Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Svadba

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Svadba

Poslaťod Tasha » Pia 24.01.2014 13:58

crao, veď to... :ua: asi im to dám ako poslednú príležitosť vstúpiť si do svedomia :ach:
čo sa týka družičiek, tak určite by som nikomu nič neprikazovala.
počet už ani neviem kde to mám napísané. cca 50. ale nie je to na polovicu. to neriešime.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod hriva » Pia 24.01.2014 14:00

Limit by sa u nas nedal keďže každá moja babka ma po 5 deti a každé jej dieťa ma viac deti a.moja babka je uz dokonca aj praprababka rodinu mam hrozne širokú. Moj chlap ma.jednu sestru, rodičov a zopár ďalších príbuzných ale je ich ovela menej ako nás.
A ja ak by som mala mat svadbu jedine so všetkými . Chlap ma zas plno známych no menej ako 100 ludi by nebolo :joint: ale som rada ze nic take nemusim riešiť a chystať a vobec by sa mi a nechcelo radšej si niečo kúpim za tie love :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 24.01.2014 15:43

Tak ja som mala vyrazne viac rodiny ako manžel :) jaa ccca 65, manzel 30 a asi 20 kamaratov.
My sme isli skor logicky, pozyvali sme ujov, tety, bratrancov/sesternice aj s ich rodinami.
Každá strana platila za svojich hostí.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pia 24.01.2014 16:13

fotografa som uz mala vybraneho skor ako manzela. A svadbu by som si predstavovala na kopci kdesi, lenze to asi nebude realne. Idealne cosi male a tajne.
vzhladom na rodinu nerealne. Velka, a s harmonikou.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 24.01.2014 17:32

My sme mali fotografa manzelovho kamarata. Týždeň pred svadbou sa s nami vytrieskal na v.krivan v malej Fatre. A 2 dni pred svadbou nam oznamil, ze nás nemoze fotit. Našťastie nam dohodil iného fotografa :)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 25.01.2014 10:05

Jéé :lol:
my máme vybraté miesto pri potoku, zajednaný malý penziónik ma Podbanskom (tam budú bývať hostia a bude tam večera)
a už máme aj oblečenie vyriešené. Keďže to bude na začiatku apríla vonku, kúpili sme si rovnaké nórske svetre a svadba bude svetrová párty (v našej rodine zvykneme mať takto tématické oslavy, mali sme havaj, bielu párty, LOTR párty...).
A bude nás 14 + 4 psi :smile:
Minule sme zistili, že sme úplne zabudli na prstene :pac: , to sme ešte vôbec neriešili (chceme si dať vyrobiť konkrétny vzor)
Fí a svedkovia, to ma ani len nenapadlo... musím drahému povedať nech porozmýšla nad svojim, má na výber z dvoch kusov :heh:
Ozaj a aká je funkcia družičky, keď nemám závoj?? Asi nemá čo niesť však? Taký Babán by bol skvelá družička, ale čo do úst... šál?
A teta mi včera povedala, že svojmu retrívrovi chcú dať akýsi venček na hlavu.. kua ja mám dojem, že z toho bude nakoniec karneval :haha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vlaka » Sob 25.01.2014 22:48

Ulf a všetci 4 psi s motýlikom pod krkom? :jazyk:
vlaka
Okoloidúci

Poslaťod kives » Ned 26.01.2014 8:12

Ulf, znie to super :jop: . akurát neviem, či vám tie svetre budú v apríli v Tatrách stačiť.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 26.01.2014 11:34

Ulf a všetci 4 psi s motýlikom pod krkom? :jazyk:

Ale Viggo bude chcieť swarovskeho doplnky, na to nemám :prd:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Ned 26.01.2014 19:16

som chcela svadbu v zime, na bielom zaprahu. Ale Juraj bielych do zaprahu nechce. A asi to vyzera na leto, tak ci tak.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod mairi » Pon 27.01.2014 1:21

aj ja budem musiet v lete kedze chcem grilovacku :joint:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tasha » Uto 28.01.2014 16:13

ktoré?
Prílohy
saty 2.JPG
saty 1.JPG
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 28.01.2014 16:18

tie prvé su pekné, ak sa citis na take obtiahnutejsie - je vidiet viac krivky - preco nie :no:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bára » Uto 28.01.2014 16:43

V tých prvých sa nedá rýchlo utekať, ak by si si to náhodou rozmyslela :jazyk:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod mairi » Uto 28.01.2014 17:25

prve jednoznacne :yes:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia