Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod hisham » Ned 14.01.2018 10:31

Musim si zaklopat, ze u nas je momentalne situacia fakt fajn. Vobec nikto za nami nedolieza. Ako jasne, raz za cas sa stane, ale zratam tie pripady na prstoch jednej ruky za ten rok, co tu byvame. Akurat toho pitbula, co chodil na volno, som uz dlho nevidela. Snad nehibernuje a na jar nevyleze krvilacna bestia :heh:

A pigie, fakt nezavidim. By ma drblo a bola by som za totalnu harpiu, lebo by som vkuse vrieskala po tych ludoch. Ja byt trebou, tak si asi spravim vodicak a odveziem sa aspon v ramci dediny o pole dalej a tam vencim :angel:
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod elfinka » Ned 14.01.2018 12:36

Ono zas pigie ked ti kustik stena podrastie, tak vacsina problemov zazracne zmizne sama. Ludia sa velkeho cierneho boja, ja na to kolko stretavame psov mavam problem fakt minimalne, kedze si kazdy asi prehra v hlave co by sa asi stalo, keby ten velky pes toho ich prekusol na polovicu :joint:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Ned 14.01.2018 12:41

mi pripomenulo vcerajsok, sme vcera namiesto klasickeho vycviku chodili pouliciach, bolo to dokopy asi 7psov roznych velkosti a normalne ludia pre nami ustupovali so psami :lol: jeden pan dokonca usiel cez frekventovanu hlavnu cestu aby sa nam vyhol
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 12:45

Tak mna s Hugom obchadzali mozno ludia, ktorych psi sa bali a ano, takych sa zbavim, len tych je tu fakt par... Ale dost velka vacsina psov tu sa velkych psov neboji , ovela viac ako napr. v Petrzalke, tu strach z Huga malo fakt par psov. Skor opacne, mali ho radi. Ale s Hugom som riesila v podstate to iste pri velkych psoch, ze to dotrajdalo, hlavne teda ku koncu... A musela som zjapat a odhanat, lebo uz som sa o Huga bala, tam stacilo aby si vacsie stena na neho skocilo a uz lezal na zemi :ua: ... Pes bez pana sa nastastie boji viac ako s nim a realnych stretov bolo malo, ale vtedy bolo hmm, no kludne o polovicu menej tych psov...
Ale jednotlivcov bez psov bolo hodne, co mali potrebu hladkat a fotit sa, ti sa priblizili teraz k cislu 0 :haha: Ale to sa zmeni okamzite ako dotiahnem stena. To uz viem presne, co ma caka... V Petrzalke som sa z toho skoro zosypala, lebo take nieco som fakt necakala, ze ludia su uplne drbli a 9 z 10 sa pri tebe pristavi a chce pohladkat medvedika. A decka to uplne, to bol proste magnet a cim mensie, tym vacsi :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 14.01.2018 13:08

tak ale uprimne, fundlacky macik je fakt na zozratie, nadherne stendo to je. na rozdiel od ovciackeho satanasa :lol: . som mala problem pri Dastinovi. do 6 mesiacov kazdy nununu, a potom sa ho vsetc bali. vysvetlit to stenatu.... a to bol ovela kludnejsi ako krpec :lol: .
fundla som naposledy stretla v KE pred 25 rokmi? :ua:
vrcal po mne v cakarni :heh: . ten bol dobre mimo zvycajnej povahy.. a to som bola chrbtom a neverila majitelovi, ze vrcal on.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 14.01.2018 13:13

Ja som naposledy vudela fundla v ke v anicke ako dotiahol majitelku po zadku za nami a zahryzol sa denymu do boku a nechcel pustiť
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Minnie » Ned 14.01.2018 14:00

pigie píše:9 z 10 sa pri tebe pristavi a chce pohladkat medvedika

Ja kebyze vas stretnem s Holly vonku tiez by som sa pristavila a opytala sa ci ho mozem pohladkat :hi: Ja som steniatko fundla este nestretla.
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 14.01.2018 16:35

zuzka:) píše:Ja som naposledy vudela fundla v ke v anicke ako dotiahol majitelku po zadku za nami a zahryzol sa denymu do boku a nechcel pustiť

:ua:
my sme mali na sidlisku, ked som bola decko. Katy, este aj meno si pamatam. strasne zlata fenka to bola.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Ned 14.01.2018 16:56

Ja som poznala dvoch fundlov, jedneho cezplotoveho pri mojej starej skole, to bol zlatusik, co bol vzdy v predzahradke vycapeny na hladkanie :heh: A druheho mala kamoska, volal sa Hugo a bol to agresor, bohuzial :ua:
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 19:08

Juj, fundli su taki aj makovi. Na ludi zvycajne ako med (aj ked poznala som aj takych, co teda k fundlej povahe mali daleko co sa tyka cudzich), ale hlavne psi (feny byvaju zvycajne OK), ak nevyrastaju so psami, tak to byva celkom slusny masaker. Oni zvycajne nejdu majitela odtiahnut... to som este nepocula o takej agresii, ale oni nemaju problem vypadat, ze nic a zautocit z nicoho nic na psa pri sebemensom naznaku rovnania sil. Proste typicka lemro povaha, jak had, tisko si pockat na obet, ktora sa priblizi a zautocit bez okolkov ak vyhodnoti, ze sa mu chce/ma na to a druhy si koleduje. Ale teda stretavala som sa s x fundlami na hromadke a nepamatam sa, zeby sme riesili nejake bitky. Kazdy vedel, ze kto ma akeho psa a psi vedla seba fungovali meter od seba, len proste nesmeli sa nechat len tak a nevsimat, lebo stacil ocny kontakt a uz sa vstavalo od stola :heh: Take nieco, zeby pes majitela odvliekol, tak take sme teda nemali. To uz k fundlej povahe nepatri ani z rychlika. To este mlady pes, ked sa tesi, ale kvoli agresii, to uz ani neverim, ze bol fundel s PP. Takeho som fakt nezazila. Kdezto tie tiche statia, kedy cakali, az sa k nim nejaky pes priblizi a stacil postoj cudzieho psa, ktory sa im nepacil, poznam velmi dobre. Napriek tomu ti psi sa daju tak lahko citat, ze ani majitel zaciatocnik nemal problem predchadzat konfliktom. Bolo to tak pol na pol. Polovica sa zniesla s kymkolvek a potom polovica, ktora psi proste nemusela akekolvek. Ale vzdy platilo pravidlo, ze ten co nezniesol, ten sa s velkymi psami nestykal navolno do dospelosti. Ti, co vyrastali v hufe a prechadzkach a vodach - nemali problem.
A ja zacinam mat nechutnu tuzbu mat tiez takeho vrazdica. Nech je zmena :haha: Nech ma ti ludia uz netrapia :heh: Take sa roznesie okamzite a tomu uz verim, ze mi kazdy da pokoj :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 14.01.2018 19:29

Ja neviem s akym umyslom ten pes k nam isiel. My sme mu boli dokonca chrbtom, on ju mozno len viac potiahol v blbej chvili, ja som sa obzrela a zena na zemi a pes sa rúti na nas. Zakusol sa do boku denyho a drzal...
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 21:38

Jasne, stat sa moze vselico, len teda, ze fundli nie su nejaki dobraci ku psom vo vseobecnosti. K ludom maju byt vzdy, ale ku psom je to asi ako vsade inde pri velkych plemenach. Len teda, co som si odsledovala, tak naozaj maju minimalny akcny radius, nenechaju sa vzrusit niekym, kto ide okolo 10m. Vacsina musi byt fakt blizko, na dosah takmer, aby im to za to stalo.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Sob 20.01.2018 9:19

Mne sa dnes nepodarilo dostať sa na seminár s Valentinou :plac: . Takže až zajtra, no :slzy: .
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 20.01.2018 10:06

preco ten pes musi plznut, ked mu dorasta zimusna srst??? chlpov ma tolko, ze bude asi -40 a do toho pelicha :pac: . a v podstate je uz bytovy, Dastin nemal tolko chlpov ani za dve sezony. na jar si hodim maslu alebo lexaurin :joint: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Ned 21.01.2018 19:04

naučila jsem holky před veceri podavat mi misky do ruky, abych se nemusela ohýbat.
ale vecere byla asi mala - a Kaca mi donesla misku i po veceri do ruky, do obyvaku...skoda ze to byla miska s vodou :pac:
nektere požadavky bych si vazne mela dobře rozmyslet, nez s nimi zacnu :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia