Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

kresby

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

kresby

Poslaťod max » Štv 24.04.2008 18:37

Dnes ma napadlo nakreslit portret Maxina. Zistla som, ze je celkom tazke nakreslit psa, tazsie ako cloveka. Viem, ze kreslia viaceri z vas tak sa podelte o svoje prace, pripadne napiste ake pouzivate finty a triky pri kresleni.
Obrázok
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: kresby

Poslaťod kika a rocky » Štv 24.04.2008 18:46

Krasny obrazok Max, ja by som si chcela tiez Rockyho nakreslit, ale kreslit neviem.
kika a rocky
BANNED
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 24.04.2008 18:48

:oo:
super. moje kresby zverejňovať nebudem, lebo buď by ste nevedeli čo to je, alebo by to pripomínalo jaskynné maľby. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod max » Štv 24.04.2008 18:51

Daj aj take, prosim. Ja inak milujem surealizmus, dadaizmus a podobne haluzarne, su to krasne veci. Obdivujem ludi, ktori sa dokazu tak "odviazat" a nie su prilis akademicky...
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Administrátor » Štv 24.04.2008 18:59

Ja psy kreslím nejak takto :no: Presnejšie toto je jazvečík :ha:

Obrázok
Administrátor
Administrátor

Poslaťod Karlin » Štv 24.04.2008 19:07

teeda fakt krása :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :jop:
ja zas skorej preferujem akty,návrhy a haky-baky čo ma napadne :lol: .
No radšej to sem nedám lebo by sa to mohlo schovať oproti tomu tvojmu :jop: (tieňovanie mi nikdy nešlo :plac: )
Ale ja keď už kreslím tak najlepšie je podla obrázka nehýbuseho sa samozrejme a keď je ťachší tak si ten obrázok rozkockuješ(spravíš sieť) a hneď to ide ľahšie.Alebo si ho šupni do PC a tam daj upraviť obrázok na kreslený a ide to ľahšie(ale asi na to budeš potrebovať program :ua: )ale fakt krása a dadaizmus aj surealizmus patria tiež medi moje obľúbené smery...zbožňujem to ich jašenie s farbami :lol:
Karlin
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Štv 24.04.2008 19:13

Niečo z mojej zbierky :smile: :

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

:lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod max » Štv 24.04.2008 19:16

jj ja som doteraz len akty a trochu portrety, pesa ma nikdy nenapadlo az dnes. A tiez kreslim casto z fotiek lebo normalne by sa to nedalo...Chudak by sa zblaznil keby mi mal sediet, uz dnes sa osival a to som len chcela aby mi ukazal nos :smile:
a jeden akt, dufam, ze ma jukel nezabije :lol:
Obrázok
max
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Štv 24.04.2008 19:18

Jóóój! :jop: To je nádherná kresba! Si šikovná! Klobúk dolu pred tebou! :klobuk:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Veve7.7.7 » Štv 24.04.2008 19:22

Wáááv! To je nádhera. Vážne máš talent.. aj ja chcem tak kresliť :plac: . Ja nemám nadanie na nič :ua: Čo už, život je krutý. Skús nakresliť psíka... to som zvedavá ako bude vyzerať!
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba
Veve7.7.7
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod max » Štv 24.04.2008 19:25

dakujem :hi: Ja som len taky kreslic, si ini frajeri, ktori dokazu dat na papier svoje vsetko a ja mam este od toho daleko...

Kazdy ma na nieco talent, len ho treba najst :smile: Talent nie je vsetko dolezitejsia je tvoja tuzba, snaha a v neposlednom rade vydrz.
A obrazok hava je hned prvy :no:
Naposledy upravil max dňa Štv 24.04.2008 19:28, celkovo upravené 1
max
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Veve7.7.7 » Štv 24.04.2008 19:27

Naozaj... prepáč nevšimla som si ho :jop: ! V tejto téme som prvý krát :no:
Tak ten je krásny.... no proste máš talent !
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba
Veve7.7.7
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Kača » Štv 24.04.2008 19:32

max: uplne profesionálne zakomponované tiene do obrázka!!! no ty brďo... fakt supriš :jop:
A tiež dobrý podpis... dobré miesto, nie moc výrazný ani nevýrazný.. fakt dobré;)
Samozrejme, podľa mňa sa chyby nájdu všade, ale je rozdiel, keď na mojich nájdeš chyby (ďosť veľké chyby) a u teba tie cinimini veci :heh:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod NemesiS » Štv 24.04.2008 19:37

max, fakt pekné kresby, tá druhá farebná sa mi veľmi páči.... :jop:
nahoď ešte nejaké, ak máš.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod max » Štv 24.04.2008 19:42

Uz mam len jeden, tiez taky :hi: inak tento obraz je od chlapika, ktory nakreslil votrelca
Obrázok

este cakam aby dala aj 8kaca8 :smile:
max
Hafan
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Voľná Diskusia