Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zaľúbení, tí sú chránení...

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Zaľúbení, tí sú chránení...

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 8:19

pigie :plac:

Čo napr. dovolia/nedovolia? Neviem si predstaviť, že by mi niekto povedal, že "nedovolí". Okrem napr. vecí bezpečnosti a pod., ale aj tak si to musí každý zvážiť sám :nwm: .
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 8:19

Napr. sa jednalo o to, ze zena suchla auto, ktore mimochodom dostali zadarmo od niekoho. A uz ziadne auto si nezasluzi :oo:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 8:22

Ale to asi nebolo myslené úplne vážne, či? V zmysle, že na tom bude fakt dlhodobo trvať.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 8:26

Praveze bolo. Som sa ho pytala, ci to mysli vazne. Ze ano, lebo ze nevie soferovat, ze toto uz je tretie, co znicila. Nech si chodi MHD, ze dalsie auto pre nu uz proste nie.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 22.12.2017 8:28

a mozno aj aby sa nechal pocut aky je on alfasamec a ako si vie rozkazat -v kuchynke s chlapmi,potom pride domov a tam jeho zena a je po alfasamcovi :lol:

inak tieto Vianoce budu ine ako tie predosle,aspon pre mna,take lepsie :hi: zatial je to to vsetko take lepsi a darcek mam jeden,ktory som ani neplanovala ale tak ta predosla vec sa mu pokazila,tak je to nieco co pouziva dost casto tak hadam sa mu bude pacit( no musi pochopitelne,nic ine mu nezostava)
a este ako som to dodekorovala tymi malymi nezmyslami to dotvara taku tu spravnu domacu pohodovu atmosferu
Naposledy upravil Margita dňa Pia 22.12.2017 8:31, celkovo upravené 1
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 22.12.2017 8:30

pigie píše:Praveze bolo. Som sa ho pytala, ci to mysli vazne. Ze ano, lebo ze nevie soferovat, ze toto uz je tretie, co znicila. Nech si chodi MHD, ze dalsie auto pre nu uz proste nie.

nooooo ale ked znici tri auta....no uznaj,to ozaj takej len bicykel :lol:
ja som tie z suchla auto,bla z toho poistna udalost,to bol uplne len taky skrabanec ,trochu oskrabany lak,ani poriadne vidno to nebolo,ale kedze dotycna mala fungl nove auto tak to chcela riesit,inak zatial klopy klop
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 22.12.2017 8:36

Offtopic: ja by som tiez niektorym zenam zakazala soferovat :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 8:37

Vies co, ale ani takeho chlapa by som nechcela :heh: Ale celkovo mam pocit, ze je velmi malo chlapov, co proste na zenu nepovedia krive slovo, aj ked nie je idealna :heh:
Ja som nakupovala len drobnosti, z ktorych bude mat urcite velku srandu :heh: A vacsinu chlapov by to mozno aj urazilo. Ked tu hrnec urazal. Vcera som videla taku reklamu, tak asi je to bezne, zena dostala hrniec pod stromcek, tak bola neprijemne prekvapena, ale v hrnci bol sperk, tak vsetko bolo OK :heh: Asi nie som spravna zena :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 22.12.2017 8:39

tak hej, ani chlapa takeho. :heh: a tiez casto pocuvam take reci a si vravim, ze toto mi veru nechyba. :ha:

no a mna by nepotesil ani sperk a ani hrniec. :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 22.12.2017 8:41

ja by som sa hrncu viac potesila ako sperku,lebo co s takym sperkom?ani zjest sa to neda,ale s hrncom sa da viac veci,aj uvarit v nom nieco co sa da zjest :lol:

pigie píše:Vies co, ale ani takeho chlapa by som nechcela :heh: Ale celkovo mam pocit, ze je velmi malo chlapov, co proste na zenu nepovedia krive slovo, aj ked nie je idealna :heh:

sa uz naucil s jej chybami zit,tak uz nema sil ani energie o tom este kolegom rozpravat :heh: ved naco

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 8:42

Ja zase radsej hrniec ako sperk :heh: Po porode dosla stanova mama a davala mi nejake zlato, ze to sa patri. Som nevedela ani co povedat, lebo mne to je na dve veci a je mi uplne fuk, ci sa to patri :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 8:42

Na mňa môj bývalý nikdy krivého slovka nepovedal, všetci mi vždy vraveli, ako ma chváli a ako ma má rád, a aj tak ho nemám. Niekedy by som bola radšej, keby si s chalamni pofrflal a prišiel domov :angel: .

Šperk teda ani pre mňa, radšej knihu :lol: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 8:43

Ja kazdy rok cakam ponozky. A strasne malo ponoziek dostavam :heh: Takmer kazdy rok som sklamana. A to sa tak snazim, aby videli, ako sa tym ponozkam tesim, ked ich dostanem :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 22.12.2017 8:44

ale ono to je logicke,preco by mal niekto frflat na nieco/niekoho koho si dobrovolne vybral? a mozno to ani nechcu riskovat nieco povedat ,lebo by si privodili akurat hanbu a posmesky tak su za gentlemanov a milujucich partnerov :heh:

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 8:48

Je to pravda, nejako vážne nadávať na partnera je blbosť. Tak ho opustím, nie, keď sa mi nepáči. Ale také rozkošné nedostatky, to je milé si povedať :hi: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia