Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod kives » Uto 15.10.2019 19:54

Tak mne rehabilitacna spominala, ze pri nespravnom cviceni sa moze aj pohorsit. A gynekolog odporucal na toto pulates. Ze treb posilnit priecne brusne svaly a spolupracu brusnych svalov. Zatial som neriesila, hovorim si, ze treba riesit, ale zatial nie e celmi kedy...
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Str 16.10.2019 6:08

Ano, to viem ze nespravnym cvicenim sa moze pohorsit, preto som na to nesla len s googlom :D a presne toto, ze on mi dava cviky na tie sikme brusne. A stale kontroluje ako cvicim, lebo musim stale poriadne zapajat tie svaly, aby sa nevytlacala diastaza. A hned vidi, ked trochu povolim.
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 16.10.2019 9:55

Tak by som sa nebala. Plus, aky mas ty z toho pocit? Ak sa to zlepsuje, nie je co riesit :smile:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 16.10.2019 10:05

No to sa ma aj on pyta stale a ja neviem :heh: ked ja sama neviem posudit ako velmi je tam diastaza a ci sa meni a ako velmi mam tie svaly na prd, ze su slabe, lebo to urcite su :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domivec » Str 16.10.2019 10:46

Žienky čo ste používali ako prvú pomoc na zahnanie hladu ráno?

Som v 7tt+4d a mám obrovskú nechuť ku ktorémukoľvek jedlu..je mi zle, keď si nejaké jedlo predstavím..ale tiež mi je zle, keď nič nejem + je to nebezpečné pre bábätko, ale čo mám jesť?
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Str 16.10.2019 10:52

To je strašne individuálne. Skús nejaké sušienky- napr maslove kekse. Niekomu pomáha to mať pri posteli a hneď ráno zjesť. Inak ja som skúšala zazvorove lizatka, na chvíľu pomahalo.
A treba len skúšať.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 16.10.2019 10:54

Mne pomahal banan. Musis si najst nieco, budes mat hypoglykemiu. To nie je dobre ani pre jedneho z vas. Jest radsej pomenej a castejsie, vzdy mat pri sebe nieco sladke. A gratulujem, tfuj, tfuj :-).
Edit: pri posteli som mala piskoty, ale tie mi nesli.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domivec » Str 16.10.2019 11:07

Ďakujem, prišlo to nečakane ale veľmi sa s manželom tešíme :) zatiaľ som si dala piškóty a lízatko pri nevoľnostiach v tehu..zajtra môžem skúsiť ten banán..uf,každý deň je boj čo sa týka jedla :D myslíte, že by pomohli doplnky/tebletky pre zvýšenie apetítu? Švagor to bral a že mal po nich chuť na všetko :D alebo to mam len vydržať?
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 16.10.2019 11:33

Ja som tiez mala pri brankovi take stavy, ze hladna zle, s jedlom zle alebo islo hned von. Ale preslo to samo. Tak som jedla len po troche, aby som nieco jedla.
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rehssi » Str 16.10.2019 12:28

tabletky na apetít ti myslím nepomôžu a okrem toho som si istá že na nich bude napísané že v tehotenstve sú nevhodné :heh: musíš len skúšať, premôcť sa niečo zjesť aj nasilu, občas to vyjde, občas si pokecáš so záchodom...
mne pomáhala sladká voda- voda či čaj s medom, Sladovka, celé tehotenstvo sme mali doma dáky sirup, čo pred tým ani potom sa u nás nikdy nevyskytovalo. a ráno jesť okamžite po zobudení.
tiež gratulujem aj ked teda ja ešte len tak opatrne, ešte je dosť skoro :angel: držím palce :smile:
Naposledy upravil Rehssi dňa Str 16.10.2019 12:35, celkovo upravené 1
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 16.10.2019 12:30

ja osobne by som sa na nejake doplnky na podporu chuti vyprdla, to ani nebude vhodne pre tehotne. si v takom tt ze niektore baby o tom este ani nevedia ze su tehotne a urcite ziadnu nenapadne brat take veci ked im nechuti jest zrazu :nwm:
klud, to prejde :heh:
Offtopic: ja si pamatam ako mi straaasne strasne smrdela sunka, fuj, dost dlho som ju ani nejedla :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 16.10.2019 17:16

U mna prazena cibula, to som sa otacala vo dverach :-D.
Jj, tie doplnky radsej nie.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Pia 18.10.2019 10:57

Ja som 3/4 tehotenstva nejedla mäso, ani cítiť som ho nemohla :ha: tak som jedla len pirohy, cestoviny a omáčky s prilohami.
Ale zas ja som inak nemala nevoľnosti, len to mäso mi vadilo
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 18.10.2019 11:59

Ja dva mesiace bez masa,tiez som nemohla. Hovadzie az dokonca ani nahodou. Som si povedala, ze to je len v hlave, som si orazila na obed hovadzie.... Tak nic :-). Este ze mi zlata pani vymenila obed, lebo uz len pri pohlade som bola jasna :-D.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domivec » Sob 19.10.2019 22:30

Ďakujem, už je to o čosi lepšie, snažím sa jesť hlavne čo najčastejšie - i ked po malých dávkach lebo po pár sústach som úplne plná :D a čo sa týka šunky - tiež mi prestala akosi voňať..máme ju a vždy ked otvorím chladničku ide ma napnúť..
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia