Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod weron » Pon 28.05.2018 7:08

hej, deti fakt vedia :lol: hlavne ked rodicom niekto nesedi, aj to vedia vycitit :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Pon 28.05.2018 7:19

Tak chcel odtial vziat aj mna, ale som tam aspon zo slusnosti tu chvilu ostala :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 01.06.2018 11:32

Akcia ku dnu deti na letisku. Ukazky so psami, ako nahana chlapika v ringo obleku. A mamicka s malym deckom to cely cas komentuje. "Pozeraj ako psik papa uja...mňam mňam mňam...vidis ako psik papa uja?..." :aaa: :pac:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Pia 01.06.2018 13:58

Niektorym ludom fakt.. :haha:
moje dieta spieva tancuj, tancuj, vycukaj vycukaj :haha:

teraz je dieta u babicky, tato prec, takze sme ostali s Brunom doma sami ako za starych cias a on ten prvy vecer ma iba privital, ani cikat nechcel vonku, siel dovnutra a spal, spal, normalne cas vecere prespal, zobudil sa az o pol10 ze teda daj veceru a idem spat dalej..on musi byt z toho humbuku doma strasne unaveny bubak :zz:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Sob 02.06.2018 4:09

Nas ked sa zacal maly pohybovat po dome, tak nevedel mat klud, lebo bol stale v strehu. A normalne sa sam pytal po case zavriet do inej izby vyspat :D a to decko mu nemuselo venovat ziadnu pozornost. Jeho vycerpavalo, len ze ho stale musi sledovat alebo co :D a pri tom ma maleho velmi rad
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Barbara » Str 06.06.2018 14:49

ahojte,

mesiace som tu nebola...ale kedze som vnimala nasu komunitu psickarsku ako tu lepsie intelektualne vybavenu, tak by som vas chcela poprosit o nejake tipy:

- nejake weby (pokojne aj AJ), ktore neobsahuju "konikovske" nazory, a ktore nepisu premotivovane matky/lekarky/ktokolvek

Vrela vdaka :jop:
Barbara
Hafan

Poslaťod pigie » Str 06.06.2018 15:02

Ved tu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 06.06.2018 15:59

a co konkretne tam chces najst ?
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 06.06.2018 16:08

Ja napr nerozumiem pojmu konikovsky nazor a premotivovana matka :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Str 06.06.2018 16:19

Barbara, chces nam tym nieco naznacit? :hih:
Podla toho ake info hladas...ale stale plati, ako vsade na webe, ze filtrujes podla seba a vyberies si co sa ti hodi, podla seba a teda este dietata, co vam vyhovuje.
Napr. ked som chcela vediet ako sa vyvija babo podla tyzdna tehotenstva - web emimino bodka cz - ale pozor je to inac ako kon,, ale ta kvazi informacna cast bola dobra, necitat diskusie, dennicky a pod :heh:
A este prosimspinkej bodka cz - niektore deti aj spia dobre :lol: ale v pripade potreby na inspiraciu dobre
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 06.06.2018 16:39

ale ,ale,ty si zabrezla?no hen ho,kamos na sex a svadba.dieta,to je taka ta spravna postupnost :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 06.06.2018 16:49

takze ty zasa naznacujes ze bude svadba u vas hej ? :no: pani spravna postupnost :jazyk:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 06.06.2018 16:54

tak raz urcite ale tento rok to este nebude :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rehssi » Pia 08.06.2018 10:53

ja na koňa náhodou nedám dopustiť. dodnes chodím do svojej termínovky. Najväčší prínos bol pre mňa v tehotenstve, teraz sa viacmenej len chodím kochať ako rastú ostatné, rovnako staré detičky. Stále máme 150 aktívnych členov takže je na čo pozerať každý deň :heh:
Vďaka koňovi som prakticky nič negooglila, termín som mala koncom mesiaca a baby všetko predebatovali pár dní skôr, ako sa to týkalo mňa- a využila som všetko, od tipov na nevoľnosti, poradili kde objavili dobré tehotenské oblečenie, veľmi mi pomohlo čítať si ako prebiehali ich poradne, menej som sa bála na tých svojich (obzvlášť odber viac ampúl krvi mi robí problémy, takže ten screening v 12-13tt chcel veľkú psychickú prípravu :heh: ), poradili čo vybaviť, inšpirovali nákupmi,... fakt ma to bavilo, tým že to bolo všetko vždy tak aktuálne aj pre mňa.
Druhá skvelá vec na koňovi sú jednotlivé skupiny- naozaj veľmi mi pomohla skupina o cvičení s aniball/epino balónikom, skupina o pôrodoch v zahraničí, mám rada aj ich laktačnú poradňu, baby čo ju vedú vedia čo robia a naozaj poctivo odpisujú. Ale chodím aj do skupiny o nosení detí, látkových plienkach, montessori pedagogike, barefoot topánkach... je toho dosť.
Toľko k reklame na modrého koňa :haha:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 08.06.2018 11:35

:yes: :jop:
netreba citat forum :joint: ale tieto terminove skupinky su nahodou super pocas tehotensstva :yes: po porode ale som prestala chodit :joint:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia