Svadba

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Svadba

Poslaťod weron » Str 05.02.2014 14:57

Bára píše:Chcem tam najbližších - rodičov, súrodencov, priateľov a dosť. Tety, ujov, bratrancov a sesternice nie.

ja aj ujov a tety, ale len tych oblubenych :haha: :angel:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod katkariinka » Str 05.02.2014 15:08

Moj brat napr nepozyval vsetkych. Ja som chcela. Z mojej strany to nebolo o slušnosti, ale o uprimnej snahe stretnut sa s rodinou.a aj počas svadby sme sa s každým chceli aspoň krátko porozprávať, ale to nam nevyslo. :)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bára » Str 05.02.2014 15:16

A nie je lepšie občas skočiť k rodine na návštevu? Lebo tieto hromadné akcie, kde sa ani nedopracuješ ku všetkým...
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Str 05.02.2014 17:10

Katka, to je ine, ked chces. Ja co si spominam ako decko som chodila na svadby k detom tetinych sesternic z piateho kolena :prd: ale aj dnes mnohi pozyvaju "lebo sa patri", co sa mne osobne az tak nepaci, ale tak je to kazdeho vec.
hruska
Multišampión

Poslaťod weron » Str 05.02.2014 17:42

ked si do toho clovek zarata este frajerov frajerky manzelov manzelky clenov rodiny ... zbohom rozumny rozpocet :prd: :heh:
tak to fakt nie :angel:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Klaudiva » Pia 07.02.2014 6:35

My sme včera boli dotiahnuť posledné detaily v reštaurácii v ktorej sa bude konať sobášny obrad aj hostina. Poznáme to miesto nakoľko tam dosť často chodíme, ale aj tak prevádzkár nás veľmi milo prekvapil svojou ústretovosťou :jop:
A zredukovali sme počet hostí :dancing: budú tam len osoby nám srdcu blízke :yes: A za ušetrené peniaze, ktoré neminiem na nežiadúce osoby pôjdeme na peknú dovolenku :joint:
Nepoznáte nejakú šikovnú krajčírku v Nitrianskom kraji?
Čokoľvek živé si pripútaš k sebe, si za to zodpovedný.
Klaudiva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 09.02.2014 22:00

naše miesto ...
Prílohy
svadbicka.jpg
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 13.02.2014 13:58

Počujte a čo taká vec ako príhovor na obrade. Ako to riešite, aké informácie, alebo forma, alebo čo vôbec. Nikdy som taký príhovor nepočula. Čo som sa rozprávala so starostom, tak vravel že niečo by mohlo byť, aby obrad netrval 3 minúty :ha: , ale nejak sme to odpinkli. Tak povedal že to urobia pre nás ako prekvapenie. Jak tak rozmýšlam, asi by som to radšej mala pod kontrolou, nemám rada prekvapenia :ha: , nieže nám tam začne rozprávať niečo o výchove detí a podobné dristy, to by sme neprežili ani jeden.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 13.02.2014 14:10

My sme tie prihovory neriešili. Uz ani neviem, ze o com boli.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Štv 13.02.2014 23:06

mojho brata na svadbe farár breptom obvinil z homosexuality :haha: a náhodou pobavilo..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 13.02.2014 23:11

Offtopic: aj maternica lasky ( ci co to :haha: ) bola dobra na sesterkinej :haha:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tasha » Pon 17.02.2014 14:34

tak máme termín. kostol, sála, fotografka, kuchár zarezervované. obrúčky vybraté, ale ešte sa obzerám či nenájdem krajšie. šaty vybrané, ešte sa ísť pomerať ku krajčírke nech zadám správne miery
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pon 17.02.2014 17:47

Tasha, len pozor na saty z webu. kamoskina sestra si objednala saty, zmerat sa dala u krajcirky. Saty, ktore prisli, boli velkostne tak o 3 cisla vacsie, navyse aj krivo usite, vzor na satach vobec nezodpovedal obrazku,... musela si ich narychlo davat presit.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tasha » Pon 17.02.2014 21:00

tak ja ich budem objednávať ešte tento mesiac. cca mesiac kým prídu a do augusta času dosť aj na prešitie :D
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod lucik » Uto 18.02.2014 8:45

CraObs píše:mojho brata na svadbe farár breptom obvinil z homosexuality :haha: a náhodou pobavilo..

Offtopic: :heh: príležitostne to na neho vytiahnem :heh: ?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia