Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod CraObs » Pon 05.02.2018 13:13

moschino píše:Nechcem sa pytat, nech si nemyslia, ze sa chystam.

veď opýtaj sa to v súvislosti s PNkou že z čoho sa to ráta :angel: predpoklad je že materská bude obdobne..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod soletka » Pon 05.02.2018 14:58

Da sa to zistit aj na socialnej poistovni :-) maju klientske centrum (aspon na pobocke v BA, kde som bola, mali) a tam celkom ochotne poradili a nemusis sa bat, ze by sa to dozvedel niekto, kto nema :no:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 05.02.2018 17:18

super, ďakujem :jop: budem sa pýtať pred tým, ako by som mala prejsť na ten odmeňovací systém
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Pon 05.02.2018 17:41

Moshino. Sfotim ti par stran z knihy materska od mihala.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 05.02.2018 19:21

Co? Co? Ok, neviem, co sa tam pise, ale ja sa este na ziadnu matersku nehystam :lol:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod usagi » Uto 06.02.2018 13:59

Myslím,že chystáš keď Ťi to vôbec napadlo riešiť :heh: len o tom ešte nefiš :heh:
Pozornému nie je príroda ani mrtva,ani nemá... (Goethe)

Живи, и жить давай другим...

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Uto 06.02.2018 14:34

Musim to riesit skor ako prejdem na ten odmenovaci system, lebo potom by uz bolo neskoro.
Ale pytala som sa dnes kolegyni, co bola pred materskou tiez na tomto istom odmenovacom, ze tiez sa bala, ze bude mat vypocitane iba z toho fixu, ale pocita sa to zo sumy, ktora sa odvadza do socialky a ta sa pocita z celkovej hrubej mzdy, teda aj s odmenami.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 08.02.2018 18:07

Ked decku ani vlastna matka nerozumie alebo ako vznikaju mrzute deti.
Onku onku, vola branko. A ja mu vysvetlujem, ze vonku ist nemozem, lebo som chora a bla bla. Branko 100x onku onku. A ja 100 x vysvetlujem. Dieta chyta nervy, medzitym spomenie papať, ale stale len to onku onku. S nervom ide do kuchyne, otvara skrinu, z diaľky kricim, nech nic neťahá a bezim za nim. V presvedceni, ze ked uz nemoze ist vonku, tak si da chlieb, no ten je vysoko... dobieham k nemu a on vytahuje hrušku a podava mi ju, ze ju treba umyt. Ze on chce papat onku onku :D a to som si chvilu myslela, ze ju chce ist jest vonku, kym mi konecne doslo, ze onka alebo unka ci ako to vyslovuje je hruska :D :D
Z jeho pohladu to musel uplne super rozhovor
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 08.02.2018 18:32

ja ako decko som jablku hovorila lapesko :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pia 09.02.2018 11:23

u nás bolo jablko "žabó" :haha:
ale občas až zúfalé je keď sa snaží vysvetliť rozprávku ktorú by chcela, ale zas má neskutočnú trpezlivosť, ona si mele s úsmevom dokola a snaží sa a my len hádame a hádame a vypytujeme sa čo to tak asi myslí..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 09.02.2018 12:43

mne tu teraz chodi s vyplestenymi ocami a smrtelne vaznym vyrazom a furt opakuje "mamina, co sa stalo ? pochytil ma strasny strach !" :aaa: "mamina ja ta ochranim!" :heh:

a vlk je teraz voch :heh: nedavno bol zas papagaj ze pahabáj :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 09.02.2018 13:37

U nás bol papagáj pampusik (z českého papousek :D)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Pia 09.02.2018 13:39

..máme doma pahabája.. :dancing:
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 09.02.2018 15:18

U nas bola dlho opica iptata. To som vobec nechapala, ako k tomu dosiel. Az teraz. Dostal ju od susedy co sa vola lipkova. A vcera isiel okolo jej domu a vravi iptova opicka :D
Musim si asi napisat nejake jeho slova na pamiatku. Hrianky su kankaninky, kolajničky su konkaninky, rukavicky unkankinky :D banan baľoľo, monika moľoľo, malina maľoľo. Ma dobru fantaziu na koncovky :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 09.02.2018 15:20

Jaj a moja sestra druha, sa vola miša a furt chcela nech zopakuje jej meno. Az sa to v nom asi zaseklo a vola ju tamto :D minule ju vola tamto domov :D :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia