Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod kellee » Str 24.10.2018 13:29

neutrasie, indy zerie ako keby to bolo jeho prve jedlo v zivote, kym sa mi podarilo, aby aspon na sekundu kukol na mna kym mu dam misku trvalo pol roka a stale je to take kadejake, ta miska je proste top
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Str 24.10.2018 14:01

Offtopic: a to nezral polroka? :ha: ja neviem, moj pes je tiez taky, ale to, ze sa ma na mna pozriet, pochopil hned. Ved inak by tu misku nedostal :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 24.10.2018 14:19

zral,co by nie, ved nebudem stat pri miske cely den , clovek nema cely den cas. Su psy a psy a proste su take co ked vidia misku, tak sa im zahmlie mozog a indy aj teraz ledva ledva vnima a ked vidim ako zerie, tak to je na kratky zivot ukonceny zadusenim,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 24.10.2018 14:22

Offtopic: neviem si to predstavit proste... nevidela som takeho psa asi este... :lol: ono staci si dat misku za chrbat napr a nevzdat sa hned.. pes je tvor velmi chapavy, toboz, ked je silno motivovany...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 24.10.2018 14:27

mozno, ale ja som po 13h nocnej na to proste nemala energiu. som bol rada ze som bola schopna rano s nimi ist este na vychadzku a nie tam hodinu stat nad miskou. kazdopadne ani to ze sa na mna pozrie, alebo urobi nejaky ten cvik nic nezmenilo na tom, ze to zradlo do seba narve
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 24.10.2018 14:58

Moj je motivovany zjavne silno skakat ked vidi misku :heh: Ale ja si na rozdiel od kellee nemyslim, ze tak bude skakat do konca zivota. Len to potrebuje trosku podrast a pochopit, ze nic nie je zadarmo. Ale teraz v tomto veku to robit nemienim, ked je to u neho take silne. Za 2 tyzdne bude zas iny, aj viac vnimat to bude :heh: Ked sa to Fry naucil, bude sa musiet aj on, len mi to teraz s nim nejde :ua: A rychlost zrania mne je jedno teda, Fry spomalil hodne odkedy prisiel. Ale trvalo to hadam rok?Ani neviem presne, ale isto zerie teraz uuuplne inac ako ked prisiel.
Inak to male je taka vtierka. Vcera som ho mala na rukach hadam 7 hodin. A len raz sa z nich vypytal dolu :heh: Akoze moj sen sa splnil :heh: Tolko neda ani Fry :haha: Fundlie babatenko :heh: A Fry mi ho uci nasledovat ma vsade, takze uz mam pod nohami na zachode psov dvoch :pac: Aj ked si idem len umyt ruky, odniest tanier, dvoch asistentov mam. Ten maly asi netusi preco to robi, ale zjavne by si chodil, tak ma aspon dovod preco :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 24.10.2018 23:02

čo ja viem, proste sa skákať nebude :nwm: keď to pochopil osemtýždňový sheimi... škoda, že si tak dlho otáľala a nechala si ho to zafixovať. ja by som hneď trvala na tom, aby si sadol a počkal, inak nebude nič :ua:

ale inak znie perfektne :love: :ha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Efa » Štv 25.10.2018 8:57

pigie ako sa má drobec? Hádam sa krívanie nezhoršuje a len preto nepíšeš, lebo ťa tak malý vyťažuje svojou aktivitou :no:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Štv 25.10.2018 11:12

Čo som mala to stena z osady tak ono bolo tiež take, ale tam bol na to naozaj dôvod prečo bola taká. Tak cca do mesiaca sa znormalizovala.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Štv 25.10.2018 11:46

Efa píše:pigie ako sa má drobec? Hádam sa krívanie nezhoršuje a len preto nepíšeš, lebo ťa tak malý vyťažuje svojou aktivitou :no:
aj ja sem chodím stále a kukám, prečo nepíše... :ua:
Dúfam, že je lepšie...
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Efa » Pia 26.10.2018 8:19

... až sa bojím spýtať ... pigie, ako je s drobcom?
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 26.10.2018 10:23

už aj ja som mierne nervózna, dlho sa neozýva :ua:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Pia 26.10.2018 10:53

Veď to. :ua:
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 26.10.2018 14:27

Nebojte sa, zije, beha, skakal by (vlastne kvoli tomu ani nemohol byt zavrety, lebo skakal ako bol nauceny v koterci, aj o troch, takze pre neho bol vacsi klud "navolno" bez rusivych vplyvov)... Ale ta noha nevypada, ze je uplne OK, skor naopak, sa stabilizovala, sa nezlepsuje uz, ale nie je taka ako predtym :ua: Vidno, ze pevnost ako taka je tatam, robi veci inak, ci pri chodzi, sedeni, lihani, behu... :ua: A ja sa uz bojim cokolvek, len aby sa mu horsie nestalo. Inak, so zradlom sa skludnuje aj sam... Ako som si myslela, ked nema konkurenciu, tak prestal vysilovat, uz nereaguje ani na Fryovu misku, uz len na svoju :heh: A asi aj ta bolest v nohe k tomu dopomohla, aj ked dnes na obed s nim smyklo na rohu, co sa tak rozbehol od grancli, ked ma nahodou zocil/zacul? s miskou a taky pozor som si davala, ale on to musel pocut :pac: To je beznadejny pripad toto. Natocim video a poslem ortopedovi, uvidim, co mi povie, ale netesim sa, lebo sama to vidim, ze to nie je dobre :ua: Posledny fundel toto. Na toto ja nemam, nech robim cokolvek, vzdy nieco je zle.
A take zlaticko to je. Doma sme ho uz nechali na pol hodiny, pri kvikajucom Fryovi, ked sme sa vratili, Fry jacal a zlaticko som nasla spat v obyvacke tvrdym spankom na Fryovom pelechu. To je snad jedina vec, ktorou ma stve. Fryove pelechy su jeho pelechy, teda jeden konkretny v obyvacke a vyhadzuje ho spred gauca. Teda niezeby ho vyhodil, Fry odide sam prec a on si lahne na jeho miesto. A Fry sa uz nevrati, lebo odmieta byt pri nom, takze stoji opodial nestastno. V noci to spi, co viac clovek moze chciet, ked sa zobudim, tak s nim idem von. Doma to necura ani nekaka, ak teda neratam ten 1.5 dna, kedy sme obaja boli s chlapom v horuckach :ua: Ale ked sme sa vzchopili, tak odvtedy ani kvapka. A vsetko nam kradne. Vsetko, co sa da odniest v hube, to sa v hube odnesie.
Neviem co s nim, nikam s nim nemozem, nic sa s nim neda, lebo ma mat klud a on sa vonku privelmi tesi, vidi zradlo, privelmi sa tesi, clovek si k nemu cupne, privelmi sa tesi... A mne vypovedalo zdravie uz uplne, ja som rada, ze existujem. Je mi ho sialene luto, ja sama nemozem uverit, ze musime mat taku smolu...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 26.10.2018 15:29

vydrz, este je skoro po uraze, este sa to moze dat v pohode dokopy. drzim palce, nech sa da dokopy krpec aj vy.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia