Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod kives » Ned 08.09.2019 10:01

Jj,ja tiez zijem v tom, ze 3,20 je akurat :-).
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Silvuch » Ned 08.09.2019 10:05

Soletka, gratulujem. Pribuda to tu. :smile:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Ned 08.09.2019 15:17

Ja by som si tak rada skusila odrodit take 2900.. To musi byt aka lahoda :aaa:

Druheho, ked som rodila, jednak strasne rychlo, dvak mal 3900, trik mal velku hlavu.. A ze ok, porod.
Na vedlajsej porodnej bola baba, ktoru som ani nepocula, ani neviem, kedy prisla, uz som len pocula, ako veselo zo saly vyštebotava telefonicky vsetkym znamym, ze Ninka je na svete. Ze kua, kde na to berie silu!
No. Bola to vysoka baba postavy volejbalistky, siroke boky huculskej kobyly, v poradi 4te dieta, a vazilo 2800g!!!
Kde je spravodlivost??!?!?!
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 08.09.2019 17:05

Ja som sa hrdinsky pustala do normalneho porodu po sekcii a aj ked mi vraveli, ze sonom pomerali 4.6 kg, som im teda nevereila, ze to isto zle vyratalo, za to, ze ma velku hlavu :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Ned 08.09.2019 17:22

Moje boli upne malé :joint:
2880 a 2920, 48 a 49 cm. Druha bola menšia ako prvá. Obidve sekcia, druha týždeň pred termínom
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 08.09.2019 17:37

S nami na izbe tak boli 2 dievcatka co mali 48 cm. To nas oproti nim ani nevyzeral ako novorodenec :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 08.09.2019 20:26

Dvaja z troch synov mali nad 4kg a pohoda :lol: jeden 4,3 a druhy 4,5 :ha: prvy mal 3,3 a to bol narocny a dlhy porod..

soletka píše:Ďakujeme :hi:
Áno je velka, odhad bol do 3kil a to šla v 38tt, neviem koľko by mala potom na termin :lol:

Gratulujem :jop:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod white fang » Pon 09.09.2019 12:48

soletka, gratulacia :ahoj:

ja som rodila cca 4 hodiny, sestrickam i doktorke uz prislo dlho, mne to prislo ze ok, ale bola noc, tak asi im vsetko nad polhodinu prislo vela. ale ked som porodila, este ma nechali na sale polezat, a za tu polhodinku tam dosla zena a odrodila :oo: a odisla zo saly skor ako ja :lol: jej druhe to bolo.

inac, dnes som sa prelakla, ze som presvihla trojmesacny termin oznamit rodne cislo maleho do socialky. tak som tam volala a ze vraj ho uz maju, z matriky im dali vsetky udaje. to ma celkom potesilo, ze uz je to takto poprepajane, o starost menej
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
white fang
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 09.09.2019 14:00

tak po porode standardne nechavaju 2hodiny este na sale nie? kvoli tebe,kedy nieco.aspon ja tak viem :aaa:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Pon 09.09.2019 16:27

Ja som sa pri prvom porode stretla vo vytahu s dvoma dalsimi mamickami. Obe boli este v stave, ze sa dokazali usmievat. Kym som ja podpisovala prijimacie papiere, jedna z tych mamiciek uz lezala na porodnom stole a rodila. Ale hej, 8. dieta.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 11.09.2019 8:19

U nas sa chysta do skolky iba 1x v tyzdni, ale teda mi ten zhon bohate staci. Som si riadne odvykla. A to sme vstali uplne v pohode casovo, ale dajako vela nas je uz :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Štv 12.09.2019 8:18

Je tu niektora, ktora zacala brat pocas tehotenstva Euthyrox? Prosim povedzte mi, ze po porode ste uz nemuseli. Lebo ak to mam brat do konca zivota, tak "sa odstrelim." :bum:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 12.09.2019 9:02

Neboj sa, určite to neznamená brať lieky do konca života. Uvidí sa na ďalšej kontrole.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 12.09.2019 9:12

ja to beriem uz roky, aj ked teda nie kvoli tehotenstvu. preco by si sa odstrelila? nevidim na tom nic strasne, je to jedna malicka tabletka rano a nema to ziadne neziaduce ucinky. cize aj keby to malo byt dlhodobo, preco je to problem?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Štv 12.09.2019 10:26

Som netabletkova osoba.
Strasne ma otravuje, ze to musim brat kazde rano a potom pol hodinu nejest.

Brala som aj pocas prveho tehotenstva a po porode som to vysadila. A po druhom som cakala rovnaky scenar. A teraz po kontrole bum bac. Zhorsili sa mi vysledky a pokracujem. MUDr. nebola optimisticka. Ach.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia