Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Svadba

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Svadba

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 9:39

Nosia (zazila som v mojom okoli v tej dobe docela dost). Ale ze to nosil aj MOJ CHLAP. Brrrr. Aspon, ze si ten darcek nevyberal sam a nosil ho, aby potesil mamu :heh: Vobec mu nevadilo, ze ho uz na prst nedal. Ale ja som sa pri tej predstave citila naozaj divne, ze co ti zivot prinesie :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kellee » Štv 11.01.2018 9:47

chlapi nenosia ani obrucky, moj nosil len kvoli mne :lol: ale hej nosia, obcas vidavam,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 10:06

este dakeho motorkara metalisu si viem predstavit... :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 11.01.2018 10:11

ja poznam chlapa co nosi prstene,je motorkar ale nema vlasy a posobi skor ako suchar ,nie je nijako vystredny
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 10:27

Tak ja som stretala uplne beznych ludi, ziaden cigan, ci motorkar. Aj moj ujo nosil prstene. Chalani na skole... Teraz si to uz vobec nevsimam, nemam preco. Ale vtedy som si to vsimala fest :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 11.01.2018 10:47

ja som asi tradicionalista, ale podla mna by sa obrucka mala nosit, ci uz u zeny alebo u muza. ale zas, pride mi, ze to nemusi byt obrucka ako taka - ide mi o ten symbol. mozu to byt napriklad rovnake privesky na krk a pod.
inak my sme tiez uz spolu viac nez 10 rokov a stale sa nas pytaju na svadbu, deti... ja by som sa aj rada vydala, ale to nie je nieco, kde sa da spravit kompromis - bud sa vezmeme alebo nie. a ked jeden chce a druhy nie, tak holt niekto musi ustupit.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 11.01.2018 10:56

ja som to videla nie u motorkarov, ale u takch tych vystrednych ludi, dredy, podivne oblecenie...
mna zas mrzelo, ze ten prsten nosil kvoli mne a keby bol prisiel o prst bola by to moja vina, takze som mu povedala, aby si ju dal dole.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 11.01.2018 11:07

Ja som ju asi tyzden nosila. Ale vzdy ked som ju niekde zlozila aby som si umyla ruky tak som ju tam takmer zabudla. A umyvat sa s nou mi vadilo. Sem tam si ju chcem vziat a aj tak vzdy zabudbem :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 11.01.2018 11:17

ja nosim svoj 50centovy a veru obcas sa s nim skrabnem na nose :ha: drahy (od 100 viac :heh: ) by som sa bala nosit, ze stratim, poskodim, hocico ..
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Štv 11.01.2018 11:35

Ja nosim snubak, paci sa mi a pri nicom mi nevadi, ale videla som uz nejake strasidelne prispevky o tom, ako si na tom na cvicaku pes zahakol ocak a nedopadlo to dobre :ua:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 11:46

Hmm, ma chytil taky sentiment. Musim niekde najst nase privesky a prstienok :heh: Take studentske a strasne dlho sme privesky nosili obaja, roky. Dal mi to k promocii (taky ten, co do seba zapada, kazdy jednu polku nosi) :heh: Este tu v praci som ho nosila, aj ked sakra aj tu uz robim vyse 10 rokov :heh: Prstienok som ale nenosila nikdy.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 11.01.2018 13:06

zuzka:) píše:Ja som ju asi tyzden nosila. Ale vzdy ked som ju niekde zlozila aby som si umyla ruky tak som ju tam takmer zabudla. A umyvat sa s nou mi vadilo. Sem tam si ju chcem vziat a aj tak vzdy zabudbem :D

Toto presne! Furt som ho skladala niekde a potom hľadala :D

Edit: a s iným prsteňom - dostala som od kamarátky taký krásny modrý sklenený prsteň, raz som si ho vzala do práce, bola som nejaká rozvasnena, a tresla som dlaňou do stola, prsteň sa dole rozbil a zarezal sa mi do prsta. Au.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 11.01.2018 17:39

Mne sa strašne na chlapoch nepáčia take tie pečatné prstene. Úplne antisexy.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod meraja » Štv 11.01.2018 17:44

Ja zasnubny nenosim, tiež sa bojím ze ho poskodim ( ma dosť veľké ocko) ...
Len tak do spolocnosti...
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Štv 11.01.2018 18:15

Tak to ja ho zabúdam tiež, lebo si ho dávam dole, keď sa umývam, muž mi ho včera schoval a čakal, kedy zistím, že ho nemám :heh: vtipálek, som si ho musela vybojovať. :ha:
A nosiť ho nosím, ak sa má poškodiť, ak ho mám stratiť, ak mi má ruku dokaličiť, tak čo už. Ale držím sa toho, že veci sú na to, aby sa používali, a tie najlepšie a najvzácnejšie veci hlavne. Kedysi som si veci šanovala, už nikdy viac.

Meraja, eeeej, gratulka :aplause:
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia