Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod Nisus » Uto 02.06.2020 0:11

Akurát som okolo jedného mini protestu "Black lives matter" išla :lol: 7 žien a ich malé deti vrieskali na križovatke, až som si musela dať hlasnejšie sluchátka :heh: Milé to bolo...
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Uto 02.06.2020 4:24

Okolo mňa toto vôbec nešlo, netušila som. Ku mne sa moc americké info nedostáva, mám pocit. Na NYT som nebola týždeň a už nič neviem. :ha:
No, ale pozrela som si video, ktoré práve tamojší novinári dali dokopy, a teda ja fakt nechápem, čo tomu debilovi išlo v hlave, že toto urobil. Ešte policajt, čo by mal vedieť, čo má a nemá robiť. :nwm: Ten čovek si fakt zaslúži najprísnejší trest. A tí jeho kolegovia na zásahu, čo sa pozerali a neriešili, tiež.
!NOVÁ UDALOSŤ! -->> Den plný praxe podle návodů Franty Šusty
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod peterke » Uto 02.06.2020 22:54

Pamätaj, že každý úder pod pás je od ľudí, ktorí nedosiahnu vyššie!
peterke
Šteniatko

Poslaťod Shel-chan » Str 03.06.2020 9:21

Seniorka z Dunajskej Stredy sa chcela pomstiť psíčkarom. Doma si pripravila slaninu a mäso, ktoré prepichla klincami. Tieto návnady následne rozhadzovala v tamojšom parku.
[...]
Dôchodkyňu priamo pri čine prichytil mestský policajt. Videl ju, ako v parku niečo vyhadzuje z košíka. Pri kontrole zistil, že okrem nákupu v ňom mala aj mäsové návnady s klincami. Jej počin zadokumentoval na videozáznam a odovzdal na ďalšie riešenie policajnému zboru.
[...]
Seniorka má teraz na krku trestný čin. V zmysle zákona je možné za takýto skutok uložiť väzenie na 1 až 5 rokov.

joj strašne dúfam, že skončí v base. aj keď na slovensku? pochybujem. ale nádej umiera posledná.
a teda ešte pred tým by som jej nechala zaplatiť operáciu toho psa :prd:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Str 03.06.2020 9:53

Mne kamarátka z DS posielala aj špekačky prepichnuté aj kadečo, nachádzali to niekoľko týždňov... a myslím si, že babka bude len v podmienke. Neexist, že pôjde do basy. A preplatenie náhrady škôd, paradox je, že mŕtvemu psovi by nemala čo preplatiť...
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Str 03.06.2020 9:55

Pokiaľ niekoho takéhoto niekedy nezavrú, doslova pre výstrahu, budú to stále robiť :hmm: , podmienka pre ľudí nie je dostatočná hrozba.
Babke by som popriala dobrú chuť. :ach:
Ulf
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 03.06.2020 10:03

vavrena píše:paradox je, že mŕtvemu psovi by nemala čo preplatiť...

fu, si predstavim aky ucet by som jej vystavila, keby mi na to zomrela shayla... babka by sa nedoplatila, neboj, by si zelala aby preplacala "len" operaciu. aj tie zvysne stovky za kremaciu a urnu by som tam prihodila, aj pravnicke trovy. joj.
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 03.06.2020 10:05

Mne nejde do hlavy, že toto niekto spraví len tak? Ako to mu fakt nedopne, že robí trestný čin??
!NOVÁ UDALOSŤ! -->> Den plný praxe podle návodů Franty Šusty
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 03.06.2020 10:24

no keby som si mala aj spodobnit, kto je toho schopny, tak presne - stara hlupa zatrpknuta zenska... :ach:
ono keby ju aj zavreli, tak neviem, ci to nejako pomoze na vystrahu... lebo takito ludia - co travia psov susedom a rozhadzuju na verejnych miestach taketo nastrahy - to je taka chora skola stara, bez citu k zvieratam, bez ucty a bez domyslania si dosledkov.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 03.06.2020 11:04

No mna prekvapilo, ze to dochodkyna take vymysli. Nechapem vobec zmyslanie takych ludi :nwm:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Str 03.06.2020 11:20

Mna naopak vobec neprekvapuje, ze prave dochodkyna. Tu hla u nas dokonca dochodcu odsudili za teroristicky utok.
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/za- ... i-40267632
Niektori su proste taki - zatrpknuty nespokojnostou z celeho zivota a mozog uz nefuguje ako kedysi, nezvlada uz domysliet dosledky svojich cinov.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 03.06.2020 11:25

presne. stracaju sudnost.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Str 03.06.2020 11:31

Lindchen píše:Mne nejde do hlavy, že toto niekto spraví len tak? Ako to mu fakt nedopne, že robí trestný čin??

trestný čin - to už vôbec nedopne, a to nemusí byť len starobou, ale kľudne len celoživotnou nízkou inteligenciou. Alebo hroznou ignoráciou prírody a nenávisťou (líška niekomu podrhne hydinu, tak vytrasie na kraji lesa kopu otravy a skántri desiatky dravcov, a je to pre takéhoto človeka úplne v poriadku, lebo človek je predsa nadradený zvieratám, a líšky a ďalšie zvieratá z lesa, či mačky, sú len škodná).
Nechať zabiť psy z bytoviek je v hlave toho človeka správne - lebo je predsa choré chovať psa v byte... keď ich pokántri, tak už nebudú, a na ulici už bude čisto :joint:. Alebo sa tam budú báť chodiť, a zase len z toho vyjde, že bude čisto na ulici...
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 03.06.2020 16:29

elfinka píše:mozog uz nefuguje ako kedysi, nezvlada uz domysliet dosledky svojich cinov.

s tymto nesuhlasim. pri niektorych to tak isto je, ale pri vacsine mi to dojde len ako zamienka, aby sa im nemusela priznat plna zodpovednost za ich ciny a dosledky.
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Str 03.06.2020 17:12

Shel-chan píše:
elfinka píše:mozog uz nefuguje ako kedysi, nezvlada uz domysliet dosledky svojich cinov.

s tymto nesuhlasim. pri niektorych to tak isto je, ale pri vacsine mi to dojde len ako zamienka, aby sa im nemusela priznat plna zodpovednost za ich ciny a dosledky.

Preco potom tolko smejdov targetuje prave dochodcov? Lebo to neni len o zlomyselnom chovani, ale aj o tom ze nevedia domysliet veci ktore ich poskodzuju.

Z ludi v mojom okoli - tych ktorym este hlava vo vysokom veku funguje ako predtym je mensina. A nie, oni zrovna nikto nie su zakerni, ale proste vidno ten rozdiel uz.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia