Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Náš nový prírastok do rodiny, aneb máme nové šteniatko

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Náš nový prírastok do rodiny, aneb máme nové šteniatko

Poslaťod Shel-chan » Str 11.07.2018 10:25

mi hovorte. ja som si minule spomenula, že sheimi vedel robiť "domček" a zaparkovať sa mi medzi nohy a štekať na povel a také veci... a veru neviem, ako som to robila. veď štekať som ani kesu nenaučila :joint:

connie vezmem ťa za slovo s tým venčom :ha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod clupko » Str 11.07.2018 11:15

ze domcek a stekat... vsak to je najmenej. ja nechapem ako si ho naucila stekat v roznych urovniach hlasitosti :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 11:18

tak to su uz take tie pokrocilejsie veci, to je v pohode. mna nebavia tie stenacie zaciatky.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 11.07.2018 11:42

Wer, gratulujem :aaa:
Aj my chceme ísť venčiť! Dnes Angie pichla osa, úplne je vidno aké je to bábätko stále. :hi:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 11:48

Ja si pamatam pri Fryovi len ako som ho aport ucila. Zbytok nie a to nie je tak daleko :heh: Huga nemam sajn uz vobec :heh: Pri nom vsetko slo tak nejak samo, tak ako u Frya privolavacka, tu som tiez neucila v podstate - on tak fungoval od zaciatku :heh: Ucenie vzdy bola ta zabavnejsia cast, ale ja sa tesim na take uplne malinke steniatko, ked to furt iba spi a furt nieco obhryza co nema aj ma :heh: A chodi to za clovekom takym tym nasledovacim sposobom :aaa: Ja si tentoraz to stena proste MUSIM vychutnat :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 11:50

ano, take nunu mam doma prave a mam chut to len rozmaznavat. :heh: zatial mozem.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 11.07.2018 11:51

clupko píše:ze domcek a stekat... vsak to je najmenej. ja nechapem ako si ho naucila stekat v roznych urovniach hlasitosti :heh:

no veru :haha:
ale vieš čo je na tom najhoršie? že to vôbec nemám na videu... :plac:
toľko rokov som plánovala trikové video... :plac:

ha, že rozmaznávať... ja som sa pri šteňati nevedela dočkať, kedy to konečne bude veľké a múdre a prestanú na to ľudia šušľať...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 11:57

wer píše:ano, take nunu mam doma prave a mam chut to len rozmaznavat. :heh: zatial mozem.

Ano! Presne na toto sa tesim :aaa: A na take veci, ako prvy krat ho nechat doma, ta zvedavost pri prvych veciach, ze co to urobi :aaa: To bol tak diametralny rozdiel Hugo vs. Fry. Hugo si to podla mna ani nevsimol, ze som bola prec a Fry... to bolo ciste zufalstvo :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 12:06

No z toho nechat ho prvykrat sameho doma, z toho mam teda prave uplnu hrozu. To vidim na nom, ze to este nedava... zvlada uz zostat chvilu sam dole, ale inak by som potrebovala tak mesiac materskej :pac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 11.07.2018 12:11

toto je jedna pozitivna vec na Indianovi, jeho vobec nebolo treba ucit ostat sameho doma, on vobec neriesi, to somu psa nikdy nezazila. ja som to ani neucila, on to proste zvladol. riesil jedine, ked mu sli zuby, ze hryzol rohy, no a postupne som ho davala do klietky, ale ani to neriesil, v tomto je on peckovy. Alex to dodnes nezvlada
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 12:16

Akoze od 2 mesiacov mu to bolo jedno?

A nemoct sa ist vyvencit pre to male stena je cele zle. 2 mesiace je strasne malo.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Str 11.07.2018 12:21

pigie píše:A chodi to za clovekom takym tym nasledovacim sposobom :aaa:

toto napriklad robi Avery teraz tusim viac, nez ked bol malicky - totiz, babatko spinka, tak nevie, ze som sla prec :lol: a teraz? idem na wecko a ked vychadzam, tak ho tresnem dvermi, lebo sedi hned za nimi. idem zo spalne do kuchyne pre pohar vody, okamzite sa zobudi a zdvihne a ide mi v patach... a pritom on nikdy nemal problem so zostavanim sam doma :nwm: ale pricucka je to strasna :pusa:

inak wer, nemozes si zobrat dalsi tyzden home-office, alebo aspon poldnove dovolenky kazdy den? tak by bol sam len par hodin.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 12:26

HO mam teraz, dalsi tyzden uz asi nie... teraz by som aspon chvilu potrebovala byt v praci, ach jaj. :ua: Mama by mala chodit, ale neviem, neviem. Radsej by som s nim bola ja. Hadam sa mi podari chodit skor.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 12:45

wer píše:Akoze od 2 mesiacov mu to bolo jedno?

Hugovi veru bolo :haha: On bol velmi samostatny, on s nami ani prvu noc nespal, sa prestahoval na dlazbu k dveram a tak celkovo, k nam si chodil na par minut lahnut, to mu ostalo do konca zivota. Cim bol starsi, tym viac casu s nami travil dokonca, nie opacne. Salam parky ludia, milujem vas, ale aby som bol na vas nalepeny, nemyslite vazne :haha: Ale on bol uz ako stena taky, ked som ho brala. Bol mimo diania, ja som si ho aj preto vybrala, bo ma prisiel preskumat uplne posledny, ked opadol zaujem aj ostatnych steniac, aj dospelych, ale zato totalne suverenne :love: Jeho mama bola taka tiez.
Fry je taky ako Avery od malicka. Neexist, aby som niekde odisla a nemala psa v patach. Jedine, kedy ho nemam v patach, ked dieta je alebo chlap si robi jest :heh: Moznemu zradlu na zemi da prednost :heh: A to mi priznam sa ani nevadi (teda vadi mi, ze on zakopavam, to by sa mohol oducit :heh: ), skor som zvedava ako to bude fungovat so stenatom :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 11.07.2018 12:51

wer píše:Akoze od 2 mesiacov mu to bolo jedno?

A nemoct sa ist vyvencit pre to male stena je cele zle. 2 mesiace je strasne malo.

ano, on to vobec neriesil, mali sme aj kameru zapnutu, ale on si proste siel lahnut a spal, ale zas nenechavali sme ho 8 hodin, ono to bol len cas medzi tym co chlap odisiel do roboty a ja som prisla z roboty, ale nehoda sa stala asi len jedna. alebo kym som sla k lekarovi, co boli nejake dve ci tri hodky a to aj ako stena zvladol predym som ho prote vyvencila, trochu unavila a on spal.
tak bolo zbytocne aby som si ja brala dovolenku, ked sme sa v podstate s chlapom len striedali. S Alexom som zas bola tri tyzdne doma, to som ani neuvazovala ze nie.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia