Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod pigie » Pon 06.04.2020 21:33

Ale ja sa nedivim, ludia su tupi. Co my sme zazili v nedelu, som myslela, ze sa mi sniva. Sme zaparkovali, nikde nikoho. Po nasom navrate k autu pri nas uplne natlacene 4 auta, ze decko skoro otrieskalo susedne dvere a 5m od auta ludia opekali... Takze ja sa nedivim tomu, co sa deje. A netusim preco to robia :nwm: Ved sa uplne v pohode dalo zastavit inde :nwm: (a aj opekat dokonca)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Pon 06.04.2020 21:35

Toto presne. Aj mna to vytaca neskutocne.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Liana » Pon 06.04.2020 21:48

Tiež tak, išli sme na záhradu včera dokoncit záhony a vybehat psov (sami dvaja, nestretávame sa fakt s nikým mimo prace a potravín) a o hodinu na to sa dovalili spodní susedia s kamošmi (jedna rodina z toho s asi 3 ročným chlapcom) a veselo sa varil guláš :pac:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 06.04.2020 21:49

Offtopic: Tak chlap mi ozrejmil, ze ten film som uz pred par rokmi prespala a ci ho fakt chcem vidiet :haha: Ale jo, chcem, mozno teraz dopozeram :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Pon 06.04.2020 22:30

Offtopic: Videl niekto koniec toho filmu? :haha:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 06.04.2020 22:50

Offtopic: Ja ho urcite dopozeram, su tam zaujimave paralely. Ale nediat sa co sa deje, tak zas pri nom zaspim urcite zas :heh: Ale ja som nevdacny divak, mna uspi takmer vsetko :haha: Ja zaspim aj pri naozaj dobrych filmoch, kludne aj 2x za sebou pri pokuse ich pozerat, lebo fakt to chcem vidiet :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 07.04.2020 5:52

katkariinka píše:Tak od stredy už pohyb iba vramci okresu. Čo na to hovoríte? Ja to mám od žiliny po cicmany a z druhej strany po terchovu. :D snáď sa niekde zasijeme. :)

Nejako som neplanovala ist nikam, ale BA aj KE to ma podla mna hodne blbe. To je fakt mesto, v ramci okresu mozno jeden les, aj to si nie som ista, inak je clovek mimo okresu. Aj k rieke, kam sa chodim prejst, to je extravilan....
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Uto 07.04.2020 5:59

Na jednu stranu chápem, prečo to je. Ľudia sú blbí, húfne by srali na koronu a proste šli po návštevách.
Ale ľuďom z ba/ke takto fakt efektívne zakázali akýkoľvek bezpečný pohyb v prírode.

U nás naopak rozvolnuju, už zas môžem ísť na normálnu lekciu na cvičák :dancing:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 07.04.2020 6:08

Ja myslim, ze BA to ma celkom fajn, tam je lesov dost :nwm: Ja akurat rozmyslam, ze ja mam trvale v BA, chlap s dietatom tu... :lol:
A co ja viem, ja sa na to rozvolnovanie nejak moc ani netesim. Kym budu decka doma, vobec nic sa nezmeni...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 07.04.2020 7:04

Tu fakt nemas. Jediny v intravilane bude mozno tahanovsky les(cast). Kavecany podhradova je mimo. Co chodim k rieke, to nie ze za dve hodky som mimo, to je 15 min pesi, aj to som prehnala... A zabudla som Bankov, aj to len zo strany sidliska, to je asi vsetko.
Ako, uz 10 mesiacov sa prechadzam len tu, problem je, ze ako to tam bolo vyludnene, tak za tie 4 dni sa nebudem mat kam ist prec, lebo tam budu vsetci z okolia.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Uto 07.04.2020 7:11

Ale veď Kavecany patria do okresu Kosice.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 07.04.2020 7:14

Pravda, ale vyjdes z mesta (tabula), a o cca tri km vojdes do dediny.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 07.04.2020 7:17

Bežne na Veľkú noc nikam nechodím a teraz to nebude inak. :heh: Vždy mi vyšla služba.
!NOVÁ UDALOSŤ! -->> Den plný praxe podle návodů Franty Šusty
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Uto 07.04.2020 7:24

Kives, obmedzenie je na okres, nie na mesto.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Uto 07.04.2020 8:19

Ja som tiez tak pochopila, ze kosice len spojili dokopy, lebo je to viac casti, takze mozes ist hocikam co je este kosice az po hranicu kosice-okolie, nie? :nwm:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia