Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod katkariinka » Štv 12.07.2018 8:00

Lucy píše:To je inac velmi mile, ze tak skoro si takuto serioznu vec vybavila a ze ste jej to aj dovolili :smile: ked vidim obcas ako uzkostni su rodicia mojich dievcat na kruzku alebo svokra na najmladsieho syna (a to su uz polopubertalneho veku) tak mi je luto, ze take mudre sikovne decka maju tak malo slobody

A to je ona stale dojcena :heh: Mamin cecek vraj :aaa:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod katkariinka » Štv 12.07.2018 13:13

Uz tam spat nechce ist :D Vyskusane, vyriesene :jop:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 12.07.2018 13:31

Ak si decko nevymysli uplnu somarinu, tak podla mna najlepsie nechat vyskusat. Branko mi 2 tyzdne pilil usi, ze chce ist si polietat do vrtulnika, ale to som mu zaruadit nevedela, lebo ked sme boli na letisku na MDD, tak zblizka sa mu vrtulnik nepacil a nebol sa dnu pozriet, tak neviem co mu potom naoadlo.
Ale minule si zmyslel, ze chce ist na kona, lebo videl ine deti, ako sa vozia. Ale teda dooost vysoky kon to bol, tak mu vravim, ze pockame na tatu, ze ja ho nevylozim tak vysoko. Sme sa opytali uja ci vozi aj take male deti, tak uplne nadseny nevyzeral, ale ze dobre. Tak vošiel chlap s brankom do ohrady a hned aj vysli :D uz ani kuknut, ani pohladkat :D ale take fajne drziatka mal, ze som si myslela, ze si aspon sadne. Ze tam obsedi aj ked vykroci som teda neverila :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 12.07.2018 14:11

nam sa Ďoďa minule vozila na ťave :haha: to bola estelen vyska ! :aaa:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Pon 16.07.2018 10:03

Ked uz sme pri tom vrtulniku, od akeho veku dietata by ste na to pristali? Desny ramus. Samozrejme sluchatka. 4.roček by uz mohol byt ok, ni?
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 16.07.2018 10:05

A to niekde vozia deti vrtulnikom?
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Pon 16.07.2018 10:08

My mame moznost, ich dedo lieta..
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 16.07.2018 10:31

Jaj. Este ze tak :D keby sa branko dozvedel, ze kdesi lietaju deti vrtulnikom :rip: ale neverim, ze by isiel do toho hluku :heh:

My sme boli teraz na vikend u svokrovcov a ich znami maju kopec traktorov a kombajny, tak branko mal roboty kopec, do vsetkych trebalo nastupit :D len skoda ze som nemala mobil pri sebe, lebo ten pohlad z dola do tej kombajnovej vysky na maleho kombajnistu :haha: a jak sa tam vazne tvaril a nemohol prist na to, kde sa to zapina :haha:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Pon 16.07.2018 10:45

Ja uz mam tychto auto moto strojo mánií plne zuby :blee: Vsade to je. Furt je to len o tom. Zaspavaju a budia sa s tym. Vratane otca.
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 16.07.2018 11:23

tak toho sa asi tak rýchlo nezbavíš :smile:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 16.07.2018 11:32

Mne to zatial nevadi. Len na kazdu motorku na ceste krici, ze chce ist na motorku :D minule pri umyvani ruk zahlasil, ze uz dociahne do umyvadka aj z maleho schodika, takze uz je vacsi, takze uz moze ist na motorku :haha:
Ale ten kombajn som mu aj ja zavidela. Do traktora jedneho som vliezla aj ja, ale na kombajn som si nejak netrufla teraz :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 16.07.2018 12:46

offcek dede by som vrtulnikom kludne uz dala. aj kus mensie som videla uz letiet
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 16.07.2018 12:56

Mojho pri vyssich leveloch zvuku fyzicky bolia usi. On si aj pri prechode nakladneho auta zakryva usi odkedy si vie zakryvat usi. Si neviem predstavit akoby zniesol takyto level zvuku.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pon 16.07.2018 14:02

joooj, zlate moje dievcatko, co ma to len s chlapcom caka :pac: :heh: :heh: :heh:
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Pon 16.07.2018 15:27

Chlapec pri dievcatku je iny ako chlapci s chlapcami. Co bojis. Silwuska napr.nemohla vyfasovat lepsiu postupku. Podobne ako ty :no:
Wero, tak som rada za podporu pomyselnu. Lebo mne by pomaly Matusa asi nebolo cudne pustit.
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia