Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod kives » Ned 20.10.2019 13:19

Jj, pomaly a po troske, casto.
Baby, ako ste posuvali cas? Zatial moje pokusy zlyhavaju a velmi sa mi nechce vstavat rano o stvrtej. Ako, stale sa mi to dari natiahnut este o hodinku, ale buntosi teraz o piatej. Som vecerne kupanie chcela posuvat po 15 minutach, zatial to velmi nejde.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod weron » Ned 20.10.2019 15:03

mysme nikdy nesli podla nejakeho rezimu ani ritualy sme nemali,ze toto vtedy toto vtedy... pri alici ma islo drbnut iste obdobie,lebo mala fazu extraskoreho vstavania...trvalo to asi 2-3 mesiace a to vstava kazdy bozi den ze o 4:30... 4:00... na yebnutie. mala to cca od 2-3mesiacov
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 20.10.2019 15:45

ani my nemame presny režim.. u starsich sa riadime ci mali obedny spanok / nahodou zaspali v aute alebo v skolke/ a mladsi aby mal dostatocny odstup od posledneho spanku :lol: ale neda sa to vzdy presne spravit.
A tie rana su tažke no.. ked je to aspon po 6 hod rano tak je dobre :ha:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 20.10.2019 17:07

Tak ked je to o siestej, to uz som vysmiata. Doteraz bolo fajn, spal do pol siedmej, posledny tyzden aj nieco sa to zmrvilo. Ja sa snazim aspon o nejaky rezim, prve tri mesiace anarchie mi stacili :-). Potom to prisposobim, ked uz bude starsi, teraz chcem mat nejake zachytne body.
weron, si ma nepotesila :-)
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Ned 20.10.2019 17:48

My sme rituál mali od narodenia večer a držíme sa ho doteraz. Cez deň viac menej bol tiež režim, ale ako sme chodili cvičiť a teraz plávať, má to mierne rozhádzané, že spi 2x denne, ale keď ma plávanie tak len raz 3 hodky vkuse.
Večer chodi spat medzi 7-8, niekedy trosku natiahne, ale to je málokedy. Spi momentálne do tej 6, teraz keď mu idú 3 stoličky naraz tak sa zobudí 4.45,ale dam ho k nám do postele a potiahne ešte do 6-6.30.
Posuny času sme moc neriešili, po 15 minútach sme ho natahovali a pohoda
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 20.10.2019 18:30

ja mam pocit, že rana sa nedaju posuvať a že tie deti furt vstavaju jak chcu. krpatý včera večer zaspal o 22hej a vstal normalne ako vždy a dnes zaspal o 19 tej a stavím sa, že vstane rovnako ako obyčajne :heh: mne ani ten malý nevadí, ked vstane, lebo on len odíde a ide sa hrať. horšie je to s brankom, lebo ten sa mi natlačí pod paplon :heh: a po chvíli pýta ranajky
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Ned 20.10.2019 19:30

no toto ... v dni kedy by som povedala ze odkvecnu jak hnile hrusky a rano potiahnu aspon do 7 je to presne naopak... a teraz jak sa skracuju dni,cize rano tma jak v prdeli,oni zacali vstavat este skor? cele zle a naruby :pac:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 20.10.2019 19:39

Ako mna maly budil na cicanie, ale nikdy skoro nevstaval. Resp. pre mna o 6 nikdy skoro nebolo, lebo ja tak vstavam uplne bezne :heh: Ale je pravda, ze je uplne jedno, kedy idu spat, vstanu vzdy rovnako :heh: Ale ked som potrebovala nieco natiahnut, skratit, tiez nebol problem. Len teda som ho nikdy nepotrebovala udrzat dlhsie v posteli, lebo mna predbehne vo vstavani fakt len malokedy :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 21.10.2019 1:24

Tak kupeme sa o pol sestej, spat ide medzi siestou a siedmou, niekedy odkvacne, niekedy uspavam, v noci krmim okolo druhej, on sa budi a vstava najnovsie o piatej, to ukecam v postielke alebo prekladam k nam a pri mne este potiahne do siestej, sice prerusovany spanok, ale aspon nieco. Keby siel do siestej v kuse, som v pohode. Ale posunut sa mi to nedari... A este cez den zvycajne 3x pospi, niekedy aj este pred kupanim, ale to mu dobija baterky, tak to vtedy nie je najlepsie :smile:.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 21.10.2019 9:36

och, čo by som dala za to, keby to dieťa spalo od 19tej do 2 rana bez zobudenia. on síce ako som predpokladala spal od 19tej do 7ej, ale asi tak 100x :haha:
inak branko bol taký, že nad ránom bol strašne dlho nacucnutý a akoby sa nevedel sam zobudiť. a síce bol v tej posteli dlho, ale ja som musela byť s ním. toto som rada, že druhy nepotrebuje tiež. už mám nejako menej dojčiacej trpezlivosti pri druhom dieťati či čo :heh:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 21.10.2019 10:40

neviete niekto porovnať? na dlhšie je lepšie nosiť dieťa v turistickom nosiči alebo obyčajnom? aj pre rodiča, aj pre dieta. my mame obyč nosič, ale už je dosť ťažko ho dlhšie nosiť. ja na chrbte nosiť neviem. tak rozmýšľam nad turistickým. to sa potom ide ako s velkým batohom? a je v tom detom dobre? som to ešte ani v ruke nemala, ked tak len z dialky videla. prípadne na čo si dať pozor, keby nejaký vyberáme? :lol:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 21.10.2019 12:08

Som zabudla didat, ze este krmim o deviatej. Ale podozrievam ho, ze keby som ho vtedy nebudila, tak aj tak bude spat do druhej :smile:.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rehssi » Pon 21.10.2019 13:04

K nosicom a krosnam bolo zhrnutie myslim v ceskej fb nosicacej skupine. Urcite nosic, ak mas malo nosny tak novy lepsi na dany vek, kila alebo satku. inak nosenie vzadu chce prax, je to vacsi sok pre telo ako naopak lebo vacsinou zaciname nosit male lahke babatka. na chrbate je to nova situacia, ine svaly a rovno xx kil.
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod mairi » Pon 21.10.2019 19:04

kives píše:Som zabudla didat, ze este krmim o deviatej. Ale podozrievam ho, ze keby som ho vtedy nebudila, tak aj tak bude spat do druhej :smile:.

To existuje niekto kto budí spiace dieťa?? :aaa: :heh:
Prečo? :oo: :heh:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 21.10.2019 19:04

urcite klasicky nosic :smile: aby dietatu nebol maly, ale akurat :jop:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia