Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod pigie » Ned 05.04.2020 12:36

Ma striaslo :heh: Mas co robit, nezavidim :heh:
A mne vyliezla po zime druha korytnacka. Takze prezili obe zimu vonku :aaa: Mozem v klude spat :heh:
A teda mne sa nepodarilo, sla som von, vzala len teleobjektiv, zabudla telefon a take pekne miesta sme objavili, ze som lutovala, ze mam len ten teleobjektiv :heh: Musim tam ist este raz :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod martin_s » Pon 06.04.2020 16:07

Podarilo... Kontrolne USG po Destininom harani je bpn (bez patologickeho nalezu) :jupi:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin_s » Pon 06.04.2020 16:11

wer píše:a inak on je fakt psychopat na vodu. on ked niekde bezi na luke, tak nie hladat zver, ci psa, on bezi za vodou... :heh: neviem, co bude robit v lete, ved teraz bolo tak 6 stupnov...

A to je nieco zvlastne? :joint: :haha: :haha:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 06.04.2020 16:29

Ale ja mam nemeckeho ovciaka! :heh: nie lovca kacic :lol: vcera na poli vymetal hydranty :pac: on by sa mohol zivit ako prutikar :haha:

Inak, pigie, ked chces trenovat so zajacmi - syslovske polia. Stovky. Aj take, ze proti psovi bezia, aj take, co stoja 5 metrov pred psom a kukaju.. :pac: ustal par vybehnuti pod nohami, ale po x takychto provokaciach, som mu uz musela trosku pripomenut :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 06.04.2020 16:31

Do syslovskych poli nie je zakazane chodit psom? Som tam bola raz a vsade tabule, odvtedy som tam nebola :heh: Ze tam hniezdi drop.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin_s » Pon 06.04.2020 16:33

wer píše:Ale ja mam nemeckeho ovciaka! :heh: nie lovca kacic :lol: vcera na poli vymetal hydranty :pac: on by sa mohol zivit ako prutikar :haha:

Ved ani ja nemam lovca kacic, ale vabica :lol: Ale vabi ich skor nahodou a bez umyslu... Vidi len vodu a nie kacice :haha:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 06.04.2020 18:14

wer ty mas dajake stastie na tie zajace v poslednom case, ni? :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 06.04.2020 18:45

No, aj tieto boli dake krotke veru :lol:

pigie píše:Do syslovskych poli nie je zakazane chodit psom? Som tam bola raz a vsade tabule, odvtedy som tam nebola :heh: Ze tam hniezdi drop.

Ano, hniezdi, uz som velakrat tam videla :hi: ale vcera nie - ale ked tam zasadia obilie... :ach:
A vlastne neviem, ci je zakaz so psom, s bicyklom ano, aj tak chodia. Ja tam chodim roky, aj ochranarov stretavam, aj vcera som :joint: ked som byvala v petrzke, tak som tam mavala moj pravidelny min 3x do tyzdna bezecky okruh. Raz som pred zotmenim stretla polovnikov na hromadnej polovacke, ti boli zo mna na prasky (ani nie zo psa), ale lepilo im, ze ma asi omylom zastrelia...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 06.04.2020 21:30

Ja som tam bola len raz, som precitala 3 tabule a uz nikdy viac tam nesla a ani nepojdem so svojim nahanacom vtacikov, sice uz nenahana, ale pri mojom stasti by urcite zas zacal rovno s dropom :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 06.04.2020 21:32

S dropom tazko. To je tak plache zviera, ze sa k nemu nemas sancu priblizit :no: To mozes pozorovat na dialku, resp s dalekohladom.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 06.04.2020 21:35

OK, tak prave kvoli tej plachosti :no: Nech maju klud :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 06.04.2020 21:41

Hej hej. Az na to, ze ti ochranari chodia zasadne autami.... Potom tam behaju traktory - zrovna v nedelu tam este striekali.... A to nevravim o tom, ze by sa kvoli nim mala pestovat repka a... vsade je obilie pritom.
Nie, nemyslim si, ze clovek prechadzajuci okolo ich tak rusi. Raz sme mali take stastie - je tam uprostred tej jednej dlhej nudnej cesty cez polia taka priehlbina - a tam presne boli. Takze sme mali sancu ich vidiet relativne zblizka - sme vysli spoza kopceka, nevideli nas dopredu a zrazu boli pred nami v plnej krase. :smile: Inak su to fakt velke vtaky, takze to vies rozoznat aj cez cele pole bez toho, ze by sa plasili. Kazdopadne je to zazitok.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 07.04.2020 6:17

Ja pri mojom stasti neriskujem vobec nic. Mna zdrbali aj tam, kde je normalny pristup. Proste nevyhladavam lokality, kde su nejake zakazy a som si priam ista, ze tam bol volny pohyb psa zakazany - ak nie uplne zakazany, t.j. ani na voditku a mam pocit, ze neskor tam zakazali uz vstup aj ludom a cyklistom v case hniezdenia urcite a tych tabul som tam videla hadam 6, som tam bola raz a naposledy, sme sli k trojmedziu a zjavne som vybrala zlu cestu :heh: No ale dnes rano, ako som psika chvalila, ze uz nevybehne za vtacikmi, ze to uz je v pohode, ze ani do trysku nejde, tak dnes rano mu cvrnkli dvaja vrabciaci popred nos, neviem ci pred nim vyleteli, alebo leteli odkialsi v jeho vyske, len som videla, jak vystartoval do pola, oni zo 3 metre pred nim, on tie svoje 1,5metrove skoky za nimi, ale na prve zavolanie krasna otocka, nezavahal a to bol fakt v trysku :aaa: :jupi: Toto este keby chcel robit u psikov, co nemam kde skusat, tak som pokojnejsia uz celkovo :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 07.04.2020 6:29

6 tabul neviem, kde si nasla :ha: bola jedna jedina pri policajtoch a teraz je nova pred trojmedzim aj s lavickami. Inak nic. A to su obe anticyklisticke - je tam aj stojan na biky, tam ich mas nechat a ist pesi.. Ale staci, ze prides inou cestou, ja napr na biku som chodila od carrefouru, prip som bezne chodila od Madarska, ci Rakuska a tam absolutne nic.
Ty si musela vystihnut asi daky divny tyzden tabulovy, lebo ja tam fakt chodim roky :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 07.04.2020 6:39

Ja presne viem, kadial som sla :heh: Sme sli skoro od prechodu madarskeho, jednu polnu cestu predtym, cez nadjazd, okolo takeho rybniku ci co to bolo, potom rovno rovno a potom dolava a boli sme tam. A na tom kusku bolo mrte tabul a hlavne jedna hned za tym nadjazdom, ze zakaz pes. Este som si hovorila, ze kua, sak trojmedzie, sa k nemu s coklom nedostanem? Tak sme to riskli a tabul cela kopa, aj na "krizovatkach" v poli :heh: Aj pri trojmedzi :heh:
To presne ako tu u nas v bazantnici. Jedna tabula, ze zakaz so psom, x ludi tam chodi, pohoda pohoda, chod, ja tam vojdem, ci ma neotocia? :haha: Akoze ja mam fakt stastie, v Antonstale tiez ma zastavili so psom, ze si ho ASPON mam dat na voditko. Vsetky taketo miesta som navstivila len raz :haha: A uz tam v zivote nepojdem :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia