Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Naše bývanie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Naše bývanie

Poslaťod katkariinka » Uto 23.07.2019 21:04

zije sa tam :love:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod zuzka:) » Uto 30.07.2019 16:43

Dosiel 3d navrh nasho domu :aaa:
Ale neviem si rady s kuchynou. Nie je praktickejsie mat pracovny priestor medzi sporakom a umyvadlom?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 30.07.2019 18:21

daj plan kuchyne
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Uto 30.07.2019 18:34

Mne by asi viac pasovalo dat umyvadlo na pravu stranu, keby slo trochu predlzit tu pravu stranu celu. Ale neviem ci by to nezmensilo velmi okolie, hmm
Prílohy
Screenshot_20190730-192837.png
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Str 31.07.2019 8:16

podla mna by to zmensenie nebolo nejake obmedzujuce, je tam dost miesta.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Str 31.07.2019 9:12

Za mňa medzi drezom a sporákom určite treba väčší priestor, ale nedávala by som ho oproti, lebo keby si niečo potrebovala súrne dat zo sporáka do umývadlá, je lepšie ísť ponad kuchynskú linku než nad podlahou
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 31.07.2019 10:08

No to mi tiez napadlo. Este by som mohla posunut sporak, ale to sa mi nepaci :D chlapovi napadlo dat umyvadlo do rohu. Ale to neviem ake ma nevyhody.
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 31.07.2019 10:23

drez do rohu nie - ten ma byt najlepsie dostupny. ani za chrbat od sporaka by som to nedavala. o kuchynskom trojuholniku si nepocula? :lol: inak aj ja som to tu riesila a nakoniec to mam presne takto isto a dobre je. a to ja mam teda ovela mensi priestor, mne linka kusok za sporakom aj konci.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 31.07.2019 11:19

Tak mozno by pomohlo kusok posunut sporak. Len ja ked si to predstavujem, tak ho posuvam pomaly k oknu a ono sa to da asi aj po mensich kusoch :D
Ach jaj, no neni sranda dom vymysliet. A to po nas teraz chcu vediet, ze ako sa bude ktore okno otvarat. A tu kuchynu a este nad kupelnou sa musime zamysliet.
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 31.07.2019 11:30

kusok by som sporak posunula, to hej. ale ono je prave pohodlne mat ten drez v dosahu k tomu sporaku. ved ako odkladaci priestor, alebo na pracu, mozes vyuzit aj lavu stranu od sporaka.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Str 31.07.2019 11:43

ja robím všetko medzi sporákom a drezom, ostatné plochy skončili ako odkladací priestor na kuchynské spotrebiče ..., takže za mňa, čo najviac miesta medzi sporákom a drezom :smile:
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 31.07.2019 11:44

Ked ja mam pocit, ze ked nieco robim, tak potrebujem mat vodu na dosah, tak sa furt doma tlacim pri umyvadle, lebo viac miesta je az dalej :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Str 31.07.2019 14:18

My mame medzi drezom a sporakom asi 20 cm :lol: . No co, panelak, ja som rada, ze je aspon ako je
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Sob 17.08.2019 19:08

uz som zufala. ako sa nastavuju panty interierovych dveri?!
myslela som, ze ako priemerne inteligentny clovek na to dokazem prist metodou pokus-omyl... ale to bol asi omyl :ach: povolim tie 3 srobiky pri pantoch, ale ci ich povytiahnem viac alebo menej, vobec neviem prist na to, v com je problem a ako ich mam nastavit - hore viac, dole menej alebo naopak... guglila som navody, ale nic rozumne som nenasla (top bol clanok s nazvom Jak seridit panty interierovych dveri, kde riesenim bolo "staci seridit panty imbusakem"....)
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Ned 18.08.2019 15:27

Skus jemne povolit aby sa to hybalo, zavri dvere, trochu pootvor dotiahni. Pripadne zisti ci je problem hore ci dole a dosteluj tam.. ale obcas su osadene zarubne nakrivo a si vybavena
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia