Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Svadba

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Svadba

Poslaťod katkariinka » Str 10.01.2018 22:44

A to on žiadal bez prsteňa?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kellee » Str 10.01.2018 22:50

nie, hodili na to rec a ona sa takto vyjadrila, bez srandy
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Str 10.01.2018 22:55

Aj moj mi chcel urobit prekvapenie ale google reklamy ho prezradili. :heh: hrozny tento internetovy svet.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Štv 11.01.2018 6:54

to aj mne bývalka zavalila medzi rečou že snubák nech stojí aspoň 5tis :haha:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 11.01.2018 7:40

Eur?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 7:51

Tak to by pre mna bolo uplne jedno ci eur ci korun, haluz :oo:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 11.01.2018 8:01

Tiež som počula také reči, že snubak má stáť 3nasobok chlapovho platu a podobne... Mne stačilo, že bol z lásky. A s diamantom :heh:
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 8:35

aaaaaaaaaaa. to je ako s tavami, chapete... :joint: toto je mimo mna uplne, si viem do ineho predstavit investovat tie peniaze. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 11.01.2018 8:36

Pre mna sperk nema absolutne ziadnu hodnotu. Tak sa radsej nevyjadrujem o cene obrucok. Aj tak ich nikto nenosi :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 8:38

Mne by bola skoda aj toho snubaku aj obruciek :haha: Toto je presne to, co nechapem a nerozumiem :heh: A uz vobec nie, ze 5 tisic. Akoze co??? Akoze naco??? :heh:
Ja som pri stahovani stratila aj rodinne zlato. Ja fakt netusim, kde som ho dala :ua: To su proste veci, co mne do ruk zjavne nepatria :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 11.01.2018 8:38

tonuz radsej zasnubne auticko :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 11.01.2018 9:11

ja nosim oboje, aj mato nosil, kym sa nezachytil a neodtrhlo mu skoro prst, pre chlapa co pracuje manualne uplne nenositelne. a teda moj snubak stal neviem do 50€, mozno menej, si to uz nepamatam, mi to vtedy bolo uplne jedno. ale obrucky to tiez dobra palka, sme behali po zlatnictvach a len otvarali oci ze kde prichadzaju na tie sumy
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 11.01.2018 9:20

Ja to inak tiež bežné nenosím, iba na špeciálne príležitosti. Ale mám rada oba prstienky.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 9:30

Ja neznasam chlapov s prstenmi. A k nasemu zoznameniu s mojim chlapom. Dal si dole na zotavenie prsten, par dni predtym ako sme sa zoznamili, co dostal od rodicov, lebo mal zraneny ten prst. Do 2 tyzdnov som mu povedala tuto vec, ze neznasam chlapov s prstenmi, uz si ho na ten prst nevratil. Priznal sa mi az po rokoch, ked sme sa stahovali a mal ten prsten v rukach a ja som sa divila, ze ON ma prsten :haha:
Ako malo stacilo, aby sme spolu nic nemali :heh: Sme sa dali dokopy vdaka zranenemu prstu :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 11.01.2018 9:36

a to chlapi nosia prsten? :lol: okrem obrucky teda... viem si predstavit akurat takeho cigana s hrubou retazou a kopou prstenov, inak mi to nejak nejde. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia