Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod Silvuch » Str 11.07.2018 9:06

Pigie a ockovala si v piatom? lebo ja furt neviem..
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 9:12

Ano, je zaockovany. A neprebehlo to celkom hladko teda, ale vacsi problem bola naplast a to, ze som ani nevedela, ze ho budu ockovat a bol s nim na prehliadke Stano. Ja som bola PN vtedy... Takze ten nevedel, co ma robit a dali mu naplast po vpichu a hodne velku s octanovou mastou alebo cim a pri jej strhani sa urobili vacsie skody, lebo mu to napuchlo viac ako bola velkost naplaste. Takze opuch zmizol do dvoch dni, ale obdlznik od strhania naplaste zmizol az po troch tyzdnoch
- sa mu to strhalo tak, ze sla vrchna cast koze dole, aj ked slaba vsrstva, tym padom, ze to bolo napuchnute, to nebolo dobre. Nuz skoda, predtym som mu vzdy pri ockovani dala len studenu vreckovku a ani sme nevedeli, ze bol ockovany.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 11.07.2018 9:35

Tak dufam, ze aj nas zavolaju az v tretom roku. Ja mam z toho des uz od poslednej navatevy, ze niekedy pojdeme zas :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 9:41

Pre mna su navstevy lekara stres kvoli ostatnym detom :heh: Vzdy ked tam ideme niekto v ordinacii fakt brutalne place. Zatial sa nam dari maleho drzat v pohode, tam chodi jak kohut s usmevom a hrdy, aj injekcie dava s prehladom a bez slziciek (ale napr. naplaste uz nechce, aj ked sa skrabne a tece krv :ach: musim facovat :heh: tot tolko k jednej zlej skusenosti - na druhu stranu sa mu vobec nedivim, ja som sa divila, ze preco mu to preboha prelepovali, ale mozno chlapovi hovorili, ze mu to ma dat dole skor, ale oni sli najprv do hrackarstva, na nakup, do prace... sak co tam nejake ockovanie :pac: ), ale asi to na psychickej pohode nepridava ani jemu. Naposledy ked som tam bola, bol tam chlapec v jeho veku, sli pred nami, siel s otcom, to bol taky rev, ze to vypadalo, ze mu robia zaziva operaciu :zima:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Str 11.07.2018 9:47

Offtopic: Mne keď ako malej každý mesiac brali krv, tak som vždy revala. Ale len do momentu, keď do mňa pichli ihlu. To som len pozerala, ako to tečie. :heh:
A na jedno očkovanie si pamätám. Do zadku. Au.
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 11.07.2018 9:53

Branko presne takto place akoby ho trhali. On sa brutalne boji. Este odber krvi zo zily zvladne lepsie ako ked ho dr vysetruje a stiska a neviem co. Dnes sme akurat rozmyslali, ze zo vsetkych poradni, ktorych bolo ani neviem kolko mu srdce pocula dr mozno raz. Inak pocas plakania neviem co tam pocula.
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rehssi » Str 11.07.2018 17:47

Aj Krištof návštevu preplače,absolútne nepočujem čo mi lekárka vraví :nwm: ale zachytila som, keď sme boli naposledy, to ho aj očkovali mmr, mohol mať rok a štvrť? že máme prísť až v troch rokoch :jupi: očkovania sme mali rozdelené, sme tam chodili ako na klavír... konečne chvilu pokoj (och, len nech nie je chorý...), snáď dovtedy zabudne, že sa tam má báť
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 11.07.2018 18:30

my sa tiež s dr nepočujeme. som si povedala, že ešte dáme jednu návštevu ako bude väčší a ak to bude stále rovnako zlé, skúsime vymeniť doktorku :ach:
čo sme chodili na hematologiu, tak to tiež katastrofa, odbery sa dali, to bolo väčšinou len z prsta, ale dr. taka nepríjemna osoba, ktorá mi prišla že vobec nemá vzťah k deťom. ale každé vyšetrenie musela prehmatať brucho a asi uzliny pozerala alebo čo. ale fakt neviem aký zmysel malo to vyšetrnie, ked bol branko celý napnutý, ved to by necítila nič, ani keby to tam trčalo. sme už na poslednú kontrolu ani nešli. a aj keby sme šli, tak som jej normálne chcela povedať, že sa vobec dieťaťa nemusí dotýkať, ved by to čo napíše malo rovnaku výpovednu hodnotu :pac:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 18:49

Moja nocna mora sa prave stala skutocnostou :heh: Mamiiii, ja som si spomenul, co sa mi snivalo. Mne sa snivalo, ze som mal psika! Takeho malickeho ako Fry! Ale bol len moj! - Zlaticko, Fry moze byt len a len tvoj. - Ale on ma nechce! Ja som mu dobry len na hranie! (Kde na to to dieta chodi :heh: )
A este som dostala medzi oci, ked sme sa hrali na cisla. T.j. jeden ma zavrete oci a druhy pise prstom na ruku cisla a dotycny hada, ktore cislo sa mu napisalo na ruku. Tak dieta mi napisalo 01, si hovorim jasne chudak, si pomylil zas strany, lebo ked zacinal citat, tak zasadne cital ako arab :heh: , takze mu hovorim desat! A on hovori, mami, ty nevies, ze 0 a 1 je jeden? Ved to je take lahke... Sa clovek citi tak stupidne, ked ich podceni :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 11.07.2018 18:57

my mame teraz písmenka. "a ten tato na ake pipenko začína?" :heh:
"B akoooo Manko" (Manko je Branko po brankoslovensky :lol: )
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Str 11.07.2018 19:25

Moja 3,5 ročná dcéra sa včera dohodla s kamoškou, že u nej prespí. Takže dnes išla na prespavacku. Muž ju išiel odviezť, no som fakt zvedavá, ci to dá. Bez rodičov spala, len keď som bola v pôrodnici, aj to bola u nás doma so starou mamou.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 12.07.2018 6:09

Tak to je super! Dobre to dopadlo? Snad sa aj ja takeho raz dockam, ze u nas uvidim nejakeho jeho kamarata :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 12.07.2018 7:15

Muž ju tam nakoniec uspal, bolo to vraj náročné. V noci mala jednu krízu ale ráno už pohoda. :)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucy » Štv 12.07.2018 7:21

To je inac velmi mile, ze tak skoro si takuto serioznu vec vybavila a ze ste jej to aj dovolili :smile: ked vidim obcas ako uzkostni su rodicia mojich dievcat na kruzku alebo svokra na najmladsieho syna (a to su uz polopubertalneho veku) tak mi je luto, ze take mudre sikovne decka maju tak malo slobody
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 12.07.2018 7:26

Nas je zvyknuty, on spi s nami hocikde, s nasimi hocikde, ale akonahle by mal spat s inymi detmi, tak to nie - napr. noc v skolke... :ua: Ale sam spat v skolke, na to by pristal :pac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia