Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod kives » Pon 08.01.2018 13:13

moschino :aaa: :jop:
gratulka :smile:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lindchen » Pon 08.01.2018 15:05

Dostala som info, že babičke z vianočného zázraku neprišlo predplatné (tam som napísala, platbu prijali už dávno, tak snáď pošlú ešte), ale neprišiel ani balíček!!! :hmm: :plac: Posielala som cez našu kolegyňu brigádničku, ktorá tam mala ísť osobne, práve aby sa nestratilo na pošte, ako býva zvykom...
Som strašne smutná aj rozčúlená, ako a čo sa stalo? Teraz teta nedostala darček? :plac:
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 08.01.2018 15:11

ako si sa to dozvedela? ja som aj rozmyslala, ze ako si overit, ci im to prislo, okrem toho zeby som tam volala a zistovala. ani neviem cele mena tych dochodcov...
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pon 08.01.2018 15:13

Písala mi pracovníčka z VZ, že či som niečo posielala.
Ja viem aj celé meno, schálne som uviedla, aby sa to tam dostalo. Mrzí ma to strašne. Musím pozisťovať, že či to tam vôbe odniesla. A predplatné, snáď rýchlo odpíšu.
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 08.01.2018 15:20

Aj ja som myslela na to cez vianoce, ze ci babicka dostala svoj balicek. Stacil by mail taky potvrdzovaci, to by potesilo. Takto tiez mam z toho taky pocit zvlastny, prislo/neprislo? Tiez neviem cele meno.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 08.01.2018 15:22

och :ua:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Sob 13.01.2018 22:51

Podarilo sa nám konečne vyzdvihnúť tanier za MoD1. :heh:
IMG_20180113_205650_654.jpg
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Ned 14.01.2018 0:56

K vianočnému zázraku:

na FB stránke https://www.facebook.com/vianocnyzazrak/ - z niektorých zariadení poslali info+foto :smile: Ja som si tam jednu pani, ktorej som posielala balíček, našla :jupi: Druhého pána som síce nenašla, lebo z jeho zariadenie zatiaľ žiadna spätná väzba zverejnená nebola, ale nepochybujem o tom, že i jemu balíček odovzdali :smile: Kuriér ho do zariadenia naisto doviezol a nevidím dôvod, prečo by ho pracovníci pánovi nedali :smile:
Skúste prípadne napísať priamo do zariadení, kam ste darčeky posielali, či vaše balíky dostali, mne na každý mail zatiaľ odpovedali :lol:

Lindi, predplatné si zaplatila a isto si tam uviedla i adresáta, čiže neboj, predplatné bude pani určite zasielané. Snáď sa nájde i balíček.
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 6:22

Velmi pekne, ze dali spatnu vazbu. Ja som sice tetulu nenasla, ale nebola ani vymenovana medzi tymi, co neboli obdarovani, tak verim, ze darcek dorazil :smile:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 8:12

A mne sa dari... Kazdy den riesim kade a co. Vcera opat proti mne vybehli tri srny, za nimi upachteny pes. A to ma skoro zvalcovali, prva uskocila len cca 5m odo mna, co ma zbadala, lebo som vychadzala z hustia a pobrali sa tym padom na cestu :ua: Nastastie nesli auta a oni si to rozmysleli pred nou a opat to stocili a obisli ma, pes veselo hop hop za nimi. Komu patril som neidentifikovala celu prechadzku... Dnes zase si vykracujem, moje milovane 2 borderky s australackou zbadali krpateho , nastastie ten s borderami, s ktorym som mala stret uz tri krat ma spoznal a stacil ich odvolat, lebo sli okolo neho, australacku druha majitelka nemala sancu odvolat. Ta zostala stat pred nami 20m od nich, 20m od nas, hovorim jej, zavolajte si ju. A ona vresti po nej a vresti... Som si potom vsimla, ze staru argentinu ma zo sebou tiez a tu drzi, si hovorim parada... Nuz, ked sa vobec nehybala z miesta, ja som psa odlozila a sla po australacku, ked majitelka netusi, co urobit, naco teda vykrocila aj majitelka a pes podho za mnou :heh: Mile, ze? :heh: Tak som ho zastavila a otocila a neodpustila si poznamku, ze co to robi navolno, ked to nevie posluchat. A oni si ti ludia fakt myslia, ze ich ti psi posluchaju :nwm: Nasrdena som ich obisla, lebo to fakt riesim uz denne, proste detto co petrzalka :ua: Presla som pol kilometra a tam zase pan s 2 utulkacmi, chvalabohu ich mal na voditkach, ale uzky chodnik, tam som si ani len netrufla okolo nich prejst, lebo voditka = flexiny a on ich minule mal problem udrzat, ked nas psi zbadali na volnom priestranstve 50m daleko... Tak som zkusla zuby, sa otocila a sla inou cestou domov. Mna to tu naozaj prestava bavit, keby aspon mrzlo a dalo sa prejst cez druhe pole, tam chodi malokto, aj ked zase ovela nebezpecnejsie psi, bo tam chodia vsetci s velkymi, co ich potrebuju vybehat pri bicykli... Ale radsej to riskovat, ze tam stretnem raz za tyzden niekoho ako riesit kazde vencenie 3x denne, ze niekto nema psa pod kontrolou :hmm:
Si viem predstavit, co toto bude, ked budem mat stena, ja budem tych ludi ako strielat, lebo to uz bude uplne tupe, lebo jeeeeej macik a kazdy bude chciet aspon pohladkat. Nechcem :plac: A oni nerozumeju, fakt, to uz viem od Frya, ked poviem, ze on sa pohladkat neda, oni si idu skusit, ci nahodou :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 14.01.2018 9:12

:ua: . je to jeden z dovodov, preco bude krpec na dlho posledny. ti ludia fakt nie su kompletni. to uz som si vypocula aj to, ze naco chodim po vonku s agresivnym psom, co nestrpi ani onuchanie, ved to sa musi... :pac: no lebo moj je pri nohe, kde je vas???
po takych stretoch mam tiez chut ist na samotu..
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Ned 14.01.2018 9:34

Vytasit paralyzer parkrat psovi pred nosom tak, aby to videl majitel. A zapraskat. Tak budu obchadzat...
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 9:43

Pri nom sa dokakava aj moj pes a odmieta to akceptovat, ze to je neskodne :heh: Vonku by som to teda nevytasila, kedze on chodi navolno, aby som ho este chytila :haha: Ako neva, mne staci narobit humbuk. Ibaze tych psov je tolko uz, ze to proste sa neda... Mna obchadza vacsina, ved aj tuto dvaja z troch sa mi snazili vyhnut, aj sa obchadzame. Sice kazdy z nich az po tretom navrieskani, ale uz to akceptuju... Ibaze je prilev novych a novych a mna to fakt nebavi riesit neustale dokolecka dokola. Som dnes v tej nasratosti ratala, ze s kolkymi psami sa tu Fry hrava. Takze ma 4 kamaratov s ktorymi ho pustam hrat, pricom sa vidia na luke, tak 2-3x do mesiaca sa s niekym z nich pohra, zbytok vencim sama a odhanam,vysvetlujem majitelom, revem na majitelov... Ale ja netusim odkial sa beru stale novi a novi psickari :hmm: Niektori su zjavne "vikendovi" , niektori chodili autami, ale tych to uz preslo a kopec je takych, ze tam vidim prvy krat. No a potom su taki, co maju psa na flexi a psicek rob si co chces. Takych obist je fakt umenie... A tym nestaci povedat ani 3x, oni seriozne nevedia, co robit s tym psom, len zaaretovat flexinu a ked to nestihnu vcas, tak pes ma 3m okruh a prejst sa neda.... Ale sak psicek je mily no, takze vlastne nic sa nedeje, on sa chce len pohrat :heh: Ja mam prejst s takym istym posukom potom okolo :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 14.01.2018 9:44

Jaj, ale hufne vencenie ich uz preslo, kedysi chodili aj 10 majitelia v skupine, kym sa im to tam poriadne neporafalo. Teraz uz chodia maximalne dvojice :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Ned 14.01.2018 10:03

ja s tymto mam teda pokoj. uz dlho ani so susedom som nemala stret, co vkuse pustal psov po ulici, par krat stretavam takeho chala s nejakym mixnutym bull ale ten je na voditku a nejaky staford toho sa teda bojim, ale priamy stret sme uz davno nemali. takze ja som momentalne spokojna
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia