Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Videá

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Vaše cvičné videá

Poslaťod Eva2017 » Ned 04.12.2016 18:38

Eva2017
Okoloidúci

Barfer.sk

Re: Videá

Poslaťod moschino » Uto 27.12.2016 20:48

Nevedela som, kam inam to dat. Trenujeme s mannerom :smile: https://www.instagram.com/p/BOiCSj0DmOk/
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 27.12.2016 21:37

mrdlo by ma z toho pipania :joint:
ako to planujes vyuzit?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Uto 27.12.2016 21:48

hlavne naucit zbiehacky na kladine, upevnit zbiehacky na acku, zlepsit samostatnost slalomu (tan ma sice slusny, ale vzdy moze byt lepsi :angel: ), na skokovke (nie vzdy viem dobre namierit hracku), naucit samostatnost naparkure, nech sa moc neviaze na mna (moc po mne kuka, vytaca hlavu hore a preto skace o 10 - 15cm vyssie ako je tycka a tak stracame drahocenne stotiny), potom na ucenie veci v dogdancingu ako chodza predo mnou, praca na dialku, daleke obiehanie. Tiez odmenovanie odlozenia na dlhsiu dobu, ak aj odidem prec z mistnosti, nech ho nebere za mnou, mozno ze aj odmenovanie v klietke v aute, ked bude ticho pri zastavovani a parkovani (ale toto chcem najskor prebrat na tom praktickom seminari so Sustom, nech to nepokaslem), odmenovanie napr. ak ho necham sameho v hotelovej izbe a pojdem sa najest do hotelovej restiky (v kombinacii so skypom, aby som neodmenila steknutie) a este ma urcite napadne kopa veci, kde to vyuzit :lol:

akurat neviem ako to pouzit, ak tam bude Baxy. nech sa nepobiju o odmenu. Tiez by bolo fajn naucit Baxyho samostatnost v slalome, ale zatial on to vobec nepozna, len aby sa nesnazil Frapcovi kradnut odtial. co je asi jedno, lebo casom na to pride, ze odtial padaju odmeny :nwm: Toto som este nedomyslela a asi by som mala. Baxy zatial s mannerom nerobil vobec nic a nevie naco je.

aaa toto video je mileee :aaa: :love: https://www.instagram.com/p/BMP45FpgqJz/
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 27.12.2016 21:53

a to ako naviazes na tu packu? si to neviem predstavit, tak preto sa blbo pytam. :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Uto 27.12.2016 22:03

to s tym nema nic. Trening s targetom je jeden z najlahsich na zaciatok. Najskor som psa zoznamila s mannerom, prve treningy zistoval len ze po pipnuti padne mlska, aby sa toho nebal. Nieco ako s klikrom. Potom som mu ukazala target, ktory poznal, za ktory som mu klikala a davala mlsky z ruky, ale teraz som miesto kliku a mlsky z ruky dala mlsku z maneru. Potom som robila toto cvicenie s targetom. Vobec sa neviazal na mna, neriesil ma, riesil len target a manner.

Na zone a parkure sa nauci tymto samostatnost, nebude kukat po mne, bude tiahnut vpred, aj ak by som ja isla od zonovky bokom (teraz napr. by zoskocil, musela by som bezat rovnobezne s ackom, aby nezoskocil. Jasne ze sa da ucit aj bez toho, ale toto dost ulahcuje). Bude sam dokoncovat slalom, lebo odmena nepride odo mna, ale z manneru niekde vpredu. Postupne budem manner umiestnovat aj do bokov a striedat s odmenami odo mna a z manneru. Na dd na praci na dialku sa nebude snazit priblizit viac ku mne, lebo odo mna idu odmeny, ale bude sa v klude drzat aj dalej odo mna. Vyuzijem na kopu veci, ked ho potrebujem odmenit inak, ako z ruky. Da sa s tym kopa veci ucit. Aj napr. ostat na koberceku, kym ja otvorim dvere navsteve (toto je viac ako hudba buducnosti :heh: )

edit: napr. mozem rozhadzat hracky po byte a kazat mu ich odpratavat do krabice, za kazdu by dostal z manneru odmenu a ja mozem lezat na gauci s vylozenymi nohami a pes si potrenuje hlavicku a trik :lol: kopa hier sa da vymysliet
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 27.12.2016 22:20

Jasne, jasne, to chapem. A teda ty mas cudlik a vypustas podla potreby, ano? Netusim, na akom principe to funguje totiz
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Uto 27.12.2016 22:32

Jj, mam ovladac, na ktorom su dva gombíky. Jednym vypustam pamlsok ja druhym viem zapnut predvoleny režim (ze napr. vypusta pamlsok sam kazdych niekolko sekund, kolko si vyberies, ze vypusta jeden alebo viac mlsiek). A tento typ mannera je taky, ze az na neviem kolko metrov funguje, aj cez steny a tak. Potom su este ine, ale tie fungujú ako ovladac na telku, ze musis namierit presne a neda sa s nim odmenit z inej miestnosti. Tie su aj lacnejsie
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 27.12.2016 22:34

A to vie aj lopticku vyflusnut, ci cisto na mlsky?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Uto 27.12.2016 22:54

Ee, cisto mlsky. Mas nastavce na dve rozne velkosti mlsiek. Ja pouzovam mensi, sypem do toho normalne granule alebo tie platinumky polamem na polovicu

PicsArt_12-27-10.52.27.jpg

Vrhac lopticiek maju vraj na spokojnom psovi, ale neviem ako to funguje, ci to ovlada clovek nejako :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod SabLux » Štv 05.01.2017 0:20

Šťastný nový rok ľudia :angel:
SabLux
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 05.01.2017 7:38

zlatá :smile: super :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Štv 05.01.2017 7:42

:yes: :jop:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pia 06.01.2017 9:06

Toto sem musim dat :aaa: parada :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Ned 08.01.2017 18:52

Wau! To je inak premakaný tím! :oo: Kto to je? Hádže a točí s tým psom ako s vrecom zemiakov.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia