co sa dolezitych veci tyka, jasne, jednoznacne papier.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 06.01.2018 9:50

no ono je asi problem, ze tam zamestnavaju kadejake individua a mozu si robit s nimi ako sa im zachce, ale teraz velmi prestrelili. napriklad zazitok: jedna pani dostala vypoved, normalne 2 mesacnu- vsetci to vedeli, len jej to akosi zabudli povedat- nikto nechapal, ze 20 ludi vie, ze konci, len ta jedina ktora to ediet ma, to nevie? dozvedela sa to po 2 tyzdnoch, ked sa jej ktosi opytal ci si uz hlada robotu. tu sa velmi o ziadne serioznosti asi neda hovorit,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 06.01.2018 9:53

Ked jej ju nedorucili, tak neplynie vypovedna lehota :nwm:
To su ale fakt uz praktiky na inspektorat. Vsak sa spojte viaceri
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 06.01.2018 10:01

wer píše:Ked jej ju nedorucili, tak neplynie vypovedna lehota :nwm:
To su ale fakt uz praktiky na inspektorat. Vsak sa spojte viaceri

a kto? tam robia len taki, co nutne potrebovali v tom momente robotu a ina nebola v prave po ruke. Ja uz ich kaslem, v pondelok to vybavim a nechcem uz ich nikdy vidiet. moja kolegyna chcela, ze dame vsetky zo smeny hromadnu vypoved, lebo nam chceli smeny dat na denne, co nikomu nevyhovovalo a baby zacali vymyslat, najskor ze hej a ked slo do tuheho, tak ustupili.
no vidis a ona sa ta pani vobec neohradila a vypoved proste prijala aj ked o tom nevedela- dalsia chyba. preto som odmietla prijat to tak ako mi to chcela dat ona k 31.12. a dve smeny by mi nezaplatila, lebo by nemusela a ja by som sa nemala ako branit.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 06.01.2018 10:03

Len sa nemas o co opriet... slovo proti slovu. Ale keby slo do tuheho, pravdepodobne to vyhras, ak ta to ukludni :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Sob 06.01.2018 10:13

kellee píše:preto som odmietla prijat to tak ako mi to chcela dat ona k 31.12. a dve smeny by mi nezaplatila, lebo by nemusela a ja by som sa nemala ako branit.

ale tim spis po tom vsem co pises -mi neprijde normalni resit vse az po...vzdyt vis, jak to tam chodi :nwm:
vypoved s datumem 4.1. sla podepsat hned, jak jste se na tom dohodli. ne az potom , co jsi to odpracovala...

a k te duvere - kazdy jsme si nekdy nabehnul v zivote. vice ci mene.
tak ale je potreba se z toho poucite a nedelat stejne chyby nekolikrat po sobe, no.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 06.01.2018 10:14

myslim ze to pohrozenie kontrolou, alebo pravnikom, by malo stacit na to, aby to urobili ako to ma byt. (jedna z mala vyhod chlapovej firmy, firmeny pravnik im je k dispozicii)
ak by im na kontrolu prisiel ten inspektorat, tak mozu rovno zavriet
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 06.01.2018 10:16

Elis píše:
kellee píše:preto som odmietla prijat to tak ako mi to chcela dat ona k 31.12. a dve smeny by mi nezaplatila, lebo by nemusela a ja by som sa nemala ako branit.

ale tim spis po tom vsem co pises -mi neprijde normalni resit vse az po...vzdyt vis, jak to tam chodi :nwm:
vypoved s datumem 4.1. sla podepsat hned, jak jste se na tom dohodli. ne az potom , co jsi to odpracovala...

a k te duvere - kazdy jsme si nekdy nabehnul v zivote. vice ci mene.
tak ale je potreba se z toho poucite a nedelat stejne chyby nekolikrat po sobe, no.

o pletky a klebey sa velmi nezaujimam, toto som sa dozvedela az neskoro, prave od tej pani, ked som robila predposlednu smenu, tak uz nic velmi neslo urobit.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Sob 06.01.2018 10:27

kellee píše: o pletky a klebey sa velmi nezaujimam,

njn. jen to prostredi, cos tam popisovala jaksi davalo indicie ze se nechovaji prave koser..
nic -resis to, nema cenu to tu dal rozmazavat - at ti to hlavne dobre dopadne!
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 06.01.2018 10:29

Elis píše:
kellee píše: o pletky a klebey sa velmi nezaujimam,

njn. jen to prostredi, cos tam popisovala jaksi davalo indicie ze se nechovaji prave koser..
nic -resis to, nema cenu to tu dal rozmazavat - at ti to hlavne dobre dopadne!

poucila som sa riadne. sama by som si dala riadnu facku.
dam echo ako to dopadlo
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Ned 07.01.2018 10:30

mozu sa susene rybicky pokazit?som vynurala pre psy,a uz budu nejaky ten rok preexpirovane
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Ned 07.01.2018 11:11

Ja take veci radsej nedavam, minuly rok som dala psovi susene kuracie behaky, cerstvo kupene, ale mali uz podivnu aromu, taky potuchnuty tuk a skoncili sme u vet...aj ked tie problemy s pankreasom mohli sposobit tiez ine faktory, lebo som psovi dala v tom case aj kacacie krky a ta potvora to poprehltala a vonku zase nasla maso z burgra, ktore bolo popadane na rozbitom skle a nemala som istotu ci aj to sklo nezozrala, ale to ze by mala aj ine problemy.
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Ned 07.01.2018 20:06

Margita píše:mozu sa susene rybicky pokazit?som vynurala pre psy,a uz budu nejaky ten rok preexpirovane

Urcite sa mozu pokazit, hlavne ak boli otvorene. Casom navlhnu, mozu zaplesniet...
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia