Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod katkariinka » Str 24.10.2018 6:15

Pigie, to čo? A je teda v poriadku? Kriva?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Str 24.10.2018 6:39

Dva dni chodil o troch, teraz uz "len" kriva. Ak to neprejde do piatku, musime na vet znova :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Str 24.10.2018 7:06

A to kde ste boli u veta?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 24.10.2018 7:26

Bohumin, v cechach, som sla za ortopedom rovno.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 24.10.2018 7:52

Drzim palce, nech je krpec v poriadku. To poskakovanie musis zarazit.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 24.10.2018 8:16

Som zarazila, taka som bola spokojna. Zostalo akurat pri zradle... :ua: On vobec nevnima ked vidi misku. Vobec. Jak spadol a zacal vrestat, ja som hodila misku o zem a on medzi vrestanie zral maso o troch. Ked som mu potom davala vecer, tak som ho nemohla nechat zavreteho ani v klietke - skakal, nemohla som ho nechat pri sebe - skakal, zobrala som ho na ruky, do druhej misku a misku rozsypala znova, bo ten pako vo vzduchu sa chcel dostat k tej miske. On je, co sa tyka zradla naozaj sialeny. On ma tmu :ua: Ja by som rada vedela, co s nim, ale neviem :ua: Takze teraz rozsypem granule na zem a kym ich zbiera, tak rychlo spravim zradlo a vynesiem ho von a jeho potom vynesiem za nim :pac: Akoze nie je to dlhodobe riesenie, ale ja som z neho fakt zufala. Sa obavam, ze Fry kvoli zradlu raz neprezije, ale ten ma zatial pud sebazachovy, takze sa ani len nesnazi s nim superit.
Som sa vzdy smiala na tych videach, kde su ulicky s lakadlami a labradori tam vyzeru uplne vsetko, kym dojdu za panom. Tak ja mam teraz toto doma :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Str 24.10.2018 9:26

Uff, pigie, verím, že to dobre dopadne.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 24.10.2018 9:42

a vysupnut ho von, urobit veceru a pustit ho dnu zrat? nech to nenesies vo vzduchu.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Str 24.10.2018 9:43

Sa blbo opýtam, prečo ho nemáš v inom priestore, kým robíš žrádlo? :nwm: Alebo mu prikáč sedieť a čakať, ak je nedočkavý, smola, počkáš si a žrádlo sa nerobí, nepodáva.
Mala som to doma, vo veľkom čiernom aj malom bielom, a to malé biele keď skákala šialene, nebolo mi všetko jedno. Tiež som sa bála, že sa jej niečo stane. Sedenie pri podávaní jedla bolo prvé, čo sa učila, lebo bola schopná vyskočiť a vytrhnúť mi jedlo z rúk. A Robinovi sa to párkrát aj podarilo, takže ten má tento režim tiež.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 24.10.2018 9:48

No, vtedy sa stale hadze o to sklo... Hoci inak to nerobi uz, ked chce ist dnu, vynimka je, ked vidi zradlo, to sa hadze z oboch stran. Ja ho musim zatvarat do izby aj ked zere vonku Fry :pac: Aby ho nevidel.
Ja len dufam, ze sa to utrase, ked zisti, ze uz nema s kym o to zradlo bojovat.
Vavrena - lebo mi skace na dvere. A prikaz sediet a cakat... Som skusala. Dosiahla som akurat to, ze k skakaniu sa pridal este aj rev a nechat vyskakavat 2 mesacne stena mi neprislo ako OK napad :nwm: Prave aby si neublizil. To som si dovolila, ked skakal po oknach, lebo tam si poskakal chvilku, ale pri zradle to je schopny robit minuty. Fry to robil tiez a casom sa naucil, ibaze on napr. nepreliezol cezo mna, ked videl zradlo, mal respekt, nechal sa zastavit, tento sa nenecha. Jeho fyzicky drzis a on proste ide a ide a ide. To je presne to, ze mu nechcem ublizit, lebo namaha tym nohy... Keby mi len vrieskal, pistal, tocil sa, tak ho necham, ja mam cas... Ale ked pritom pouziva tie nohy neadekvatne, tak nemam odvahu ho nechat len tak... Radsej mu to hodim a pockam, az sa u nas zabyva a trochu sa s nim bude dat manipulovat.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 24.10.2018 9:52

este mi napadlo skusat to s niecim menej atraktivnym. ci je to jedno? granule su pre neho rovnako atraktivne?
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 24.10.2018 9:56

at se prcek brzy zahoji!
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 24.10.2018 9:56

Vsetko, co je v miske alebo to ako miska vypada, aj prazdna miska.
Ja som mala naucenych aj Huga, aj Frya, pekne cakaju, ale ani jeden nebol takyto a pomerne rychlo sa to naucili a Fry teda sa doteraz toci ako mrdly, ale vie, ze k miske nepojde skor ako si nesadne... A hento, hovorim, z jednej ruky siel skocit do ruky druhej,v ktorej bola miska, vo vzduchu, proste tma...
Ako ja to poriesim casom, ale naozaj to nie je v mojich silach okamzite, tak aby som nemala pocit, ze mu nicim nohy. On ako pocuje, ze sa robi zrat, tak konecna, zacnu tanecky. Ja som rada, ze uz aspon na tu linku neskace. Ale nemozem ho vyvriet. Naozaj je ho najlepsie zatial proste zabavit a potom odniest. Lebo on este aj k tej miske iduc sa ide zabit. A teraz aj tak nemoze, ma klidek.
Elis, dik.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 24.10.2018 9:58

drzim palce, nech stretne aspon nejake mozgove bunky co najskor. nezavidim.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 24.10.2018 10:23

No, ono paradoxne, uz po tom tyzdni bolo vidno malinke zlepsenie, ale nestacilo, nehoda sa stala... :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia