Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa deje vo svete.. News zo Slovenska a zahraničia

Poslaťod Aris » Ned 28.01.2018 23:37

Teda, čítam si o tom na fb a celkom hnus. Ale toto ma zaujalo, to nebudú huskáči čo má aj Sunny? https://www.facebook.com/ToulaveTlapkyC ... =3&theater
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Sunny » Pon 29.01.2018 8:35

Áno, sú. Tlapky majú tu v Čechách už dlhšiu dobu "skvelú" povesť - v podstate už od tej kauzy, kedy tam nabehli, psy pozachraňovali (úplne bezhlavo :ach: ) a potom ich odmietali dať musherom, pretože údajne to neboli psy vhodné do svorky a na ťahanie :hmm: a radšej ich tam roky držia u seba na dvore... Jo, tie moje husky doslova trpia pri tom ťahaní :ach:
Aj dva roky dozadu vyrobili hroznú kauzu na pretekoch, keď prišli za organizátorom riešiť, že má vyhodiť jedného mushera, pretože má moc chudé psy :pac: Krásne športové husky, v závodnej kondícii, o ktoré sa ich majiteľ naozaj ukážkovo stará. Organizátor ich poslal do... a slečny spustili úplne šialenú "kampaň" na FB, kde oni boli odborníčky na všetko, oni predsa majú husky a ťahajú s nimi, tak oni predsa vedia, ako má taký pes vyzerať :aaa:
Áno, mám ich hrozne v zuboch :heh: :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pon 29.01.2018 8:54

Pockaj, to akoze TT ukradli psy, vie sa to, su dokazy a neni mozne dostat tie psy nazad?
Vsak uz len jeden moj pes je trestny cin keby mi ho niekto ukradol, nieto hromada.
:oo:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 29.01.2018 9:22

Neukradli - to bola velka kauza, kedy jeden byvaly musher nejako nezvladol svoju zivotnu situaciu, psy sa mu doma premnozili v hroznych podmienkach. Jeden rok mu policia zabavila nejakch 9 psov, co na tom boli fakt zle, medzi nimi boli aj moje dve holky. O rok na to chlap umrel, zostalo tam po nom asi 90 psov, akutne sa riesilo co s nimi. Riesili to vtedy viaceri zachranari, Tlapky medzi nimi. Niektore psy sa nechali nalakat na jedlo, niektore sa chytili pomocou uspavacky, niektore sa bohuzial museli "na dialku utratit", lebo boli moc agresivne, alebo moc zranene. Ale Tlapky ich nasledne odmietali vydat na adopciu, pretoze podla nich musheri neboli vhodni novi majitelia :ach:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 29.01.2018 11:17

a slečny spustili úplne šialenú "kampaň" na FB, kde oni boli odborníčky na všetko, oni predsa majú husky a ťahajú s nimi, tak oni predsa vedia, ako má taký pes vyzerať :aaa:

:pac: toto tak milujem
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 29.01.2018 11:40

To bolo tusim dva roky dozadu na Horniku - do Štepána K. sa pustili :pac:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 29.01.2018 11:45

vo videu sa spominaju lajky... ze tie hladaju.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 29.01.2018 11:49

Aha, ja som to este nevidela cele, pardon :hi:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pon 29.01.2018 12:02

Aha, tak to uz dava trosku vacsi zmysel. Syndrom "nikto sa nevie postarat o psy lepsie nez ja, tak gotta catch them all" :joint:

Pred tyzdnom aferka z okolia - dali fenu do adopcie, po tyzdni sa rozhodli ze si ju beru nazad lebo sa im pani znepacila, a ked ju nechcela dat tak ju priamo na ulici ukradli.
Uz zacinam chapat paranoju niektorych ludi co sa tyka pseudozachranarov.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Pon 29.01.2018 13:07

Ja sa toho dosť bojím. Že mi ani nebudú chcieť dať psa. :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pon 29.01.2018 19:26

V Kapskom meste "vypnú" vodu... Taká enviro téma.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/2 ... a-nejhorsi
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 02.02.2018 18:30

"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 02.02.2018 19:00

to co su za ludia?
niekto domlatil kocura v Raci
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6832731816

Roky bol, žil na sídlisku v Rači, jeden milý kocúr... LAUREL
Usídlil sa asi 8 rokov dozadu na dosah veterinárnej klinike, asi aby mal pomoc v prípade ochorenia poruke... Aj sa veru oňho starali či už zamestnanci kliniky Zverland, následne Primavet, krmiči a priatelia mačiek mu spravili aj búdku a za bránou kliniky vždy našiel niečo pod zub.
Poznali ho všetky psíky a mačací parťáci, deti... Dostávalo sa mu pravidelného odčervenia i pohladenia. Bol jediný kto vítal doktorku ktorá prišla v noci na pohotovosť... Vždy sa prišmajchloval, bol kastrovaný. Nikomu neubližoval...
Bol to prekrásny do strieborna sfarbený kocúr, dokonca mal šancu aj na bezpečný interiérový domov. On však dal jasne najavo že sa mu na ulici páči a tak išiel späť.
Roky sa mu darilo a z pohľadu na jeho ladnú chôdzu a hebký kožúšok sa tešili všetci dobrí ľudia sídliska.
Až raz... prišiel nečlovek = hajzel ktorý si svoje mindráky a úbohý, duševne prázdny život vyventiloval na bezbrannom kocúrikovi...
V noci, keď kocúrik spal, tento netvor rozmlátil jeho drevenú búdku a súčasne jeho v nej, podľa pitvy ho aj vytiahol za chvost a dokopal... :( Kocúrik skončil svoju púť po tomto krutom svete :(
Záležitosť je zaevidovaná na polícii. Udialo sa to na sídlisku kde je aj klinika Primavet, ZŠ, kaderníctvo Marika. To všetko je na druhej strane cesty oproti Bille v Rači, v Bratislave...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 02.02.2018 19:16

:( ja som dnes videla zrazenu macku a niekto ju obsypal cipsami
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší