Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Svadba

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Svadba

Poslaťod pigie » Str 10.01.2018 12:07

Tak o vyske poistky ja nic neviem, urcite mi hovoril, ale slo jednym uchom dnu, druhym von. A ani ma to nezaujima, lebo dufam, ze nikdy nebudem musiet riesit. To len s ohladom na to, ze partneri sa vedia zabezpecit aj takto, ak maju potrebu.
Kellee - ja neverim, ze sa zmeni. Ono by sa skor zmenilo aj tak, bez svadby... Alebo ked niekto od svadby nieco ocakava, tak ano, potom sa nieco zmenit moze.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod MisheliQ » Str 10.01.2018 12:22

Kellee a čo sa zmení? Daj príklad :)
Už aj bývaním sa malo čosi zmeniť, ale nič sa nezmenilo. Vlastne niečo áno, je to medzi nami oveľa lepšie, lepšie si spolu rozumieme, lepšie spolu komunikujeme. Po 2 rokoch spoločného bývania. A zmeniť sa môže čokoľvek a kedykoľvek aj bez toho, aby sme boli manželmi.
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 10.01.2018 12:27

aj my sme byvali predtym spolu a bolo to v pohode, bolo to super. Moj pocit je ten, ze chlap sa menej snazi. a nie je to len pozorovanie mojho manzelstva, prave viacerych aj co mi kolegyne, ci kamaratky spominali.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Str 10.01.2018 12:34

CraObs.... ty mas zrejme o mnoho vyhodnejsiu poistku, ale moja taka nebola, tak som zrusila. Ak dam poistovni za 40 rokov 20.000€ a na konci mam istych len 8.000€ (ak sa nic nestane), tak je to pramalo......a ak by sa aj stalo, tak by som dostala, teda moji dedici 7.000€, ak by to bolo pri autonehode, tak este raz tolko. takze ja by som dala mozno 10.000 a oni by dostali 14.000, co nieje az take ohromne, Naviac ja som mala poistenie aj na ochorenia a ak by som mala v 50tke infarkt, vyplatili by mi sice ciastku, ale musela by som este do 65/70 dalej platit poistku. Takze by to znamenalo, ze ja dam 20.000 a oni mne len 15.000. Ak vobec. Radsej zarabam kym zijem, aby som zabezpecila rodinu a ked pride den D, tak tu bude :nwm:
Sa len divim, ze som to vtedy podpisala, ale som sa nechala uchlacholit tym, kolko je chorob a aky je svet zly.

Kellee chapem, tak vyuzivajte tu poistku kde sa da.
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Str 10.01.2018 12:58

Však aj žena sa môže menej snažiť. Ale to ako k tomu pristupujeme, je len a len na nás. My si uvedomujeme, že to nemusí byť navždy (ani manželstvo, viď rozvod). Staráme sa o seba a o toho druhého, lebo chceme, nie preto, aby sme si toho druhého udržali a po svadbe sa úplne opustíme. Mám okolo seba rôzne vzťahy, ale to aké sú nie je nijak smerodajné pre mňa, a toto som pochopila po tom, čo sme začali spolu bývať (tak som sa toho bála, že sa tým niečo zmení, že budem po ňom musieť upratovať, že celá domácnosť bude na mne, že vznikne stereotyp, že sa začneme zanedbávať, budeme chcieť pokoj jeden od druhého, áno, kľudne sa to mohlo stať, ale obaja si uvedomujeme, že za to aký život žijeme a tvoríme si môžeme len my sami). Problémy môžu prísť, ale sú na to, aby sa riešili, nie prehliadali. Život máme len jeden.
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Str 10.01.2018 13:00

no my platíme dajak 75€ štvrtročne teraz, mám tam ja úmrtie na 85? 90? tis € pri autonehode 2x, + weron je na dajakých 20k? viac sa nedalo + obe deti dajaké úrazy, choroby a čo ja viem čo.. z tej sumy deti sú najväčšia položka.. tá "moja" časť je za pár €.. resp platili sme dajakých 50, pripoistili sme Alicu a dvihlo sa to na 75 cca.. takže po 25€ sú deti a max 25€ poistka moja+weron dokopy.. takže to je 8€ mesačne spolu.. kolko musíme šetriť aby deťom po nás ostala aspoň základná poistka? a koľko aby dostali to čo pri autonehode (čo je predpokladám najpravdepodobnejšia možnosť)
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Str 10.01.2018 13:55

No tak vidis, ta moja ma moc neistila....ale ty o tvojej moc verejne nepis, lebo si to precita nekay fesak z vasho okolia, co kuka po Weron a bude mat este vacsiu inspiraciu :lol:
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Str 10.01.2018 19:54

Pigie. Proti akemu prudu? weron, basha, priscilla, mairi, hriva?, silwuska, offca nie su vydate a maju uz aj deti. Skor kto ma svadbu tu ide proti prudu. :ha:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 10.01.2018 19:59

A 18 rokov s chlapom, jo?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Str 10.01.2018 20:05

Tak 18 rokov som neni ani ja s mojim chlapom. To sme uz rozoberali. :lol: este musime trochu zostarnut, ked uz nechodime spolu od strednej.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 10.01.2018 20:52

mna sa mama po druhom decku uz ani neopytala ci sa teda vezmeme :joint: raz ano,ked sa nam.bude chciet,ked nebudem muset z hostiny odbiehat kojit ci douspavat dieta na izbu :haha:
raz ten den pride :joint: neznasam byt strrdobodom pozornosti,neviem si ten den anilen predstavit,ale sak prezijem :lol:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Str 10.01.2018 20:56

Niektore zeny by vedeli odpovedat na otazku, preco sa nevydas: "nooo, to by ta o tu ruku musel niekto poziadat." :lol:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 10.01.2018 21:23

taky pribeh: chlap chcel poziadat o ruku priatelku, ale chcel ju prekvapit a ona mu povedala ze si ho vezme, ale musi si sama vybrat prsten a to uz je par rokov, on odmietol :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Str 10.01.2018 21:42

Kellee, som nepochopila, akoze ona ho predbehla, či ako?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 10.01.2018 21:45

katkariinka píše:Kellee, som nepochopila, akoze ona ho predbehla, či ako?

nie, chlap ju chcel poziadat a ona nechcela, iba ak si ona bude moct vybrat prsten a on jej chcel prsten vybrat sam, ona si chcela sama, a tak su spolu, ale nevzali sa a nevezmu sa pokial ona neustupi z toho, ze si sama vberie snubny prsten :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia