Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Naše bývanie

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Naše bývanie

Poslaťod wer » Pia 22.12.2017 13:11

ja to vravim - robosi su najlepsie zarabajuci... zoberu fusku na tyzden a dalsie 3 nemusia robit. a o robotu sa bat nemusia, kedze stale ich je nedostatok...

nezavidim situaciu. :ua:

ale keby si potrebovala stierku a vymalovat - dojdem, zadarmo. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kellee » Pia 22.12.2017 13:59

a nie je to aj s materialom?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Pia 22.12.2017 14:12

wer píše:ale keby si potrebovala stierku a vymalovat - dojdem, zadarmo. :lol:

:pusa: Vymalovat zvladnem, ale stierky som este nerobila :heh:

kellee, nie, z materialu potrebuje len zopar kablov, inak mam vsetko.
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 25.12.2017 8:03

Mate niekto podobny problem? Ja mam u nasich izbu nad garazou a s polovice, co nie je nad garazou visi vo vzduchu. 3 steny ma do vonkajsieho pristoru a kus podlahy teda... Najchladnejsia izba v celom dome samozrejme. Ked sme ju prerabali, dala som tam laminat, pretoze tam travime velmi malo casu, tak ze ho vyskusame. S tym, ze proste ked to nebude dobre moc, tak sa to vymeni. Tak som to uz olutovala, lahky pes na tom klope ako neviem co, neviem si prestavit, ked raz bude stena fundla, tak to budu rany. Ale Ok, aj tak tam chodime len spat, cize pohoda, prezijem, co ma vsak sokuje viac je nasledovne. Uz 2x som myslela, ze sa tam pes pocural v spanku. Ma tam pelech len deku, taku co ma cestovnu, je na to zvyknuty, je to jeho pelech aj na dovolenkach atd... No a odkedy sme vymenili podlahu, tak pod dekou mokro... To sa normalne na tej studenej podlahe kondenzuju jeho vydychy. Som fakt myslela, ze sa tam pocurava zo spanku, lebo je toho vela a teda laminat a vlhko nejdu dohromady.. Dovtedy tam bolo lino a koberec, ziaden problem. Laminat uz fakt nikdy nechcem vidiet :prd: Ked tam nadycha maly pes tak, ze to musim utriet, nechcem vediet, co tam nadycha velky pes :heh: Musim kupit nejaky pelech s pevnym dnom. :ach:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 25.12.2017 9:12

Ofrkala som stenu olejom. Este sa to aj fajne rozpilo. Nie je to ziadna specialna umyvatelna farba. Da sa s tym nieco urobit?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 25.12.2017 9:21

fuha, skus kriedou poriadne natriet a potom ju zotriet suchou handrou
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 26.12.2017 20:51

Som sa po troch sezonach konecne naucila kurit v nasom krbe :heh: Ako kurit to kurilo v pohode aj predtym, ale sklo sa mi spinilo ovela rychlejsie. Lubim kurit drevom (stale ma to neomrzelo, rovnako ako kosenie :heh: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Uto 26.12.2017 22:45

Neviem, čo som tu písala (nemám momentálne politickú vôľu to hľadať), ale minulý víkend sa nám ucpala jedna vetva kanalizácie, keď som zrovna prala, všetko vytieklo cez horný záchod. Našťastie druhá vetva, kde je napojená vaňa a dolné WC bola v poriadku. Doprala som do vane a tri dni sme dávali do wc hydroxid (zbohom moje baktérie v žumpe, som si ich tam chovala 9 rokov, chúďatká, už sú mŕtve). Dnes sa tá vetva znovu ucpala, znovu pri praní, znovu všetko vytieklo cez wc. Mám podozrenie, ale neviem, či to je reálne, že keď bol pred pár týždňami (týždňom ?) ten silný vietor, našla som na zemi odškripnutý kúsok zo škridle, resp. taká čiapočka, čo je na odvetraní kanalizácie, z tej sa odluplo. Mám pocit, že sa z toho mohlo odlupnúť aj zvnútra a padnúť rovno do tej vetvy, ktorá je ucpaná, na to sa spláchol toaletný papier a ucpalo sa to. Inak mi nedáva zmysel, že by sa to po týždni znovu ucpalo, nič okrem toaletného tam nehádžem. A aby toho nebolo málo, umývala som sa dolu v kúpelni a v tom sa praskla hadička z batérie a potopa, kým som stihla zatvoriť vodu. Normálne nejako zatekala voda po batérii a tesnenie batérie aj s niečím kovovým sa rozpadlo a opletaná hadička čo viedla od vody prehrdzavela a tá gumová hadička čo je v opletaní praskla. Ma fakt už picne, stále musím riešiť nejaké havarijné stavy. :plac:
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 26.12.2017 22:56

Fuuuu, toto su uplne moje nocne mory... aj tu take ocakavam, kedze stary dom... :prd: netusim, ako.si.s tym.poradim, uz s odstavenim vody v baraku by som mala fyzicky problem. :prd:

A na tu kanalizaciu - volali ste krtkovacov? Niektori sa tvaria, ze maju aj kamery... :lol: ono.to.ani nemusi byt skridla, proste sa to tam mohlo zahaprovat a pokial sa to komplet neuvolni mechanicky, bude sa vam to ucpavat zas a znova.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Uto 26.12.2017 23:13

nám ked sa upchalo, tiež sme mysleli, že prečistíme a bude dobre, ale pomohli až odpchávači. a najlepšie bolo, že v smere od domu nenatrafili na problém a ďalej im hadica nedošla, museli volať posily, nech prídu s veľkým odpchávacím autom a skúsia to od ulice. hrozilo, že prídu až o dva dni :prd: nakoniec nejak došli :lol: už to bola dosť zúfalá situácia :heh:
my máme strašne dlhý odtok, lebo kanalizácia je na zadnej ulici, tak naša rúra ide cez 2 pozemky
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 11.01.2018 11:21

boha, pokazila sa nam v podnajme rura - nefunguje spodny ohrev ... uz som sa zacinala bat ze som uplny kreten ked zrazu neviem spravit pizzu, chleba a kolac .. vsetko bolo nedorobene.... ale k veci - toto asi nieje vec ktora sa da opravit na mieste na pockanie, ci ???? nahodou niekto skusenosti s pokazenym dolnym ohrevom ? :ua:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 11:29

Mali by ti byt schopni na pockanie opravit hocico. Pridu, pozru, co je vadne a odporucia ci vymenit vadny diel alebo vymenit ruru. Zaplatis za to cca 30eur + potom nasledna oprava.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 11.01.2018 11:51

nova rura by potesila, tuto nemam rada :lol: len co by na to majitelka, neviem :haha: ale podla zmluvy do 150 e platime opravy my...
len mi ide o to ze keby to opravovali, ci hrozi aj to ze mi ju vezmu do prec ?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 11:53

Tak to ti asi nikto nepovie 100%, kym nevie, co je zavada :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 11.01.2018 11:54

za 150 kupis aj novu
ak nepotrebujes nejaku spesl,do 200€ su celkom slusne kombinovane sporaky
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia