Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod hewča » Pia 09.02.2018 15:37

neter vravela na princeznu pinťa a na dinosaura z flinstonovcov čuvi :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Silvuch » Uto 13.02.2018 8:56

ockovanie v 6. roku. Neviem sa rozhodnut, som naklonena neist.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 14.02.2018 8:42

a to je vlastne ake ?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Str 14.02.2018 9:24

Zaskrt, davivy kasel, detska obrna, tetanus ... No co ja viem, ja by som asi zaockovat dala. Ale nepozerala som presne zlozenie vakciny.
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 14.02.2018 13:46

Chceme otocit sedacku v aute a mne to vobec neide. Pozrela som si navod aj video, oni sa tam tvaria ze aka pohoda. Pritom sa to robi uplne blbo a mam pocit ze by sa mi zisiel dlhsi pas :D to nemoze byt kratky, ci hej? :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Str 14.02.2018 15:20

Ockovanie by som dala, ked absolvoval to prve ockovanie podla schemy, v 6r. by malo ist o preockovanie toho isteho, cize ak by som nedala preockovat, to prve ockovanie by asi stracalo zmysel do buducna..teda aspon ja to chapem takto cisto laickym rodicovskym pohladom :smile:
Ale teda davala som ockovat vzdy iba uplne zdrave dieta, aj my vsetci zdravi v najblizsom okoli, v normal rezime, nie po nejakom cestovani rozhodene a pod., nasa dr. nemala nikdy problem to posunut a vzdy akceptovala, ako sa rozhodneme.
Pri nedonosenych detoch a detoch co maju problem s imunitou, prip. ine zdravotne problemy by som postupovala vyrazne opatrnejsie a riesila schemu ockovania na mieru mojmu dietatu, nastastie nebolo treba toto riesit,klop klop :hi:

Inak mate niekto skusenosti s opatrovatelkou, rozmyslam, ze obcas narazovo by sa hodila, mame este mladych starych rodicov pracujucich, druhi su navyse v inom meste..tak ci vobec je sanca niekoho takeho zohnat na opatrovanie u nas doma a nebol by problem Brunas doma, kedze to nie je ziadna civava :heh: Pre nepsickarov je to obr pes :nwm:
Keby mal niekto zaujem, hlaste sa :heh:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 14.02.2018 16:09

Tak po pouziti aj textu a nie iba obrazkov z navodu som natrafila na nejaku radu, ze ak je pas kratky tak to moze byt aj inak. Tak pokus cislo x. Skoro som si zlomila zápästie, ale sedacka namontovana :D au.
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Barca » Uto 27.02.2018 15:21

Ahojte :angel: , možno si ma niektoré pamätáte, kedysi som bola na DF aktívna, teraz si už iba občas čítam (napríklad aj túto tému). Píšem sem, nakoľko je táto téme blízka mojej bakalárskej práci, jedná sa o laktáciu a kojenie. Chcela by som vás teda poprosiť, ak by ste mali čas a chuť venovať pár minút svojho času na vylnenie dotazníka, tak mi veľmi pomôžete. Zieram informácie od matiek, ktoré majú 2 a viacej detí a v úplne najlepšom prípade dvojičky/ trojičky..
Ďakujem mockrát :hi: :smile:

A ešte link: https://goo.gl/forms/eydE5Zbo8ZrGw8xd2
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
K.C.
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Uto 27.02.2018 17:25

No, vyplnené. Ale teda otázka o množstve vypitehp mlieka som nepochopila - však stále inak
A asi si skôr chcela staršie deti, s mesačným prckom som niektore nemohla dobre vyplniť.
A ešte - horčík a magnézium pobavili :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 27.02.2018 18:05

Pokúsim sa vyplniť, len niektoré otázky sú fakt zvláštne.
Napr koľko vypili ml mlieka, fakt netuším. Počet dojčení u mesačného bábätka neviem. Ani u môjho skoro 2 ročného ten počet nie je ustálený.
Alebo koľko som schudla po dojčení staršieho dieťatka, keď som sa prehupla rovno do tehotenstva, a vlastne ani neodstavila.
Ale teda vyplním to
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Barca » Uto 27.02.2018 18:23

Ďakujem za dotazy, budem brať na vedomie pri hodnotení výsledkov :lol: Ten horčík a magnézium som si tam nevšimla, dokonca ani vedúci práce, čo mi dotazník kontroloval :pac:
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
K.C.
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Uto 27.02.2018 21:00

A potrebuješ to ešte niekde ďalej pozdielať?

Aká je téma práce a čo sa snazis zistiť?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Sob 03.03.2018 21:45

v presvedčení, že už ide jar, som sa dala na zháňanie jarnej obuvi. no neni to sranda obuť brankovu nohu :prd: asi zavediem chodenie na boso :heh:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Ned 04.03.2018 6:04

ja som akurat par dni dozadu spominala ze som zvedava ake to bude obuvat bf dvom detom, a ci neskrachujem :heh: nastastie ide jar a leto,tak sa mlada rozbeha v capackach,tie su lacne :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 04.03.2018 6:59

My mame skor problem so sirkou nohy :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia