Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod soletka » Štv 09.08.2018 10:30

Nyssa, gratulujem k babatku :hi: hlavne nech ste vsetci zdravi :smile:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Štv 09.08.2018 10:34

Blahozelam :)
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Štv 09.08.2018 11:55

Nyssuuuuuuuuuuuuuuus :oo: :hi: ake prekvapko juj tesim sa s vami a vsetkym trom tfuj tfuj vela vela vela len toho naj do dalsieho krasneho zivota :love: :love: :rose:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Efa » Štv 09.08.2018 12:08

Nyssa gratulujem :jop: všetkým prajem pevné zdravíčko a v živote čo najviac šťastia a lásky :no:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 09.08.2018 14:03

Gratulujem, veľa zdravia, pohody a mliecka <3
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 10.08.2018 4:23

Velka gratulacia!
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Pia 10.08.2018 6:26

Este raz, vdaka :hi:

Nechcem davat vylevy na df, ale od rana tu revem, mam pocit absolutnej neschopnosti sa postarat o seba, nie len o maleho :plac: a to uz vcera som ho tu mala od obeda do vecera a dnes uz pred 5. Nespala som 2 noci uz, vcera keby ma Q neobriadil, tak neviem co robim. Bolesti z kazdej strany a k tomu este aj teplota mi vyskocila
A potom nech mi niekto povie, ze sekcia je za odmenu... :plac:
Ale! Zatial sa tvarime, ze mliecko bude, tak snad to aj vydrzi. Ale musela som bojovat, aby mi ho aj na pooperacnu izbu priniesli :joint:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Pia 10.08.2018 7:01

nezuuuuufaj a bud statocna :ha: sa trapis s nepodarenymi bradacmi a blbymi ofcakmi, hadam ta jedna sekcia a babatenko nepolozi :joint: neboj nic, to das :jazyk: .. bude uz len paradnejsie :hi:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 10.08.2018 7:44

Nyssa, máš za sebou náročnú operáciu, aj keď s krásnym výsledkom <3, tak si kľudne dovoľ byť "neschopná". Bábätku stačí, keď bude na tebe ležať v kontakte koža na kožu a bude mať prístup k zdroju, o ostatné sa už postara ;)
Hlavne ho nemýľte cumlom, fľašou, klobucikmi...
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pia 10.08.2018 7:49

Nyssa píše:8.8.2018 o 8:15 nas s Quintim stretlo to najkrajsie v nasich zivotoch - nas Alexander :rose:

gratulujem :jop: :aplause:
no teda sa mohol krpec o tých 7 min skorej hecnúť :ha:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Sob 11.08.2018 6:36

Katkarinka, ani nemam v plane tieto veci. Vcera ked ho priniesli s cumlom ma skoro slak trafil. Ale ok, povedala som si. Dnes dalsia sestricka, klobuciky treba, lebo sa neprisaje. Ano? A preco sa prisal aj vcera aj predvcerom bez klobuka? :ach: miesto pomoci tie niektore sestry len hucia, akoby sme mali doma 6 deti a prva veta je o tom, ako to nepojde.
Vcera sme mali fakt tazky den, na noc mi ho zobrali, mna museli zas napichavat infuzkami, Q sa o mna celu noc musel starat, no proste cele zle. Uz nech sme doma...
trapili sme sa tu cele poobedie, ale ako som ho rozbalila a dala na seba, v momente spinkal :love:

CraObs, nestihli ma uspat :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Sob 11.08.2018 8:11

Nyssa, tá nepodpora sestričiek je otrasná. :(
Môj prcek tiež často na mne zaspaval. Najkrajší pocit. Často polku noci spal na mojej hrudi (aj keď to vraj nie je úplne bezpečné, ale ja som sa cítila isto). Ale to len prvé týždne. A už má vyše pol roka, kua to kedy preletelo? :D
Nezávidím ti tie pooperačné stavy, ale závidím to malé klbko.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 12.08.2018 18:06

Prajem skore zotavenie :)
Zo mna sa mamka do teraz smeje, ze ked za mnou prisla do nemocnice, tak som jej podala branka, ci by ho prebalila. Neviem ci jej ale doslo, ze kazde vstavanie z postele som si musela rozmysliet :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Uto 14.08.2018 16:33

(B ako Branko) "A preco ma B 2 bruska, ked ja mam iba jedno?" :haha:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 14.08.2018 18:46

Jeden povel na oboch. Dobre, nie? :heh: