Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zaľúbení, tí sú chránení...

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Zaľúbení, tí sú chránení...

Poslaťod Margita » Pia 22.12.2017 8:50

tak ano ale kazdy den rieist rozkosne nedostatky svojej partnerky v kuchynke v praci,ved povedia raz vo vytahu,preco este aj v kuchynke :heh: :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Sim » Pia 22.12.2017 8:52

Haha, to aj mne jedna frajerova "podnajomnička" na byte raz vravela "Sa mi zdal dáky divny, tak sa ho pýtam že čo sa deje a on aleee, priateľka ma nahnevala. Kokso, on tak pekne stále o tebe rozpráva. Môj by hneď povedal že som ho na*ebala" :joint:

Tak dúfam že aj u chalanov to má podobne a moc sa na mňa nesťažuje, aj keď isto by bolo niekedy prečo :lol: :pac:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 8:53

Tak ja si pofrflem, ked treba :heh: Hlavne teda pri tych jeho minusoch, on nie je moc manualne zrucny, takze v tom tkvie potom kamen urazu, ked po nom nieco chcem alebo nieco robime spolu... Ale zase on sa tak snazi, aby mi urobil vzdy radost a po voli, tak tam nemozem kriveho slova povedat (a preto ma prekvapila ta marhula, ktoru doteraz neviem prekusnut. To je snad prvy raz, co sa mi postavil na odpor v takejto "mojej veci - banalnej", s tym budem tusim aj umierat ako s jednou z velkych zivotnych spomienok :haha: :haha: :haha: ). Vcera ma viezol domov v zapche, hoci sa musel vratit este spat a o necelu hodinu odviezt maleho, lebo sme netusili, ze je taka zapcha, kedze kazde rano sme do 15 minut v praci. Keby bola doprava taka rano, ako cely tento tyzden, tak ja som velmi happy. Neviem, co sa porobilo, ale sme sa vratili o 4 roky dozadu, co sa tyka hustoty dopravy na trase bernolakovo-bratislava :aaa:

No tak lahko neopustite, ked su uz deti :heh: A to tento kolega s autom este ujde, ale mala som aj kolegu, ktory o svojej zene mne povedal, ze je p*ca. A to uz mi rozum stal, to uz by aj pre tie deti bolo lepsie, keby sli od seba.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 22.12.2017 8:58

inak toto,vulgarne nadavka,
ako fakt nikdy,nikdy,nikdy by som ani neviem v akom zapale nervov hysterie nepovedala na svojho partnera nieco take,alebo svojej kamoske,a partnerovi uz toboznie,fuj,fuj,fuj to je ozaj nieco strasne,
ja by som okamzite balila veci,az ma striaslo pri tom pomysleni,ze by mi to povedal :lol: inak mne by stacila ja tato veta
"Ty si taka hlupa" este mi to nikdy nikto nepovedal,ale fuuu,to by bolo ozaj velmi krute :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 23.12.2017 3:30

Zas raz som si uvedomila čo mám doma za poklad. Kolegyňa musela včera v noci újsť pred mužom z domu oknom. Ach zlatý môj chlap
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 23.12.2017 3:32

Margita píše:inak toto,vulgarne nadavka,
ako fakt nikdy,nikdy,nikdy by som ani neviem v akom zapale nervov hysterie nepovedala na svojho partnera nieco take,alebo svojej kamoske,a partnerovi uz toboznie,fuj,fuj,fuj to je ozaj nieco strasne,
ja by som okamzite balila veci,az ma striaslo pri tom pomysleni,ze by mi to povedal :lol: inak mne by stacila ja tato veta
"Ty si taka hlupa" este mi to nikdy nikto nepovedal,ale fuuu,to by bolo ozaj velmi krute :heh:

U nás v robote sa baby tak bežné bavia že ty p... Jedna vypelichana a tak. Mne je z toho riadne na grc.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 23.12.2017 6:54

kellee píše:Zas raz som si uvedomila čo mám doma za poklad. Kolegyňa musela včera v noci újsť pred mužom z domu oknom. Ach zlatý môj chlap

tak ale toto definitivne nebude norma...
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod mairi » Sob 23.12.2017 8:15

kives píše:
kellee píše:Zas raz som si uvedomila čo mám doma za poklad. Kolegyňa musela včera v noci újsť pred mužom z domu oknom. Ach zlatý môj chlap

tak ale toto definitivne nebude norma...

Asi tak, to akože keď ma chlap nemláti hlava nehlava že pred ním musím utekať oknom tak je poklad z neba? Prepáč, ale to porovnanie znie až smiešne, asi si to tak nemyslela, ale nenastavila si svojmu chlapovi vysokú latku :oo:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 23.12.2017 11:56

Každá to vidíme inak. Nejde len o mlátenie, ale kopec iných vecí. To bolo len také zhrnutie, že nie často si to uvedomujem aký je.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 23.12.2017 14:15

tak ale ten priklad bol fakt extremny.
ako, je fajn si obcas vedomit, ze partner je celkom fajn, ale nie s porovnavanim takychto individui :smile: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 23.12.2017 14:24

jasne ze nie, len mi pri takychto pripadoch pride, ze si ho vlastne malo vazim, ked si tak vezmem, co pre mna robi
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Sob 23.12.2017 15:52

Kelle z tvojich prispevkoch sala strasna neapokojnost az depresia. Nieco je zle. Zijes pod akymsi tlakom, co povedia druhi...ale najdolezitejsie pre teba je, co si myslis ty...
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 23.12.2017 17:36

no ja som strasny pesimista. neviem a nedokazem to zmenit, od svojich 13 rokov vidim svet cierno a cim som starsia tym to je horsie. Ale zas nemysli si, ze sa neviem tesit, viem, len to akosi neviem dat najavo
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia