Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod moschino » Sob 04.08.2018 18:40

Stratili sme sa v lese :lol: ze pojdeme spat inak ako cestou tam, nakoniec ani jedna cesticka nesla dobrym smerom, tak krizom cez strmy les :ach: ani internetovy signal, ani mobilny, este ze gps islo, tak sme vedeli ktorym smerom je to domov. Miesto 2 hod v lese to bolo skoro 5. Vedeli sme vzdusnou ciarou ktoryn smerom, tak krizom cez strmy les :prd:
Prílohy
LRM_EXPORT_20180804_190705.jpg
LRM_EXPORT_20180804_193137.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Ned 05.08.2018 19:17

Dnes sa mi podarilo urobit dobru hanbu kvoli psovi. Ale prvy krat je v tom pes nevinne a cele maslo je na mojej hlave :heh: Sedime na letnej terase, konzumujeme jedlo, pes zapnuty na voditku, spokojne lezi schuleny v klbku pod mojimi nohami... Zrazu vidim presne z miesta vedla mojej nohy vyletiet nieco tmave bleskovou rychlostou medzi stoly pred nami. Mna doslova zdvihlo zo stolicky, lebo neviem ako, asi voditko sa rozmotalo, rozhryzol, bohvieco, vyvliekol sa z obojka a isto siel nieco zdvihnut, co niekomu padlo zo zeme, sme sedeli pri hlavnej ceste a nabral ten smer. Takze ma zdvihlo zo stolicky a trochu silnejsim hlasom ako som planovala, bo nervy zapracovali som zrevala Fry, az prestal strngot okolnych priborov. "Fry" zastal a otocil sa a ja vo Fryovi zrazu nachadzam cierneho kocura... Skutocny Fry na mna zvedavo pozera stale zvinuty v klbu spod mojich noh... Ten zver musel vybehnut spoza rohu a minut ho maximalne o pol metra a pes nan vobec nezareagoval. Tak som sa pomaly posadila a omluvne na vsetkych usmiala, s cervenou tvarou sa snazila co najrychlejsie dojest a vypadnut :pac: Kocurik este prisiel pod nasu lavicu kuknut na toho psa... Ktory sa tvaril, ze ho nevidi :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod martin_s » Ned 05.08.2018 21:34

moschino píše:Stratili sme sa v lese :lol: ze pojdeme spat inak ako cestou tam, nakoniec ani jedna cesticka nesla dobrym smerom, tak krizom cez strmy les :ach: ani internetovy signal, ani mobilny, este ze gps islo, tak sme vedeli ktorym smerom je to domov. Miesto 2 hod v lese to bolo skoro 5. Vedeli sme vzdusnou ciarou ktoryn smerom, tak krizom cez strmy les :prd:

Na toto je dobry Locus v mobile...

Mne sa vcera podarilo... Hodil som Destiny gumenu lopticku na snurke do vody... Myslel som ze je plavajuca... Nebola :pac:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 06.08.2018 10:07

Martin, to sa mi podarilo tiež pár týždňov dozadu... ibaže hračka bola priamo inzerovaná ako do vody :prd: no čo, nemali sme meniť lano

pigie, dosť dobré :heh:

mne sa podarilo hádajte čo?? áno, riadne si spáliť chrbát. kto by to bol čakal. :pac:
ale aj keby som bola mala ten opaľovací krém tak by ma nebolo napadlo natrieť sa pred vstupom do vody.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 06.08.2018 12:18

Tak aj ja som skúsila zobrať Minie do vody. Najprv v nej chodila jak bocian :heh:, vyyyysoko dvíhať pacičky, pomaly som ju ukecala do hlbšej, lenže slečna miesto plávania sa snažila ísť zadnými po dne a prednými plácala okolo seba :heh: Tak že jej trochu pomožem, pridržím pod bruchom... zohnutá nad ňou...a slečna sa odrazila celou silou od dna rovno hore. Ozvalo sa "chrup" z mojho nosu (ktoré počuli aj kamošky pekných pár metrov ďaleko na brehu), pred očami sa mi premlela celá mliečna dráha, ale krv netiekla, tak asi dorbý, pokračovali sme. Ale nos opúchal, bolel jak čert... Áno, je zlomený :haha:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Uto 07.08.2018 12:11

sunnyyyyyyyyy :haha:
hej no, a preto som sa rozhodla ťahať malú z vody až keď už bola na hranici utrpenia :prd:
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Uto 07.08.2018 12:16

Nabudúce dostane vestu a kašlem na ňu :prd: Stejne si teraz musím dávať sakra pozor, ani smrkať nemožem, aby sa mi to náhodou nejak neposunulo. Aspoň že nemám monokle :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod jakut » Uto 07.08.2018 14:23

Ked uz spominate plavanie, Diana skocila do mora na prvy sup, ale prisla mala vlnka, trosku sa napila, panika, konec a od vtedy, len ide sadne na breh a caka kedy pride vlna, poskoci pol metra a do vody uz nejde :ua: Len sedi, cumi a ked vojdem do vody ja brese jak sibnuta. To uz 4 den. Neverim ze tam vlezie este, ani za hrackou, ani za mnou.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 07.08.2018 16:52

Sunny... na jednej strane :ua: kvoli zlomenemu nosu, na druhej :heh: pri citani popisu. viem si zivo predstavit, ako si ani nahodou necakala ten stret. je s nimi celkom veselo, a to zdaleko nemam tak potresteneho psa. drzim palce, nech sa ti to dobre a rychlo zhoji :smile: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Str 08.08.2018 9:01

Človek sa s nimi nenudí, to je fakt :heh: V ten istý deň ráno mi Papú otrepal hlavu a zuby pri nakladaní do vozíku - nerád tam nastupuje, takže sa hodí o zem a rob čo chceš, ja sa nepohnem :prd: Takže dvihnúť pod hrudníkom (tých jeho 30+ kilo už stojí za to), nastrkať dnu predné laby a potom zadok. Tiež sa na polceste rozhodol tam skočiť, mňa stiahol so sebou až do boxu, takže chrbátom mi dal zospodu do brady a zhora som dostala po hlave o vozík :prd: Mala som to brať ako varovanie :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 10.08.2018 19:32

Ja čumím. Pes práve zožral skoro celý kúsok pečenej tekvice. On, čo zeleninu v nijakej forme nikdy nechcel. :oo:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Pon 13.08.2018 6:34

kazdy jeden z troch zubov mudrosti bolel ked rastol.. ale posledny si povedal, ze tomu este prida grady :prd:
dufam, ze nebude musiet ist von
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Pon 13.08.2018 10:06

V ktorej teme to moshino spominala tych kokrov na agility? Wockers? Mne dnes vyskocilo toto. Ono fakt vznika v mediackej diere cosi nove.
Prílohy
Screenshot_20180813-110023.png
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 14.08.2018 18:26

Moze mat ten pes 19 kil v 3,5 mesiacoch? :prd:

Boli sme na druhom ockovani, vet odporucil aj tretie preockovanie na parvo. Vraj je toho tento rok extreeemne vela, ze vela umrti bolo. Aj dospele ockovane jedince sa vraj nakazili (ale teda tie prezili). :oo:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 15.08.2018 8:30

19 v 3,5?? to si neviem ani predstavit... urcite nemas aj ty fundla? :prd: :heh:
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia