Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod Lindchen » Pon 08.01.2018 15:05

Dostala som info, že babičke z vianočného zázraku neprišlo predplatné (tam som napísala, platbu prijali už dávno, tak snáď pošlú ešte), ale neprišiel ani balíček!!! :hmm: :plac: Posielala som cez našu kolegyňu brigádničku, ktorá tam mala ísť osobne, práve aby sa nestratilo na pošte, ako býva zvykom...
Som strašne smutná aj rozčúlená, ako a čo sa stalo? Teraz teta nedostala darček? :plac:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod clupko » Pon 08.01.2018 15:11

ako si sa to dozvedela? ja som aj rozmyslala, ze ako si overit, ci im to prislo, okrem toho zeby som tam volala a zistovala. ani neviem cele mena tych dochodcov...
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pon 08.01.2018 15:13

Písala mi pracovníčka z VZ, že či som niečo posielala.
Ja viem aj celé meno, schálne som uviedla, aby sa to tam dostalo. Mrzí ma to strašne. Musím pozisťovať, že či to tam vôbe odniesla. A predplatné, snáď rýchlo odpíšu.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 08.01.2018 15:20

Aj ja som myslela na to cez vianoce, ze ci babicka dostala svoj balicek. Stacil by mail taky potvrdzovaci, to by potesilo. Takto tiez mam z toho taky pocit zvlastny, prislo/neprislo? Tiez neviem cele meno.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 08.01.2018 15:22

och :ua:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Sob 13.01.2018 22:51

Podarilo sa nám konečne vyzdvihnúť tanier za MoD1. :heh:
IMG_20180113_205650_654.jpg
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Ned 14.01.2018 0:56

K vianočnému zázraku:

na FB stránke https://www.facebook.com/vianocnyzazrak/ - z niektorých zariadení poslali info+foto :smile: Ja som si tam jednu pani, ktorej som posielala balíček, našla :jupi: Druhého pána som síce nenašla, lebo z jeho zariadenie zatiaľ žiadna spätná väzba zverejnená nebola, ale nepochybujem o tom, že i jemu balíček odovzdali :smile: Kuriér ho do zariadenia naisto doviezol a nevidím dôvod, prečo by ho pracovníci pánovi nedali :smile:
Skúste prípadne napísať priamo do zariadení, kam ste darčeky posielali, či vaše balíky dostali, mne na každý mail zatiaľ odpovedali :lol:

Lindi, predplatné si zaplatila a isto si tam uviedla i adresáta, čiže neboj, predplatné bude pani určite zasielané. Snáď sa nájde i balíček.
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 6:22

Velmi pekne, ze dali spatnu vazbu. Ja som sice tetulu nenasla, ale nebola ani vymenovana medzi tymi, co neboli obdarovani, tak verim, ze darcek dorazil :smile:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 8:12

A mne sa dari... Kazdy den riesim kade a co. Vcera opat proti mne vybehli tri srny, za nimi upachteny pes. A to ma skoro zvalcovali, prva uskocila len cca 5m odo mna, co ma zbadala, lebo som vychadzala z hustia a pobrali sa tym padom na cestu :ua: Nastastie nesli auta a oni si to rozmysleli pred nou a opat to stocili a obisli ma, pes veselo hop hop za nimi. Komu patril som neidentifikovala celu prechadzku... Dnes zase si vykracujem, moje milovane 2 borderky s australackou zbadali krpateho , nastastie ten s borderami, s ktorym som mala stret uz tri krat ma spoznal a stacil ich odvolat, lebo sli okolo neho, australacku druha majitelka nemala sancu odvolat. Ta zostala stat pred nami 20m od nich, 20m od nas, hovorim jej, zavolajte si ju. A ona vresti po nej a vresti... Som si potom vsimla, ze staru argentinu ma zo sebou tiez a tu drzi, si hovorim parada... Nuz, ked sa vobec nehybala z miesta, ja som psa odlozila a sla po australacku, ked majitelka netusi, co urobit, naco teda vykrocila aj majitelka a pes podho za mnou :heh: Mile, ze? :heh: Tak som ho zastavila a otocila a neodpustila si poznamku, ze co to robi navolno, ked to nevie posluchat. A oni si ti ludia fakt myslia, ze ich ti psi posluchaju :nwm: Nasrdena som ich obisla, lebo to fakt riesim uz denne, proste detto co petrzalka :ua: Presla som pol kilometra a tam zase pan s 2 utulkacmi, chvalabohu ich mal na voditkach, ale uzky chodnik, tam som si ani len netrufla okolo nich prejst, lebo voditka = flexiny a on ich minule mal problem udrzat, ked nas psi zbadali na volnom priestranstve 50m daleko... Tak som zkusla zuby, sa otocila a sla inou cestou domov. Mna to tu naozaj prestava bavit, keby aspon mrzlo a dalo sa prejst cez druhe pole, tam chodi malokto, aj ked zase ovela nebezpecnejsie psi, bo tam chodia vsetci s velkymi, co ich potrebuju vybehat pri bicykli... Ale radsej to riskovat, ze tam stretnem raz za tyzden niekoho ako riesit kazde vencenie 3x denne, ze niekto nema psa pod kontrolou :hmm:
Si viem predstavit, co toto bude, ked budem mat stena, ja budem tych ludi ako strielat, lebo to uz bude uplne tupe, lebo jeeeeej macik a kazdy bude chciet aspon pohladkat. Nechcem :plac: A oni nerozumeju, fakt, to uz viem od Frya, ked poviem, ze on sa pohladkat neda, oni si idu skusit, ci nahodou :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 14.01.2018 9:12

:ua: . je to jeden z dovodov, preco bude krpec na dlho posledny. ti ludia fakt nie su kompletni. to uz som si vypocula aj to, ze naco chodim po vonku s agresivnym psom, co nestrpi ani onuchanie, ved to sa musi... :pac: no lebo moj je pri nohe, kde je vas???
po takych stretoch mam tiez chut ist na samotu..
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Ned 14.01.2018 9:34

Vytasit paralyzer parkrat psovi pred nosom tak, aby to videl majitel. A zapraskat. Tak budu obchadzat...
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 9:43

Pri nom sa dokakava aj moj pes a odmieta to akceptovat, ze to je neskodne :heh: Vonku by som to teda nevytasila, kedze on chodi navolno, aby som ho este chytila :haha: Ako neva, mne staci narobit humbuk. Ibaze tych psov je tolko uz, ze to proste sa neda... Mna obchadza vacsina, ved aj tuto dvaja z troch sa mi snazili vyhnut, aj sa obchadzame. Sice kazdy z nich az po tretom navrieskani, ale uz to akceptuju... Ibaze je prilev novych a novych a mna to fakt nebavi riesit neustale dokolecka dokola. Som dnes v tej nasratosti ratala, ze s kolkymi psami sa tu Fry hrava. Takze ma 4 kamaratov s ktorymi ho pustam hrat, pricom sa vidia na luke, tak 2-3x do mesiaca sa s niekym z nich pohra, zbytok vencim sama a odhanam,vysvetlujem majitelom, revem na majitelov... Ale ja netusim odkial sa beru stale novi a novi psickari :hmm: Niektori su zjavne "vikendovi" , niektori chodili autami, ale tych to uz preslo a kopec je takych, ze tam vidim prvy krat. No a potom su taki, co maju psa na flexi a psicek rob si co chces. Takych obist je fakt umenie... A tym nestaci povedat ani 3x, oni seriozne nevedia, co robit s tym psom, len zaaretovat flexinu a ked to nestihnu vcas, tak pes ma 3m okruh a prejst sa neda.... Ale sak psicek je mily no, takze vlastne nic sa nedeje, on sa chce len pohrat :heh: Ja mam prejst s takym istym posukom potom okolo :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 9:44

Jaj, ale hufne vencenie ich uz preslo, kedysi chodili aj 10 majitelia v skupine, kym sa im to tam poriadne neporafalo. Teraz uz chodia maximalne dvojice :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Ned 14.01.2018 10:03

ja s tymto mam teda pokoj. uz dlho ani so susedom som nemala stret, co vkuse pustal psov po ulici, par krat stretavam takeho chala s nejakym mixnutym bull ale ten je na voditku a nejaky staford toho sa teda bojim, ale priamy stret sme uz davno nemali. takze ja som momentalne spokojna
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Ned 14.01.2018 10:31

Musim si zaklopat, ze u nas je momentalne situacia fakt fajn. Vobec nikto za nami nedolieza. Ako jasne, raz za cas sa stane, ale zratam tie pripady na prstoch jednej ruky za ten rok, co tu byvame. Akurat toho pitbula, co chodil na volno, som uz dlho nevidela. Snad nehibernuje a na jar nevyleze krvilacna bestia :heh:

A pigie, fakt nezavidim. By ma drblo a bola by som za totalnu harpiu, lebo by som vkuse vrieskala po tych ludoch. Ja byt trebou, tak si asi spravim vodicak a odveziem sa aspon v ramci dediny o pole dalej a tam vencim :angel:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia