Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod clupko » Sob 13.10.2018 9:34

ta zaraza, ze "musel" obvolavat znamych? .... ako sa ja dozviem, ze ma niekto zo znamych auto v servise? a ked uz to viem, tak hned sa idem ponuknut, ci nechce odvoz? no to urcite. niektore oficialne servisy ponukaju zadarmo listok na mhd, alebo taxik. nebudem ja teraz zistovat, ci niekto nahodou nepotrebuje odvoz.
a to nie je len o tom ze by mi bolo luto obetovat pol hodinku casu. ale vacsinou mam nejaky program, niekto na mna niekde caka, navyse v tom servise chlapik asi nebol mimo pracovnu dobu - tak co ja teraz, odbehnem z prace na hodinu, aby som sla do servisu, viezla niekoho domov a potom este naspat do roboty?
ja ked som mala auto v servise tak mi ani vo sne nenapadlo, ze by som teraz niekoho obvolavala, aby ma hodil domov.
ale uznavam, ze su aj vynimky. napriklad moj otec (s bolavou nohou) a podobne, alebo keby, co ja viem, mal napriklad niekto nejaky pohovor, co nutne musi stihnut, ale pokazilo sa mu auto atd... ale v beznej situacii mi to pride hodne sebecke.

ale ked chodime na spolocne vylety a tak, to je ine. ked cosi zogranizujem a viem, ze tam chcu ist aj ludia, co nemaju auto a bolo by to pre nich problematicke - tak jasne, dohodneme sa nejako, vyzdvihnem, doveziem, s tym problem nemam. ale fakt nebudem riesit niekoho vymyslene problemy suvisiace s lenivostou.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Sob 13.10.2018 11:35

Ja tiez nemam problem odviezt, ale ked to niekto povazuje za samozrejmost, tak to je fakt vrchol. Nech si sam kupi auto a rozvaza...
Mali sme takeho kolegu - nechcem vediet, preco nemal vodicak a auto, ale kazdy jeden den niekoho otravoval, aby ho viezol domov. Alebo teda chodil taxikmi. Ja som ho viezla prinajmensom 10x a bolo to dost otravne, aj ked som to mala relativne po ceste, ale 20 minut navyse to bolo a aj zachadzka.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Sob 13.10.2018 13:49

tak to som asi inak pochopila, než vy.
jednorázová pomoc keď sa niekomu pokazí auto pre mňa neznamená robiť niekomu taxi službu.

ale hej, ak volal ľuďom, ktorých dobre nepozná, a sú na druhom konci mesta ani nesmerujú na rovnaké miesto, a naozaj len preto, že je lenivý ísť hromadnou, tak hej, kopnúť ho do zadku.
a tak isto si mohol proste rovno zavolať taxík.
ale viem si predstaviť milión dôvodov, prečo sa radšej obrátiť na niekoho známeho – od sociálnej úzkosti až po to, že autobus nikde blízko domu proste nejde... ja si zase neviem predstaviť, že by niekto bol schopný otravovať niekoho s odvodom bez dobrého dôvodu. neviem, nakoľko elfinka toho človeka a tie okolnosti pozná, aby to mohla tvrdiť. ale zas ja si neviem ani predstaviť telefonovať na celý office ako ten človek, takže. asi sú aj ľudia čo sú fakt hovadá.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Sob 13.10.2018 14:51

Shel-chan píše:neviem, nakoľko elfinka toho človeka a tie okolnosti pozná, aby to mohla tvrdiť.

Okolnosti pozna a popisala zuzka:
nemal ziadny naklad, ani sa nijak specialne neponahlal, akurat by sa trosku presiel na zastavku

Jasne kazdy pozname situacie, kedy to auto treba. Ale nejak nepredpokladam ze by sa tu niekto pozastavoval nad tym, ze "ten kreten odmietol ist busom na tri prestupy s tromi malymi detmi, psom a gaucom ktory stahuje sam".
A ludi co nepojdu "sockou" z principu, aj keby alternativa bola stat 3 hodiny v kolone zatial co elektricka prejde okolo po vyhradenom pruhu poznam bohuzial viacero.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Sob 13.10.2018 16:56

ešte som si aj človeka pomýlila, no dobre :haha: celé zle.
hej no, asi to bude tak.
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wewerica » Štv 25.10.2018 11:56

Inak veľmi dobre naplánované toto :prd: za prvé piatok, samo o sebe katastrofa cez a z BA plus ešte bude aj medzinárodná výstava v inchebe, čo je cez diaľnicu hlavný ťah, začína poobede (o pol 2) čiže akurát čas kedy to má byť všetko odstavené :jop: :pac:
wewerica
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 26.10.2018 10:24

dnes tam budete mať riadne veselo....
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Pia 26.10.2018 19:11

Poobede som čítala o bikesharingu klesajúcom na dno (doslova), teraz toto... https://www.dravce.sk/web/index.php/sk/ ... CBwm5NktyQ

tých správ, hovoriacich o tom, aký sme zvnútra neprajný národ, je toľko, že mne je z toho strašne smutno :ua: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Pia 26.10.2018 19:36

Svine hnusné. Nacpať to im do gágorov!
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Sob 27.10.2018 9:59

mna toto nenormalne vytaca a najviac ma vytaca to, ze urcite vedia vsetci kto to robi :hmm: ale podme chranit nejakeho hajzla lebo jemu nejaky dravec mozno urval sliepku z dvora, alebo co.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Sob 27.10.2018 14:53

Nie. Oni ich travia preto, aby nelovili zajace. Niekde to riesili uz, lebo toto nie je prvy a ani druhy pripad
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Ned 28.10.2018 12:13

:love:
Prílohy
Screenshot_20181028-120140.png
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Uto 30.10.2018 14:15

Levica v ruskom cirkuse pohryzla 4 rocnu do tvare
http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/19409 ... o-do-tvare
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Uto 30.10.2018 16:16

ach jaaaj lasky zvieracie :plac: ako vidiet v akej nepohode vystupuju, uplne v krci, neuvolnene, znasilnene .. niet sa co cudovat
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia