Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod wer » Ned 07.01.2018 20:19

Ja nie.
A vraj sa stratili 3 psiky a z toho uz jedneho zrazil vlak... :ua:

A aj dedko sa uz nasiel. Mrtvy. :plac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Aris » Ned 07.01.2018 20:20

Ten čo sa zľakol na Silvestra? Och. :plac: :plac:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Ned 07.01.2018 20:25

Jj. On bol od nas z Rovinky :ua:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 08.01.2018 20:18

re: cyklochodnik. mama bola v piatok na bicykli a vravela, ze dosla s mokrymi topankami... ze oni mysleli, ze zaplaveny kus prejdu na bajku. som ju skoro v zuboch roztrhla.

inak k tomu dietatu... paci sa mi v jednom clanku vyjadrenie vetky:
Prekvapujúce slová vyslovila pre Blesk veterinárka Martina Načeradská. „K prípadu môžem povedať len jedno: Človek je jediný tvor na planéte, ktorý dá predátorovi svoje mláďa na hranie a potom je prekvapený, keď sa niečo stane. Takto malé dieťa nikdy nesmie byť s takým psom osamote,“ vysvetľuje veterinárka. „Rodičia bohužiaľ vychovávajú psa, nie deti. Trestajú ho, keď zavrčí, ale nie je to prejav agresie, ale v psej reči to znamená, že sa mu to nepáči. Pokiaľ rodičia bránia psovi, aby povedal, čo sa mu nepáči a nútia ho znášať od detí veci, ktoré sú mu nepríjemné, tak vychovávajú časovanú bombu,“ uzavrela Načeradská.

zdroj: https://www.cas.sk/clanok/639876/tragic ... terinarky/
ale ze "prekvapujuce slova", to ma veruze dojalo :pac:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 10.01.2018 17:34

aj toto sa deje, pribeh so stastnym koncom, Kiwiho poznam, tak som rada ze sa nasiel, len som toto cakala uz skor.

Prvom rade chcem veľmi pekne poďakovať za zdieľanie pri hľadaní nášho strateného psíka.
Nakoľko v deň keď sa kiwi stratil brat obdržal telefonát z neznámeho čísla trikrát za sebou. Nakoľko na číslo sa nedalo opätovne zavolať lebo niekto nezdvíhal bola tam zaslaná esemeska ohľadom strateného psíka že pokiaľ majú nejaké informácie o stratenom kiwi nech sa ozvú alebo na píšu SMS. Volané číslo neodpisovalo.Na druhý deň keď volal na dané číslo v telefóne sa ozval ženský hlas a brat sa spýtal či náhodou nevedia niečo o psíkovi ktorý sa stratil.Na druhej strane telefónu sa ozvalo že je im to ľúto ale telefonát na bratove číslo bol omyl. Po spustení pátracej akcie na sociálnych sietiach a žiadnej odozve sme sa pokúsili napísať dane telefónne číslo do Googlu. A potvrdilo sa pravidlo googlu vie všetko. Po zadaní daného telefónneho čísla vyskočila osoba spojená s týmto číslom bola to žena menom ............. Nakoľko ľudia na svojich prifiloch zverejňujú dosť veľa informácií o sebe bolo zrejmé že táto žena býva v Trstenej na ostrove v rodinnom dome má 3 deti a má rada zvieratá. Nakoľko to bola jediná možná stopa ktorá mohla viesť k vypátraniu kiwiho.Na druhý deň večer som sadol do auta a išiel som sa previezť do Trstenej na ostrove. Po prechádzaní Ulicami a hľadaní domu a plotu ktorý bol vidieť na fotke na Facebooku sa usmialo šťastie. Po zápiskami a zvolaní mena kiwi sa ozvalo kňučanie. Bolo zrejmé že som na dobrej STOPE. Za plotom dotyčnej pani bol kiwi. Radosť a nadšenie bola neskutočná ale ešte na stále zdelil plot. Bolo 8 h večer začal som zvoniť na zvonček rodinného domu ako keby horelo vo dverách sa zjavil pán s Fotky ktorá sa nachádzala na facebookovom profile moje slová zneli Jednoznačne otvor bránu a daj mi môjho psa pán pozeral ako obarený teplo vodou v tichosti otvoril bránku kýbel som vzal do náručia a odkráčal som preč popritom som už stihol povedať že je obyčajná ľudská Hyena. Kiwi sa nachádzal 280 km od miesta kde sa stratil a kde bol naposledy videní viete si predstaviť ako sa tváril pán potom ako ma zbadal za plotom s tým že chcem svojho psa ten pohľad v očiach budem mať dlho pred sebou ako môže niekto ukradnúť psa a zobrať ho domov k deťom keď vedel že ma majiteľa ktorý ho bude hľadať kiwi v čase stratenie má na krku obojok kde bolo napísané jeho meno a číslo na majiteľa keď sa kiwi našiel už mal len prázdny obojok. Čo to musí byť za ľudí a za ľudské stvorenie keď dokážu niekomu ukradnúť jeho miláčika verím že táto žena s mužom bude pekne vychovávať svoje deti k láske životnému prostrediu zvieratám ak sebe navzájom.
Chcem ešte na záver všetkým ešte raz poďakovať za zdieľanie pri hľadaní kiwiho. Keď budete mať niekedy cestu okolo Krpáčova zastavte sa ten kto vás privíta to bude kiwi Kiwi je jeden malý dobrý psík s chvostíkom zatocenym nahor ktorý sa teší ľudskej prítomnosti no neviem či bude dobre spomínať na rodinu s 3 deťmi.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 15.01.2018 12:57

nieeee, moje stare dobre venciace miesto :plac: :plac: :plac: https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/16 ... zualizacie

co im preskakuje? zastavaju kazdy kusok pola? :plac: ja si este pamatam, ked este nezrekonstruovali ten cintorin. som tam chodievala, trava po pas vsade, totalny klud, nikde nikto... :plac:

a vobec. mozu stavat takto priamo na hraniciach..?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 15.01.2018 13:52

Hmm, tak tuto konkretne to mne asi nevadi, ved tam boli sklady alebo co, nie? To nie je ta luka medzi cintorinom a razcestim, ci?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Pon 15.01.2018 14:06

wer, tiež som sa už k tej info dostala a skoro ma porazilo. Aj naše súčasné venčiace miesto :prd:

Ale luxusné byty v tamtej lokalite?? Sa zbláznili? :aaa: To kto si tam kúpi?
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 15.01.2018 14:18

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. tiez moj venc plac. vzdy ma zastavovali policajti, ze co tam robim, ze tam nikto nie je. :plac: :plac: :plac: a aj tam bude teraz masaker ludi.

a tamten verejny park, tam je este pamiatka protitankova. aa
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pon 15.01.2018 14:34

majjuna25 píše:
Ale luxusné byty v tamtej lokalite?? Sa zbláznili? :aaa: To kto si tam kúpi?

Taki co si kupia byt dom pár desiatok metrov Od najväčšej skládky toxic odpadu v str eu
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 15.01.2018 14:56

pigie, neboli tam sklady. boli tam polia a hranica. super miesto na venc - viac tras na vyber a aj daaaleko sa dalo ist bez toho, ze by si dosla do civilizacie - az na trojicny bod - tam som chodila na biku a nikde nikto... v podstate som rada, ze ludia nemaju tendencie objavovat, ja som na kazdom mieste, co som byvala presla snad vsetko, aj take, co domaci nepoznali... vsak aj majjunu som sem ja doviedla... :lol: ale tak ludia sa postupne stale viac a viac rozpinaju, coz ma stve, objavuju moje zakutia...
sem sme chodili este ked ani dialnica nestala... silvuch, to s tebou sme tam boli malovat..?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 15.01.2018 15:32

Tak ja som na tych miestach, kde to ma stat nikdy nevencila. Ja som chodila len cestou okolo hranice a to pole co je tam medzi zastavat nemaju, cize z mojho pohladu sa nic nezmeni :heh: Ale ano, zmeni sa tam charakter toho a bude tam mrte ludi. Ale tam presne, kde to ma stat, tak tadial som chcela ist raz cestickou a otocila som sa, lebo s Hugom a same bodliaky okolo a akoby tam bola betonarka alebo co vzadu, lebo len nakladiaky tam chodili. Takze ja poznam len hranicu a to pole a to by sa zmenit nemalo, od toho prveho bunkru k hranici.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 15.01.2018 15:44

no to je ta otrasna skladka, ktoru neviem, kto povolil :ach: to budu mat z viliek vyhlad rovno na nu :jeah:
a tam inak bola pekna cesta kedysi - tak okruh rychly sme tade robievali. :plac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 15.01.2018 15:46

Tak ja mam pocit, ze oni idu prave tu skladku dat dolu podla toho planika :lol: Resp. na nej to postavia.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 15.01.2018 19:29

ani by mi neprislo take nerealne, ze by to postavili na nej. koho trapi podlozie...
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia