Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod Moniak » Pon 08.01.2018 14:24

fi katka drzim palce, kolko to mate do krnova? a kolko ti trval prvy porod?
ja sa uz teraz zacinam bat, ze pri druhom to uz nestihame do ciech :D asi budem byvat vo vyskove mesiac dopredu
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod katkariinka » Pon 08.01.2018 15:38

Krnov máme cca 2 a trištvrte hodiny... Vyskov 2 a štvrť. Prvy pôrod bol dlhý, od odtecenia vody po narodenie to bolo 23 hodín. A ešte mi to aj urychlovali kvôli komplikáciám. Do vyskova som šla prakticky bez kontrakcií, čiže cesta bola fajn, uvidíme, ako to bude teraz. Ak neporodim cca do termínu, tak sa tam chcem ísť ubytovať.
Ale teda niektoré rýchle druhé pôrody kamarátok môjho muža dosť desia. Ja sa bavím a predstavujem si, ako sa v tom aute poskladam :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 08.01.2018 16:37

tak u mna to bolo o oproti prvemu porodu o vyse polovicu rychlejsie,a aj tak to od prvych kontrakcii do porodu bolo 9 hodin :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 08.01.2018 16:43

ja som ani raz nesla do porodnice s bolestami, tak hadam pri tretom pridem do porodnice len na finale :heh: nemozem porovnavat porody, boli uplne ine zaciatok,priebeh ...ale ano druhy som mala rychlejsi :smile: ale teda zavratna rychlost to nebola :lol:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Moniak » Pon 08.01.2018 18:14

no ja som od prvej 'bolesti' o ktorej som si myslela, ze su to aj tak poslickovia, ale zacala som zhanat rodicov nech idu vencit psy, porodila za nejake 4 hodky :ha:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 08.01.2018 18:27

A ako to mate so starsimi detmi? Beriete ich so sebou, ze muz je s nimi, ci mate babky v pohotovosti?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pon 08.01.2018 19:02

Moniak, tak to si mala super :)

Weron, o polovicu rýchlejšie môže byť :) to stále v pohode stihame. Agatka s nami nepôjde, bude s babkou.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 08.01.2018 19:26

Babka ho strážila,aj mi pomáhala ku koncu tehotenstva takže mali fajn vzťah.
A muž išiel so mnou.
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 08.01.2018 19:38

Branko tu ma iba prababky, my by sme asi museli nejaku babku si sem nastahovat v dostatocnom predstihu :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 08.01.2018 20:04

my sme pobrali saky paky a vyrazili do porodnice v TT (hodka cesty) , tam ma crao vysadil, moja mama co robi v TT uz bola dopredu zalarmovana, takze ked ma miro vysadil na prijme,isli po moju mamu a smerom k nim domov vsetky veci vylozit vratane psov,mala ostala u nasich teda a crao sa vratil za mnou do TT :-)
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 08.01.2018 21:34

Nasi chlapci maju dve babky a dve prababky :smile: /mali 5 ale jedna prababka minuly rok žial zomrela :ua: / ale aktivne v stražení su 2 babky a jedna prababka .. takže v zalohe boli vsetky 3, ale v tom case mu rozumela najviac moja mama kedže bola dlhodobo v tom case doma.. V tom obdobi nemal ani 2 roky, teraz by už po dohovore vydržal v podstate s hocikym, kto by ho zvladol :lol:
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pon 08.01.2018 21:39

Katka zelam aby bol porod podla predstav a hlavne aby vsetko bolo v poriadku :))
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Štv 11.01.2018 19:54

Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 15.01.2018 15:58

dnes sme boli v martine na tej reprodukcnej klinike a teda po 4 navstevach ziadna zmena. jedina moznost je umele oplodnenie s malou sancou :plac:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pon 15.01.2018 16:18

Kellee, neviem, či si to už spomínala, v čom máte problém? (Pochopim, ak to nechceš rozoberať)
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia