Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zaľúbení, tí sú chránení...

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Zaľúbení, tí sú chránení...

Poslaťod majjuna25 » Uto 12.12.2017 18:37

Ja by som sa kvalitnému hrncu potešila :aaa: a na meniny, čo je prakticky nič (pre mňa) , by mi to prišlo ako megasuper darček :lol: Od kohokoľvek.
Ale tak chápem, že nie každý to tak má. Ale priatel to určite myslel dobre. A ak si povedala, že ti hrniec príde zaujímavý, ale zbytočné vyhadzovať zaň toľko peňazí, chcel ti spraviť radosť :lol: no, netrafil.
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 12.12.2017 18:51

Ak človek nie je s partnerom 3 mesiace, možno je vhodné porozprávať sa o tom, ako kto vníma darčeky a čo pri obdarúvaní (ne)potrebuje - prekvapenie, kreativitu, hmotnú vec, drahú vec, ručne vyrobenú vec, výlet, lístky na koncert...
My to neprežívame a ideme vyslovene na praktickú nôtu. Hlavne si veci vydiskutujeme.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Poslaťod kellee » Uto 12.12.2017 19:22

Už sa mi to káže sviatky nechce riešiť. To nie je prvý krat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 13.12.2017 8:08

ja mam rada prakticke darceky. a ja v priebehu roka ukazem tak na milion veci co by som chcela :haha:
len opacne to moc nefunguje :ach: clovek mu chce kupit a on okrem kravin okolo vzduchovky nevie dat tip na darcek :joint: ja radsej nekupim teda nic... smola proste :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 13.12.2017 8:39

Ano, ano, ja tak isto. Milion tipov pocas roka. Vzdy, ked nieco najdem, tak zazdielam svoj pocit :haha: A zas moj chlap je perfektny, on hlavne, co sa tyka "alika", tak to raz za cas zhrnie tie par eurove zalezitosti a nakupi to naraz a potom mi len dochadzaju "darceky" len tak :heh: A ja som uz davno aj zabudla, ze som nieco take chcela a mracim sa nad obalkou a spominam, ze co som to objednavala (Dava poslat priamo na moje meno) :haha: A to ja nic. Ha :heh: A este ma velmi potesia taketo necakane darceky v praci, ked mi necha nieco na stole, alebo donesie nieco pod zub. A to aj chalani zvyknu niektori, to sa vzdy tesim ako na vianoce :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Pia 15.12.2017 18:06

Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod dasken » Pia 15.12.2017 18:55

4 dohody su TOP

povinne citanie do kazdej domacnosti :lol:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pia 15.12.2017 19:52

Annabell si moj clovek, Duska mam rada :hi:
My odkedy spolu byvame, tak je to lepsie a lepsie ci medzi nami alebo v nasom spolocnom zivote.

Darceky neviem ani ja vyberat velmi, lebo vyberam podla seba a nejak nezachytavam, co by ten druhy mohol chciet, co by sa mu pacilo. V tomto sa chcem polepsit, lebo sa mi paci urobit niekomu radost tym, ze mu dam nieco, co ho uprimne potesi.
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 15.12.2017 19:58

Milovala som spať sama a teraz neviem sama poriadne zaspať. Ja, spachtoš :ach: .
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pia 15.12.2017 21:04

Lindi mam to tak isto, ked je chlap na cestach, tak hrozne ponocujem. Este si psy mozem vtedy k sebe pritulit.
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pia 15.12.2017 21:45

strasne to nemam rada byt sama hlavne v noci, ale najhorsie je za sa bojim o neho
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Pia 15.12.2017 22:00

tiež to nemam rada byt sama doma, teda ja mam doma synov a k nim sa tulim :hi: ak muž nie je doma..
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Pia 22.12.2017 7:18

Ja som darčeky poriešila tento rok veľmi rýchlo a kvalitne. Každému som kúpila niečo, čo sa mu zíde alebo po čom túži. Nápady mám dobré. Jeden darček som už niekomu dala (lebo inak sa nedalo) - dotyčný bol úplne mimo z toho, vôbec nechápal a veľmi sa prekvapil. Po šoku sa potom z toho tešil. A mne iné netreba, len aby sa ostatní okolo mňa tešili. :smile: O tom, koľko som na darčeky minula, radšej pomlčím. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 7:46

Tiež som sa tento rok rozšupla :heh: . Ale je pravda, že po minulé roky, som proste nemala, tak aj darčeky museli byť skromné, čo sa dá robiť.

Od včera prázdny byt, pomaly si zvykám. Ešte príde, ale :plac: . Najhoršie je, že sa ráno zobudím a už hneď myslím na to, že som sama, chudinka malá, úbožiatko - a už ani nezaspím :pac: :pac: . Potom príde Jerra s tým svojí výrazom "tyy siii aká super, pohladkaj ma" a už je dobre.

Zdá sa, že aj klienti nás milujú, lebo koooľko darčekov poslali, nenormálne veci :aaa: .
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 8:11

Ja si zase velmi vazim svojho chlapa. Co sa clovek napocuva v kuchynke pri chlapoch, co dovolia svojej zene a co nie, tak len klipkam ocami. A to do niektorych by som to naozaj nebola povedala. A som rada, ze mam to, co mam :heh: Ja som tak spokojna, co sa tyka rodinnej pohody uz dlhsi cas. Len jeden clen nam chyba :plac: S nim to bolo este lepsie. Mam pocit, ze sme nekompletni bez neho :plac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia