Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Módna poradňa

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Módna poradňa

Poslaťod moschino » Pia 24.11.2017 12:26

A treba formalne? Ved ste studenti, kazdy pocita s tym, ze nepridete nejako velmi formalne vyobliekani :nwm: si to uzi, kym mozes, ze si mozes obliect hocico, medzi bandou ludi sa to strati :angel:
Ja by som isla do tmavych nohavic a kosele.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Aris » Pia 24.11.2017 13:48

Ja práveže v týchto obchodoch nakupujem bežne a to mám vrch 42 a spodok 44. Aj teraz si nesiem dvoje rifle z Reserved, šaty z C&A. Práveže som natrafila aj na veľkosti 46, 50 a pod.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 24.11.2017 14:04

Veď v CA mali aj veľkosť, len nie to čo potrebujem. :heh:
Reserved je vraj v Centre, pôjdem pozrieť.
Zaujímavé, že z hm mám rifle, 44.
Ešte som bola v Mlynoch, otvorili tam nejaký nový handrák. Ale nič, ak čierne rifle (ktoré som pôvodne chcela), tak buď ošklbané, vyšúchané alebo proklate nízke. Nuž čo, náročná (a tlstá) som...

Mosch, hovorili nam, že to má byť slušné, semi formal, alebo čo. Hlavne vraj kvôli tomu OSN. Inak by som chytila rifle a prvé tričko.
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Pia 24.11.2017 14:10

Slausa, včera otvorili Reserved v Centre N. :yes: Takže možno tam budú mať aj nejaké zľavy.
A nad nejakými jednoduchými šatami si nerozmýšľala?
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Pia 24.11.2017 14:27

Však si mladá a má to byť semi formal. Ja by som kľudne šla do riflí, samozrejme nie roztrhaných alebo vytrblietkovaných alebo boyfriend strihu, ale buď skinny alebo rovných, nahodila k tomu napr. čierne tričko/tielko a sako. Slušné topánky k tomu.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pia 24.11.2017 16:04

Jj, presne nieco take.

Ked uz je ten black friday, skocila som na Voderady. Cakala som vacsie akcie, plagaty na zlavy, nejaky marketing co sa chytil tohto sviatku a nic moc teda. Akurat adids ma este 25% zlavuna vsetko. Kupika som dalsie bezecke topaky, ideal na travicku v hale :angel: afakt za par korun
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 29.03.2018 11:44

:sos: plavky :vykricnik: :vykricnik: :vykricnik:
hladaju sa jednodielne plavky :angel: nie co vyzeraju jak pre stetky, ale ani pre 50rocne tety, ani nic sportove vyslovene. nieco take akurat, cez prsia kosiky podmienka . tipy na obchody ? neviem ci sa odvazim naslepo objednat z netu, aj ked asi skoncim pri tom ... skusensoti s bonprix plavkami napr ?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 29.03.2018 11:55

Ha. Ja plavky hladam uz 2 roky. :haha: Sice dvojdielne, ale na nic schopne som nenarazila. Mala som jedny, s ktorymi som bola mega spokojna, ale uz im skoncila zivotnost a nedokazem najst adekvatnu nahradu :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 29.03.2018 11:58

weron, urob si výlet do Piešťan.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 29.03.2018 12:03

preco piestany ? :angel:

wer, ja som doteraz nebola schopna najst pri dvojdielnych kosiky ktore by mi sedeli ... zo vsetkych mi cecky vypadavaju ked sa predklonim :joint: vsetky su neprakticke :heh: ale uz neriesim, po dvoch detoch uz si dvojdielne ani nikdy nedam :haha: ale pozeram ten bonprix, aj by som na skusku objednala ... mate niekto prakticku skusensot s vracanim tovaru od bonprix ? daju sa plavky vlastne vratit ???????? :nwm: ci ani nie ?
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Štv 29.03.2018 12:12

daju sa vratit z bonprixu - aj plavky podla mna. Ja som vracala saty, maju tam k tomu uz aj navratku, zaskrnes policko dovod vratenia a vybavene.

Ked najdete pekne a schopne plavky dajte mi vediet, lebo ja zhanam tiez dva roky, presedela som x hodin na nete, naozaj prezrela vsetko co sa dalo a NIČ mi nepadlo do oka. Bola som aj v kamennych predajniach, este horsie. :lol:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Štv 29.03.2018 12:41

Weron, skus pozriet zn. Triola.
Mala som ten isty problem :heh: ale ja som nakoniec kupila dvojdielne a su super, nic nevypadava :lol:
Predavaju aj take nestandardne velkosti a maju aj cele plavky, daju sa cez net objednat.
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 29.03.2018 12:45

Ked je tu tato tema, darujem adidas sportovu podprdu, nikdy nenosenu. Nenavleciem sa do nej. Niekto fakt chudy, komu je velkost xs volana (tusim ma velkost 32? Neviem co som si myslela, ze ci sa navleciem do velkosti ako pred 7 rokmi alebo co :ach: ). Ked budem doma, mozem pridat aj fotku.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 29.03.2018 12:45

preco piestany ? :angel:
doteraz nebola schopna najst pri dvojdielnych kosiky ktore by mi sedeli ...

pre toto :no:
vážne, mali by tam mať dosť veľký výber, neviem, kde je tá predajňa, ale cca 10 rokov dozadu si tam mama kúpila síce drahé, ale konečne plavky, čo sedeli a držali, čo mali :smile:
ja som mala šťastie na plavky, som vliezla do exisportu koncom septembra tri roky dozadu, vyskúšala, zbalila čierne a červené a mám pokoj s plavkami na dosť dlho :joint:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 29.03.2018 13:02

pozeram tie triola, to je daleko za rozpoctom. to mne treba len k nasim k bazenu s deckami alebo po dvore.... tankini z bonprox to istia :ha:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia