Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Náš nový prírastok do rodiny, aneb máme nové šteniatko

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Náš nový prírastok do rodiny, aneb máme nové šteniatko

Poslaťod hewča » Uto 09.07.2019 13:11

to je strasne hipstersky pes :lol: ale neskutocne rozkosny :love:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kellee » Uto 09.07.2019 18:42

Offtopic: v Ide som videla jedneho na vystave, to bolo tak histericke, ze nechapem ako ho vystavovali, niekolko krat sme ho stretli a to jacalo aj ked sa mu voditko zamotao do zadnej nohy
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pia 30.08.2019 8:17

Moje steniatko oslavilo vcera 5 mes. Vazi necelych 13 kg, vyska 45 cm a v hlave nema nic, iba same bodky :ha: zboznuje vodu, ale uz konacne z nej dokaze aj vyliest, nemusom ju oblecena lovit v strede jazera. Blbe, ze si spliecha vodu nohami pred sebou ako plava a chyta ju. Vzdy ju teda po chvilke volam von, aby nedostala torziu. Dost pasie, ale uz dokaze zapinat usi pri tom, co donedavna nevidela a nepocula. Ma take svoje borderie muchy, ako kukat stale pod auta, lebo niekedy pred mesiacom som pri chodzi odkopla kamen a ten vletel pod auto a tam zazvonil o podvozok. Inak je zlata, sikovna, bude skvela na agility. Mame za sebou len par trebingov ale javi sa velmi slubne :aaa: kopec veci jej staci ukazat raz, vela veci dava zadarmo. Napr v osiali pasenia dojde na zavolanie, ale nechce zrat pamlsky. Hovorim si, ze malt had, keby nechce pamlsky, tak anu na zavolanie nechodi a ze aj ona zadarmo viac nepride. A ona i tak pride. Zadarmo. Je to divne a nezvyk :nwm: uz asi mesiac necura vnutri, pekne vydrzi v klietke, kym som v praci, bude to dobry pes.
Ludia sa ma stale pytaju, ze kde som ju nasla a z ktoreho utulku je :lol: bude fajn. S Frapym su kamosi, s Baxym sa skor toleruju
Prílohy
PicsArt_08-30-09.09.42.jpg
FB_IMG_1567149050006.jpg
PicsArt_08-30-09.11.50.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 30.08.2019 8:21

sranda, ani nevyzera uz ako stena.
tak nech robi radost aj nadalej, ja si musim zvyknut na takeho tvora pri tebe :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pia 30.08.2019 8:32

Aj ja. Ale nie je ti tazke. Jediny "problem" je, ze nema 4 kg, ze uz je ako pes, co zaberie miesto, jeho prepravka zaberie miesto a v hoteli je to uz na poplatok, nie na mavnutie rukou :lol: ale inak, ovela lahsie sa a tym robi. Vela odpusta. A verim uz tomu, ze na take psy clovek moze byt zly a hnusny a oni mu i tak pracuju a snazia sa. Doteraz som si to nevedela predstavit. Lebo keby zvysim hlas na Frapyho, odpochoduje prec a rozdychava to pol dna. Ona by to odpustila a robila i tak. Co robit samozrejme nemienim, ale ina povaha a vlastnosti az biju do oci.
Bude fajn, no len to pasenie a psychostavy. Teraz beha u nasich okolo stola, lebo vecer, ked sa svietilo, vrhal tien a aj s nasimi nohami, co sa obcas pohli :ach: no, pracovna boc od oviec :lol:

A smutne na koniec - pres asi tyzdnom jej zomrela mama pri autonehode :plac: v aute bol aj jej otec, ten je ok, mama ale zomrela. Neviem vobec, ako boli prepravovani a zabezpeceni, nepytala som sa :plac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 30.08.2019 8:41

tak pracak je pracak :lol:

moschino píše:A smutne na koniec - pres asi tyzdnom jej zomrela mama pri autonehode :plac: v aute bol aj jej otec, ten je ok, mama ale zomrela. Neviem vobec, ako boli prepravovani a zabezpeceni, nepytala som sa :plac:

Offtopic: toto ma teraz mata... musim vymenit prepravku a rozmyslam, ci mam kupit tu s crash testami... len ma vyjde 2,5 x tolko ako taka na mieru...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 30.08.2019 8:43

moschino, paradna je :-)
wer, pes je dnu navolno, prlis vela miesta, podl mna to nepomoze :-\
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 30.08.2019 8:49

Offtopic: kives, minimalne sa cela nerozleti a letiaci 40 kg pes nezabije celu posadku.. a maju aj take tlmiace vankuse dnu.. a chcela som prave dvojku, pocas cesty predelenu, ale na spanie a pobyt deliacia priecka von. ale fakt neviem... ta dvojka uz stoji 800 eur. :rip:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pia 30.08.2019 8:53

Baba z CR, u ktorej trenujeme, ma presne tu s crash testami, stala ju okolo tisicky. Dvojka tiez. Ono je to asi fakt podla situacie, ktora sa udeje :ua: ja mam tu na mieru, volila som mensiu, lebo vraj cim menej miesta, kam moze pes letiet, tym lepsie. Bohvie. Pan, co to vyraba, vraj uz mal niekto s tym boxom nehodu a box ostal neposkodeny. Ale nebola to taka vazna nehoda. Pri silnom naraze nepomoze ani to, ze prepravka vydrzi, ked ma vnutorne zranenia. Ten tlmiaci vankus ale zaujal. Ale ta s crash testami nema unikovy vychod zozadu
Raz som videla, ako ich chovatelka prepravovala, tak mala take vacsie auto a vzadu boli psy v klasickych klietkach. Neviem, ci prepravovala aj teraz tak
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 30.08.2019 9:06

odkial mas, moschino?
ja sa zas bojim tej mensej prepravky, ktora nevyplni cely kufor, ze ta bude lietat. ze ako to dobre upevnit, aby sa fakt nepohla.
my sme vcera sli na vylet bratovym autom a jemu sa tam nezmesti moja prepravka, tak pes siel len tak v kufri kombikovom a strasne tam lietal, chudak. a to on lezi, nesedi, ani nestoji pocas cesty.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 30.08.2019 9:39

Ja nemam prepravku vobec :ua: (Fry ma :heh: )... A chlap ju ani nechce, ze do noveho auta sa nieco vymysli, do tohto ju nikdy nechcel... Ale teda som prekvapena, lebo Hugo lietal, hoc ten kufor na neho akurat, ked lezal, takze v leze OK, v sede ho oplieskalo vzdy. Tento sedi takmer celu dobu, ak prave nestoji a pleskol sebou asi zo 3x. Ale raz sme mali pozicany kombik na Huga a to bolo strasne, tam pes v lahu fakt cestoval po celom kufri, to som si vtedy povedala, ze kombik nikdy, to fakt len s klietkou.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 30.08.2019 13:52

[quote="moschino" S Frapym su kamosi, s Baxym sa skor toleruju[/quote]
aj s Adelou :aaa:

inak moje steniatko o tyzden uz ma rok :aaa: kokos,strasne to zbehlo,uz jej aj ciciky narastli,teda dufam,ze je to normalne, pred haranim mala take ako pes,a teraz uz ma take ako suka :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 30.08.2019 13:53

to bude faloska, nie? :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 30.08.2019 13:59

neviem praveze,suku som od stenata nemala
ako narastli jej bradavky,a to okolie mi pride take dospelacke,na falosku to je skoro,doharala pred necelym mesiacom
toto su uz take ine starosti :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 30.08.2019 14:39

wer, tak ak prepravka ostane cela, tak to by aj slo. Ja som to skor brala ako riziko pre psa, 800 je dost, ale zase, mas to na dlho.
Margit, to uz rok??? Leti to.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia