Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod hewča » Pia 09.02.2018 15:37

neter vravela na princeznu pinťa a na dinosaura z flinstonovcov čuvi :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Silvuch » Uto 13.02.2018 8:56

ockovanie v 6. roku. Neviem sa rozhodnut, som naklonena neist.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 14.02.2018 8:42

a to je vlastne ake ?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Str 14.02.2018 9:24

Zaskrt, davivy kasel, detska obrna, tetanus ... No co ja viem, ja by som asi zaockovat dala. Ale nepozerala som presne zlozenie vakciny.
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 14.02.2018 13:46

Chceme otocit sedacku v aute a mne to vobec neide. Pozrela som si navod aj video, oni sa tam tvaria ze aka pohoda. Pritom sa to robi uplne blbo a mam pocit ze by sa mi zisiel dlhsi pas :D to nemoze byt kratky, ci hej? :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Str 14.02.2018 15:20

Ockovanie by som dala, ked absolvoval to prve ockovanie podla schemy, v 6r. by malo ist o preockovanie toho isteho, cize ak by som nedala preockovat, to prve ockovanie by asi stracalo zmysel do buducna..teda aspon ja to chapem takto cisto laickym rodicovskym pohladom :smile:
Ale teda davala som ockovat vzdy iba uplne zdrave dieta, aj my vsetci zdravi v najblizsom okoli, v normal rezime, nie po nejakom cestovani rozhodene a pod., nasa dr. nemala nikdy problem to posunut a vzdy akceptovala, ako sa rozhodneme.
Pri nedonosenych detoch a detoch co maju problem s imunitou, prip. ine zdravotne problemy by som postupovala vyrazne opatrnejsie a riesila schemu ockovania na mieru mojmu dietatu, nastastie nebolo treba toto riesit,klop klop :hi:

Inak mate niekto skusenosti s opatrovatelkou, rozmyslam, ze obcas narazovo by sa hodila, mame este mladych starych rodicov pracujucich, druhi su navyse v inom meste..tak ci vobec je sanca niekoho takeho zohnat na opatrovanie u nas doma a nebol by problem Brunas doma, kedze to nie je ziadna civava :heh: Pre nepsickarov je to obr pes :nwm:
Keby mal niekto zaujem, hlaste sa :heh:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 14.02.2018 16:09

Tak po pouziti aj textu a nie iba obrazkov z navodu som natrafila na nejaku radu, ze ak je pas kratky tak to moze byt aj inak. Tak pokus cislo x. Skoro som si zlomila zápästie, ale sedacka namontovana :D au.
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia