Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Poslaťod Marcelko » Ned 01.01.2012 0:21

Všetko dobré do nového roku veľa zdravia, štastia, spokojnosti, radosti a len krásne zážitky s vašimi štornohými priateľmi :no:
Žiadna láska nie je úprimná....len tá psia
Marcelko
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ? 2

Poslaťod kotrmelc » Ned 01.01.2012 0:41

Nenávidím Silvestra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ska-ska je na prášky, nepomáha nič: zapnuté rádio, zatemnené okná, boli sme "akože" čúrať na dvore, ak sa poští do rána v kuchyni, tak sa ani čudovať nebudem.
Občas začne Struna vyštekovať, a to som len za kompom, čiže doma s nimi... Astor s Cárikom sú v pohode, ale už sa teším na hrobové ticho, lebo toho už mám fakt plné zuby :hmm:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod moth » Ned 01.01.2012 2:19

Dari sa mi neodist do postele, takto dlho byt hore?! Asi to bude tym, ze je uz konecne ticho a psy maju uz finalnu dobru noc :lol: Clovek si ani neuvedomuje ako svojim vnutornym rozpolozenim ovplyvnuje psa, tiez nemohli zaspat kym sa tu nieco "ocakavalo" - vrchol ohnostrojovej uchylky - inokedy maju psy dobru noc uz pred desiatou hodinou vecer, ale na Silvestra akoby tiez oslavovali, maju nekonecne mnozstvo energie a nie a nie zaspat :nwm:
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod Salexi » Ned 01.01.2012 2:35

Z postele, s vystresovanym psom pod rukou, vam a vasim chlpacom zelam do noveho roka len to naj! :santa:
"Boh stvoril človeka, ale keď zistil, aký je slabý, dal mu psa."
Salexi
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Marcelko » Ned 01.01.2012 2:51

Moja malá chodí spať o 17:00 a dnes som ju musel uspávať o 02:00...nie žeby bola vystresovaná ale bola tu návšteva a ona sa strašne tešila dúfam že ráno vstane o 11:00 :smile:
Žiadna láska nie je úprimná....len tá psia
Marcelko
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 01.01.2012 6:46

Ist spat o tretej, vstat ako zvycajne o pol siedmej - vyspana akoby som spala od jedenastej... Kto ma este takyto "dar"? :heh:
A zacinam rozmyslat ako velmi je bezpecne spavat vedla mojho psa. Dnes som sa zobudila fakt s 2cm vzdialenostou jeho zadnych lab od mojich oci. Keby chcel vstat skor ako ja, asi by som mala fakt divne prebudenie :prd: (A nie, ani nespal v mojej posteli, ale vedla na pelechu, len nohy mu akosi usli do nasej postele :heh: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Ned 01.01.2012 7:30

akoze cestne prehlasujem ze toto bol ten najsku*****jsi silverster ever ..... zarobila som holy K*****, zabava v meste po robote stala za prt ... ludia strasni, trapni, vsetko dokopy .... amen za tymto sprostym rokom a dufam ze ten dalsi nebude ani spolovice taky strasny .... amen .... :plac:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod adavra » Ned 01.01.2012 9:57

napriek obavám sme ten rachot prežili bez strachu. Samojedko sa zrejme vyštekal deň predtým dosýtosti, tak v obývačke zaľahol. Hovíčky, keď zbadali, že vonku je zábava, tak ma pretlačili cez dvere von a moja snaha ušetriť ich toho rachotu im zrejme prekážala viac ako nejaké petardy :pac:
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 01.01.2012 10:00

u nás sa na ohňostroj z okna pozeral denčok s nami. ale inak super začal tento rok :prd: suseda sa na mňa vykričala, že prečo moj pes nemá koš, že na mňa zavolá políciu, že na ňu zúri :nwm: sedel pred výťahom. videla som že výťah ide dole, tak ho dávam sadnuť pozdĺž steny, ja stojím pred ním, aby sa nepohol do výťahu, len preto, že sa otvárajú dvere a lebo viem, že sa ho ľudia boja. držím ho na krátko, ako vždy vo vchode má aj ohlávku. pohol sa asi 2cm smerom k nej, ona zjojkla a išla preč. vošli sme dnu, zavreli dvere a ona kričí, že zavolá políciu :nwm: ja jej na to, že prepáčte, môj pes vám nič neurobil, ale že čo to trepem za rozprávky, že zavolá políciu :nwm:
dúfam, že to nie je celkom pravda, že ako na nový rok, tak po celý rok :pac:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Ned 01.01.2012 11:03

My sme vecer nakoniec zvladli celkom v pohode, mensia kriza bola po desiatej, potom vonku vsetko stichlo az do polnoci. Nastastie nebyvam na sidlisku, to by bol asi vacsi bordel. Psica len kukala co sa deje, ja som si zapla serial tak ako vzdy vecer len trocha hlasnejsie a sli sme chrnat.
hruska
Multišampión

Poslaťod Monii » Ned 01.01.2012 11:42

Tak náš druhý Silvester spolu nedopadol bez stresov, štekotu, trasenia sa. Minulý rok bola v pohode, pozerala s nami vonku na svetielka o pól noci. Včera už od 6 večer vonku vyštekovala, utekala, schovávala sa. Pred pól nocou som si ju zobrala k sebe dnu, trochu sa ukľudnila. Ale celý večer totálne na :censored: . Keby som videla, kto nám do dvora hádzal petardy, tak si to veru zlízne :hmm:
Snáď bude rok 2012 lepší, ako ten predošlí.
Šťastný Nový rok všetkým, veľa pohody so štvornohými či dvojnohými :yes:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Ned 01.01.2012 12:13

Podarilo sa nám užiť si krásneho, pohodového Silvestra, nepamätám si, kedy som sa naposledy tak dobre zabávala a nasmiala (a môže za to "prekvapivo" Kusalek :heh: ). Proste super zábava s mojimi naobľúbenejšími ľuďmi, ako za starých denveráckych čias :joint: . A naozaj prekvapivo u mňa za triezva, zábava bez alkoholu je niekedy oveľa lepšia ak s :jazyk: . Ak nepočítam, že Aris v kuse vrčal, raz po psoch, raz po Kusalkovi, no kabaret :pac: .

Všetko dobré do roku 2012!!
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Ned 01.01.2012 12:17

hmm naša zalahla o pol 12, o polnoci ako začal rachot dvihla hlavu že čo? nič? tak spím ďalej :haha:
takže hluk nám problém nerobí, výchova "Metal up your Ass" funguje :poklona:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod krista » Ned 01.01.2012 12:40

Všetko dobré v Novom roku :pivko:
Pre nás parádny silvester ,venč v lese ,psy zabité už v aute (boli sme tam kým les dovolil) následne odchod na chatu na konci sveta :pusa: ,praskajúci krb, teplý čajík,človek aj pes o 10tej skončil :lol:
(nemáte niekto nejaké správičky o urvaných prštekoch na rúčkach ? :angel: )
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Ned 01.01.2012 13:04

zas ma chyta "chcemdalsiehopsa" nalada, pozeram inzeraty, utulky a pritom viem ze dalsi pes tak skoro nebude... sakra :ua:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Voľná Diskusia