Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Urban gardening a vlastné pestovanie; záhrada a kvety

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Urban gardening a vlastné pestovanie; záhrada a kvety

Poslaťod kives » Str 27.06.2018 11:40

njn, niet nad sklerózu :lol: . neboj, nezabije, kto by mu varil :jazyk:
inak, sú krásne :jop:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Str 27.06.2018 13:13

Nie, teda google mi ak svabku nasiel farebnu fazulu. To bolo fakt na struky. Mam pocit, ze aj fazule v struku boli na riedko.
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 27.06.2018 14:21

Ze vraj semienko bolo malicka hneda fazula. Ale to bolo len od niekoho, tak nejaky nazov nehrozi :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 27.06.2018 17:08

To nebola nahodou vigna? Lebo polmetrove struky fakt nema ziadna fazula, co poznam. Ale ja toho nepoznam velmi vela :joint: Ale vigna ma aj metrove :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 27.06.2018 17:16

No vygooglila som nejaku vignu co tak vyzera, tak asi :D nam to ale nikdy dobre nerastlo
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 28.06.2018 7:27

pigie píše:To nebola nahodou vigna? :heh:

to nemôžeš napísať mungo fazuľa, nech nemusím googliť?? :lol:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Štv 28.06.2018 7:31

:heh: :heh:

pigie uz to ma asi za sebou :joint:
alebo chlapa v zahradnom domceku :haha:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 28.06.2018 7:32

akuk :jop: :haha:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 28.06.2018 7:57

Zijem, lebo vcera bol vietor, mi to prevracalo neustale, tak som ich dala pred burkou do domceka... Takze chlap ich este nevidel :heh: Umrem dnes :haha: Neviem do coho to presadit zas, nech to aj drzi a neprevracia sa to furt :pac: Som si zas len usila bic na seba :heh: A nemam to kde dat. Ale tak to som vedela uz predtym, nez som klikla na tlacidlo kupit. Akurat som si povedala, ze nieco vymyslim, akurat som zabudla rozmyslat a taku dlhu dobu som na to mala :heh: Uz aj mama ma zdrbala, ze tu mam toho vela. Mam :hi: Ale ked domace citrony su take dobre, chcem aj mandarinky, aj pomarance :haha:
Kives, ja by som ti to aj napisala, keby som to vedela :haha: To je fakt to iste?
Chcela som vam odfotit kvitnuci agat, ale tych kvetov je malo, na strome sa to strati, ked odfotim strom :heh: Tak aspon, ze aky je krasne ruzovy :heh:
Prílohy
IMG_8400.jpg
IMG_8374.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 28.06.2018 7:58

Inak, vcera mi zlomilo 2 najvacsie paradajky :ua: Taaaaak mi ich je luto :plac:
Wer a tebe ako papriky? Mne nasadili druhe kolo, uz som oberala prvu a zda sa, ze uz rastu tak normalne.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 28.06.2018 8:00

nic. :heh: jedna este ako tak vyzera, ze podrastla, ale zeby som plody oberala, tak to nehroziiii :heh: ta akurat kvitne, tie dalsie dve stale zakrpky uplne. nevadiii.
a teda nechapem, ze ti vsetko stale pekne kvitne. mne to vsetko vykapina. :ach: aj ta pekna levandula, co sme dostali, umiera. :pac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 28.06.2018 8:22

To ma mrzi :ua:
Pekne mi tu nekvitne nic. Vsetko si lahina na zem :pac: Vsetko sa tlaci smerom od plota... Cele zle :heh:
Levandule, jednu som si asi spalila... Som najprv upodozrievala psa,ale potom ma napadlo, ze som tam asi vyliala teplu vodu :pac: Tie budem strihat, uz odkvitli, akurat, ze bochanky uz nebudu rovnako velke a su divne, nemaju takmer ziadne listy tie levandule :nwm: Proste stonka s kvetom, to ked dam dole, tak mi zostane suchy krik. Sa mi este nestalo... A velmi makky krik, strasne sa roztvaraju po dazdi. Nic tu nevypada pekne. Este cakam ako dopadnu vresovce, lebo ak este aj tie budu vsetky biele ako vypadaju byt, hoci som sadila biele s fialovymi, tak ma trafi... Ale stale lepsie biele ako ruzove :heh:
Este hosticky pekne kvitnu, teda niektore uz odkvitli a niektore este len budu kvitnut. Ja som do nich zalubena. Mne stacia v zahrade hosty a paprade. A hosty sa spravaju ako chcem :heh: Este aj instinktivne ich sadim tak, ze kvety idu velkostne tak, ze najvyssie su vzadu, ak su hosty cca rovnako velke :heh: Proste to je laska. Aj paprade by som tak. Ja kvety k zivotu nepotrebujem zistujem ako normalne. Fakt mi robia len vrasky. Keby ste teraz videli ten zahon s perovskiou a veronikami, tak to ma 40cm vsetko. Lebo to lezi na zemi :joint:
A ozaj, este aj tej dateline, ktoru uz uplne nestihaju zrat som nasla vyuzitie. Nakosim a nasusim, budu mat na zimu! :aaa:
Prílohy
IMG_8403.jpg
IMG_8409.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 28.06.2018 9:19

Kives, ja by som ti to aj napisala, keby som to vedela :haha: To je fakt to iste?

vraj ich je dosť plno druhov a jedna z nich je mungo fazuľa :smile: . máš odpustené :lol: .
ten agát je pecka :yes:
a nepruď s tými pidi hostami :hmm: :ha:
s tou ďatelinou super nápad
mne kvitne melón o dušu a žltne od tej zimy :ua: . už má aj melóniky naviazané, kurnik
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 28.06.2018 12:33

Mne uhorky od zimy ozltli nasadene, male :ua: No a paradajky, zas nemam stastie, zas to praska :hmm:
Prílohy
IMG_8414.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 28.06.2018 12:50

jo, paradajky... tie vo fólii sú vetko možné, len nie to, čo sme nasadili. máme cherry kónické, oválne, tornado má tvar tekvičky :heh: . inak tie cherry sú výborné, len netuším, čo je to za odroda :pac:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia