Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Náš nový prírastok do rodiny, aneb máme nové šteniatko

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Náš nový prírastok do rodiny, aneb máme nové šteniatko

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 12:58

A ja som bola napriek tomu, ze salam parky 7 mesiacov s nim doma. Uz ma chovatelka kopala do prace, ze aby si zvykol byt aj sam :heh: Aj s dalsim planujem byt co najviac doma. Ja si to fakt neviem ani predstavit odist prec na cely pracovny den od takeho maleho stenata.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Shel-chan » Str 11.07.2018 13:02

sheimi bol divný :heh: on furt chodil za mnou, aj na záchod, aj do sprchy, tie prvé mesiace... musel ma mať v dohľade, ale zas sa ma nepotreboval dotýkať. (ale možno som sa len ja jeho nedotykala a on sa tak naučil? neviem...) aj keď sa prišiel pohladkať, tak po pár minútach odišiel.
ale sám nevedel ostať, tiež som bola dva a pol mesiaca každý deň s ním 24/7 a potom zrazu bolo treba chodiť na prednášky a bol problém... on demoloval VŠETKO.

malá ma síce prenasleduje, ale ona keď môže, tak sa na mňa ovalí a tak aj spí :ha: včera sme ju mali v posteli a ľahla si ede na hlavu :heh: eda sa strašne divila, že čo to za mačacie spôsoby, ale som ju ukľudnila, že aj pigien fry si ľahne človeku na hlavu... no, teda, "ukľudnila"... :angel: :joint:
no a odkedy rozkúsala tú dokonalú lásku tak trávi dni v klietke, bez pardonu. ale už nepiští a vyzerá, že celý deň prespí... edini rodičia ju okolo obeda venčia tak referujú.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 13:13

Tento prave vyzera tiez dost samostatny, aj u chovatelky si chodil kludne mimo ostatnych, aj tu, ked sa rozkukal, ze je tu doma, tak je az moc samostatny a lieta si po celej zahrade. :heh: ale tu spolocnost chce, pri vsetkom asistuje, za mnou furt chodi, na nohy sa uklada... vecer sice nespi v posteli, ale v izbe hej.
Ja som mu pripravila miesto vonku v case mojej nepritomnosti, ale asi by bolo lepsie, aby bol dnu... asi skor by spal a nespekuloval, neviem... von chodi blbnut, dnu skor spat.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Str 11.07.2018 13:13

Shel-chan píše:sheimi bol divný :heh: on furt chodil za mnou, aj na záchod, aj do sprchy.

tak moj je potom divny 9 rokov :aaa:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 13:22

Wer, to by vyriesili prechodove dvierka toto . Ja to tak mam v plane ako byval Hugo. On bol proste spokojnejsi doma a ked mal pristup dnu i von. Nedal sa ani vyvriet v dome, ani vyvriet na zahrade. Tak ako na byte. Neexist aby bol zatvoreny balkon, to bol pes nesvoj. Proste musel mat pristup von aj dnu vzdy. Ked nemal, tak si ho spravil (to jeho otvaranie dveri :ha: ) Takze aj so stenatom to tak planujem.
Inak Fry mal zostavat v spalni, ked nebudem doma... Nepodarilo sam i ho naucit na inu miestnost v dome, kde by bol v pohode ako na gauci v obyvacke :joint: Vsade inde robi bordel. Aj teraz :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Str 11.07.2018 13:39

ako spravis pristup psovi dnu, ked je to taky velky pes a nikto nie je doma? vsak ked prelezie pes, tak aj zlodej by preliezol.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 13:49

Dnu von by bola parada. Ale nemam ten pozemok aktualne tak, ze by si tam.sam mohol behat... takze vonku by bol tiez len zavrety.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 11.07.2018 16:20

štenky mali v utorok tyzden,dost podrastli,uz su to riadne šulky,ale uz sa tesim ked otvoria oci,to uz nebudu len take šulky,ale uz to bude taka ina individualita :lol: vyzeraju byt zatial vsetci taki rovnaki,co sa "aktivity" tyka
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 16:47

Clupko, je viacero moznosti, najbeznejsou su elektronicke dvierka sparovane s obojkom.
Wer jasne, ani moj nebude mat k dispozicii zahradu celu, urcite nie zo zaciatku. Ja len, ze ked tak pekne cura vonku...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Str 11.07.2018 16:49

Ja aom tie prechodové dvierka kvôli brii kúpila. Jej hrabe na staré kolena. Zvonka sa stále dobíja dnu a keď to nejde vrieska a keď jw vnútri stále sa pyta von
Musím zamykat všetky dvere lebo všetko vždy pootvara a balkónové mi pekne zničila
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 11.07.2018 18:38

ja som chcela kvôli sheimiho močovým kameňom :ua: ale keď sheimi odišiel, už mi to eda neschválila. museli by sme mať otvorené aj do vonkajšej chodby, kde je zima a je spoločná s jej bratom.

margita šak už daj nejaké foto!!
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 11.07.2018 18:43

:hi:ta biela je suka,tu by som si najradsej ja nechala
Prílohy
36838688_10214169441181845_6009827907705241600_n.jpg
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 18:45

:aaa: malicki zajkovia :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 11.07.2018 18:47

morcata :lol: najprv mala koberec pod sebou,ale sme mali obavy,ked bude hrabat ,ze podhrabe stena pod koberec,tak sme dali slamu a je ozaj stale cista a sucha,akurat si ju z pod seba odhrabu,ale super podstielka

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 18:50

Fakt, len chlpy chybaju. Ako zajkovia v lete :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa