Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod Silvuch » Štv 04.01.2018 18:00

tiez si myslim, ze to bud nebolo papierovo dotiahnute, inak odprezentovane, alebo co, ale toto je proste protipravne.

a vobec, preco vo vsetkom hladat zlo? to je take moderne.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kellee » Štv 04.01.2018 20:29

neviem v tom najst dobro, mozno aj bolo zle odprezentovane, moze byt, su to len take info z druhej ruky.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Štv 04.01.2018 20:45

no ved to, info z druhej ruky. to sa taaaaaaaaaaaaak strasne prekruti...

ale to zlo, to som myslela skor na tie prispevky predtym.. Uz naozaj chyba ludom zdravy sedliacky rozum... Drzat sa strikne tej a tej knizky, lebo ta a ta knizka toto pise... :pac: kurna, ved oni aj pisu kvoli tomu, lebo sa to dobre predava..
Iluzie..

a byt vzorom pre dieta tak, ze aj ked druhi chcu pomoct, tak na nich nahucat.. Ach jaj.

a odsudzovat druhych za odsudovanie a sam vsetko odsudzovat... Zle sa mi cita tema mamicky..
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 04.01.2018 20:48

no nech je pravda aka je ale obdivuje ze to zvladaju, maju dieta a zaroven nemaju dieta, je to take smutne, :ua: ja by som to nezvladla
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Štv 04.01.2018 20:50

horsie bolo, co zobrali to uz 6 rocne dieta, ci take nejake starsie.. Ale to bolo nie adoptovane, ale v docasnej starostlivosti. a to bol naozaj smutny pribeh. Isto ste citali.

aj ja som si chcela adoptovat, ale maju dost prisne podmienky, a hlavne nemame este dom. :joint:
Naposledy upravil Silvuch dňa Štv 04.01.2018 20:55, celkovo upravené 2
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Štv 04.01.2018 20:51

Ja si myslim, ze za vsetko moze internet. :joint: to k tomu zlu.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 04.01.2018 20:52

nespominam si, ale mozno som to videla.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 04.01.2018 20:56

O tom 6 rocnom chlapcekovi som citala. To bolo velmi smutne. Nedavno som citala, ze do teraz sa to riesi, co uz je skoro rok. Hlavne, ze adopciu do zahranicia vedeli vyriesit za par dni
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Štv 04.01.2018 21:01

Hrozne bolo, ze vpalili do triedy a nasilim ho pred zrakom spoluziakov odvliekli prec. Vlastna mama. Myslim, ze sa on starali stari rodicia.
Podobnych pripadov moze byt xy, len o nich nevieme.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 04.01.2018 21:14

Ja si vzdy pri takych veciach s hrozou predstavim, ze fakt kolko je takych pripadov, ked to tak na uradoch a kde kade chodi, len sa o tom nepise :(
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 05.01.2018 6:16

:lol: boze niekto tu premudrelej tetke na ulici odpovie,ze jej dieta nie je zle, a uz je to sirenie zla a nahucanie na niekoho :joint: dobreeeee...
a teda myslim ze nikto tu nebeha za deckom s ucebnicou v ruke a nelistuje v rychlosti kapitoly,ake vety v akej situacii pouzit :joint: to ste zas asi nepochopili. resp je vidno ze netusite co v tych knihach moze byt vlastne napisane :no:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 05.01.2018 7:33

Weron, tu sa môžu "nasilim" brániť len psy :D
S dieťaťom to vždy každý myslí dobre a ty aj na kokocinu musíš reagovať s úsmevom a porozumením voči starej škole.
A okrem mňa určite nikto nikdy nevybuchol pred dieťaťom : joint:
Ale nevadí, aspoň sme si podebatili.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 05.01.2018 7:54

No, ved ten rozdiel je, ze psa ti druhy pes zozrat moze, ale babka to dieta nezozere :heh: Ja nad tymito vecami fakt musim mat nadhlad. Ja mam v rodine samu geriatriu, co s takymito vecami vyrastala. Obraciam na srandu . Co navsteva u nasich, to ina prerla, ci od tetky, ci od uja, ci susedy :ha: By vas slahlo, mna ide slahnut tiez, ale s tymi starymi ludmi sa fakt neda, oni zabudaju alebo co :nwm: Kedysi som nahukala a bol pokoj. Teraz uz sa snazim prave nenahukat :heh: Ale nemozem si pomoct, u nas na vsetkych doradu najviac funguje krik :prd: Ci pes, dieta, rodicia :haha: Vlastne aj na cudzich psov funguje najlepsie :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pia 05.01.2018 8:58

Veď nikto nikoho neodsudzuje, nech si robí kto chce ako chce.
Na medicínu sa študuje 6 rokov, na rodenie a výchovu deti stačí sedliacky rozum. Ako keby existovali len 2 extrémy: buď sa človek striktne riadi knižkami alebo sedliackym rozumom, ale čo tak zlatá stredná cesta?
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pia 05.01.2018 9:02

ale vooobec nejde o tu jednu tetu, sak tento smiesny pribeh uz tu bol spominany, nie je to novinka...

som mala rozpisany siahlodlhy prispevok, len mi zamrzol PC, chvalabohu :lol: a vobec nejde ani tak o knizky, ved aj ja mam niektore precitane, a preto mi je to smiesne.. treba to brat s nadhladom,
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia