Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod lucik » Pia 19.10.2018 21:37

Margita píše:A miro daroval stena susedom,lebo nik preňho nebol dost dobrý,nepreda niekomu kto má modrého psa,niekto kto nema prehľad o psoch,ani do chovky,u kt sa mu nepacia rodokmene....on by najradsej nepredal nikomu nic,jedno si nechal a ostatne vykastroval :lol:

presne pre toto nechovám.. zostalo by mi všetko doma, nikto by mi nebol dosť dobrý :angel:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Aris » Ned 21.10.2018 15:56

My sme dnes ukončili na cvičáku začiatočnícky kurz a nabudúce ideme už ako členky. Povedal mi jeden výcvikár, že dúfal, že budeme pokračovať, lebo malá je ozaj šikovná :hi: hrdá som na ňu. Čo sa bojí s tým sa zoznámi a potom to dáva už bez problémov úplne. Sa bála tunelu a teraz je to obľúbená "hračka". Aj s inými psami úplne bez problémov, nebojí sa ani ozaj veľkých ( to som sa bála, že sa bude báť), ale zároveň mi pekne cvičí. Dokonca aj keď ju prišiel jeden pes čuchnúť tak sa stále sústredila na mňa. Voľačo z nej bude možno.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 21.10.2018 17:57

Aris :jop:

Ja sa tiez pridam odami na mojho psa :ha: Z mojho sudka teda :heh: Ten pes sa narodil pre obrany. Coz sice robi problem, ked chcem ist cvicit nieco ine, lebo on by rad len obrany robil :haha: Ale inak ten prejav, to srdce :oo: Ma to v sebe ten pes. Pocuvam chvaly na neho od skusenych :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Ned 21.10.2018 18:25

Wow, parada! :jop: ten bol fakt vysnený a oplatilo sa čakať na pána dokonalého :aplause:
Aris tiež :aplause:

My sme tiež boli dnes na poslušnoti, ale bez Dotty, iba s krpcami a tak do počtu iba :hi: a som tomu na jednej strane aj rada, že len do počtu
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 21.10.2018 20:36

Po tych predchadzajucich prispevkoch sa to tu velmi dobre cita! :aaa: Drzim palce, nech vam to ide takto aj nadalej :yes: Ja to moje sice neviem ako bude cvicit a ci vobec, ale mne uz staci aj takyto keby ostal, som spokojna :heh: Na prechadzky ideal uz teraz, len keby to viacej preslo a keby mu to ostalo :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 22.10.2018 7:33

dobre sa to tu cita... :-)
Aris, super.
wer, neboj, lepsie tlmit ako namahavo dolovat chut :-).
a u pigie, tie prispevky hovoria same za seba :-D
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pon 22.10.2018 8:23

kives píše:lepsie tlmit ako namahavo dolovat chut :-)

Som si myslela vzdy.
Ale v poslednej dobe stretavam dost ludi s megasuper pracovnymi ovciakmi - co to stlmit nedokazali :angel:

Co sa wer tykat nebude - ale mna to celkom lieci z postoja "s ovciakom to bude vsetko lahke" :lol:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 22.10.2018 8:36

tak aj ja poznám niektorých pracákov, s ktorými by si začiatočník určite neporadil. ani ja by som ich nechcela, to pri obranách bol boj kto z koho. hluché, slepé..... jasné, mohla byť aj chyba psovoda, ale tak tvrdého psa by som nedala. minimálne fyzicky.
ale tiež si myslím, že to nebude problém wer :smile: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 22.10.2018 9:05

dakujem, ze mi verite. :lol:
ono hej, niektore veci su "zadarmo", ale zas to ma aj druhy protipol.
a neviem, ci je to tvrdy pes, zatial je len prepnuty. :heh: ja dufam, ze ked sa snazim budovat ten kontakt, tak ten pes bude ochotnejsi spolupracovat... ono aj ked zeny nemaju taku fyzicku silu, tak to vieme tak inak si presadit. :hi: v to dufam, alebo po roku ho budem posuvat dalej, ze ho nezvladam. :heh:
inak zrovna vcera sme rozoberali, ze pretekovy pes vs plemennik. takze ked nebude na body na pretekoch, tka este vzdy moze kryt... :lol:

ale za mesiac este predrtg, to drzte palce, budeme potrebovat...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 22.10.2018 12:08

Podarila sa navsteva kominara. Stareho som zavrela, bo ten uz od prirody navstevy nemusi a citi sa bezpecnejsie za dverami. Mladeho som vzala zo sebou, sak nech sa prejavi na uja, co je strasne spinavy a ma plne ruky naradia. Straaaasne sa mu tesil, takze som ho musela odchytit, lebo by nemohol vykonavat svoju pracu :heh: Strcila som ho do izby k staremu, sak tu chvilku vydrzia. Jeden blacal NEOTVARAJ TO a druhy kvical, musim sa tam dostat, otvorim to, skraby skraby skrab na dvere. Po chvili nastalo TICHO. Celu dobu som dumala, kym vypisoval kominar papiere, ci na nich nieco nepadlo a nezabilo oboch. Ked konecne odisiel, potichu som otvarala dvere a zda sa, ze sa zomkli, lebo som ich nasla sediet vedla seba a uprene cumet na dvere. Pohlad pre bohov. To sa este nestalo :haha: V klude a vedla seba :heh: A potom sa ako duo naraz zdvihli :heh: Mam synchronizovane psiky chvilu :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 22.10.2018 15:17

:jop: :heh:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 22.10.2018 16:53

tak aj ja aj ja chcem :vykricnik: my sme dorazili do česka (po troch hodinách spánku :aaa: ) a malá je veeeľmi šikovná :hi:

čo som kužeľ tak dlho odkladala tak sa naučila za 5 minút :heh:

a kesa!!! kesa mi BEŽALA do boxu!!! :aaa: no a teraz som pod tlakom lebo všetci zrazu že prečo som s ňou prestala závodiť :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 24.10.2018 4:59

Ze raz uvidim tie hrozostrasne RTG u svojho stenata, som si nikdy nemyslela. Som rozmyslala, co take strasne sa muselo im stat, ze im robia RTG, resp. ci je to s nimi take vazne, ze tie RTG robit museli alebo je to vsetko len o vyskume. A uz aj ja mam do rodinneho albumu :plac: A paradoxne to, ze tie kosti nie su spojene a vsetko ma medzery, ho mozno zachranilo od vaznejsieho poskodenia. Sa uvidi casom. Este nie je nic vylucene, mohol si poskodit rastovu zonu tak, ze to nie je viditelne na RTG a prejavi sa to do 2-3 tyzdnov. Je to pako. Zranica + on = trojnohy pes :plac: Sa mu to vyskakovanie stalo osudnym. Vyskocil tak kolmo a tak vysoko, ze pri dopade doskocil len na jednu svoju nohu, ktora to nevydrzala. Samozrejme na betone, hoc tu mam METER betonu, nez sa dostane z kobercov na travu, stihol to trafit...
Takze pre neho 2000km, vcera na otocku zas 600km kvoli vetovi. Toto tiez bude drahusik :prd:
Teraz sa len modlime, aby ta rastova platnicka bola OK :plac: Tak drzte palce.
Ale chvalabohu, nastiepenu kost ci natrhnute vazy vysetrenim vylucili.
Prílohy
_trskova_lion_YYYYMMDD_01_0000_0000.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 24.10.2018 5:15

Uf, vydychla som si. Dobre bude, neboj nic.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod erik70 » Str 24.10.2018 6:04

Pigie - no do prdky :ua: , treštidlo malé vyskakovacie... takto si privodilo patáliu... :ach: Držím palce nech to dobre dopadne a nie sú žiadne následky...
No a mne sa včera "podarilo" zistiť, že Drago si nejako, niekedy, neviem ako vylomil I1- rezák?! Nechápem ako sa to dá a kedy sa to stalo, vôbec nič som si nevšimla... :ach: :oo: :ua: Ešte asi pred 2 - 3 týždňami som mu čistila zuby a všetko bolo OK... :nwm:
erik70
Snoopy

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia