Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Gazdinky a gazdinkovia

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Gazdinky a gazdinkovia

Poslaťod Silvuch » Str 15.08.2018 7:41

daj receept :ha:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Str 15.08.2018 7:45

wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucy » Str 15.08.2018 8:06

Ten vyzera dobre, ja som vcera tiez hruskovy stvorila bez muky (kokos , orechy, med, vajicka, banany ako cesto), ale tento vyzera ovela viac nobl teda !

a v kauflande som konecne zohnala (slovensku) fialovu karotku za priaznivu cenu aj zltu cviklu...tak som spokojna, ze mozem varit farebne :lol:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Str 15.08.2018 9:27

joooj, ja mám sobotu pečiaci a upratovaci deň. Takže celý deň mi celá domácnosť pípka a zvoní a ja pobehujem hore-dolu schodami - rúra bliaka, minútky bliakajú, varná doska zvoní, aspoň že práčka hrá nejakú peknú melódiu :)

Úplne najlepšie je, keď to zle načasujem a začne mi pípkať viac vecí naraz a nedá sa počkať, hlavne keď robím cesto na pizzu v pekárni, zároveň chlieb bez pekárne, zároveň niečo pečem a zazvoní mobil a do toho začne vrešťať niektorý mačiak, že chce jesť alebo sa hrať, šibnutý dom ako hovorí moja mama :aaa:

Ako by mi bodlo, byť žena v domácnosti, jáj, to by bolo, keby bolo.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucy » Str 15.08.2018 10:00

to je aj moj life goal, byt zena v domacnosti - bohuzial nemam takeho partnera vyznavajuceho stare hodnoty a vraj nech pekne zarabam tu svoju minimalnu mzdu :lol:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 15.08.2018 10:44

Tak neni to uplne cely den. Rano som si nachystala starter a asi od 16tej som uz musela byt na dosah. Na rano si napr nerada chystam, ked to furt treba prekladat a cosi, tak nemoze clovek ani z domu odist. A potom teplo z rury :D
Ale ano, chodit do prace, asi by sa mi nechcelo :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Str 15.08.2018 10:49

ja detto, lenže ja fungujem v našej domácnosti ako živiteľ, takže na mojej mzde závisíme :pac: a okrem toho môj tiež neuznáva "staré hodnoty", sme sa dáko nezladili v tomto :lol:
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Str 15.08.2018 10:58

Tak u nas aj chlap chce byt doma :heh:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 15.08.2018 11:03

ja to celkom chapem obetovat cely jeden den jedlu, uz len kvoli tomu, ze ked som traz neschopna si napiect chlieb a musime kupovat tak mam riadne traviace problemy, takze keby bolo na mne kludne obetujem ten den,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Str 15.08.2018 11:30

ja som zacala piect kvaskovy chlieb az ked som nastupila do prace po materskej :heh: chystala som sa na to cely cas doma a nedostala som sa k tomu..
a zienka domaca by som nevydrzala byt, stacili mi dva roky doma :joint: ale taky polovicny uvazok by mi stacil bohate :heh: len bohuzial :haha:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 15.08.2018 11:31

kellee píše:ja to celkom chapem obetovat cely jeden den jedlu, uz len kvoli tomu, ze ked som traz neschopna si napiect chlieb a musime kupovat tak mam riadne traviace problemy, takze keby bolo na mne kludne obetujem ten den,

tak ja radsej nejem :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 15.08.2018 11:33

akoze vobec nic a cely den?
ja ale nezijem sama a nemozem nedat najest chlapovi co cely den maka v robote a druhu smenu doma a radsej mu dam to co navarim/ napeciem doma, akoby som ho poslala najest sa niekam
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 15.08.2018 11:37

ked tak, dam si to, co je.. narychlo. :nwm: s jedlom sa nikdy nepaprem - to, coho priprava trva viac ako 30 minut, nerobim. nemam ani kedy.
a tak keby ma zivil chlap, tka mu mozem aj okolo zadku skakat. :joint: inak asi nemoze cakat, ze by som sa vzdala svojich zaujmov, aby som mu naplnila brucho k spokojnosti. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Str 15.08.2018 11:37

Včera som večer prišla domov a môj chlap si mňamká na niečom, ja že čo, on - dal som si ten tvoj chlebík s máslom a taká dobrota, som si spomenul na detstvo, keď babka piekla chlieb.

No a to ten posledný chlieb som mierne povedané - pripiekla :lol:

Omylom som nestiahla po 15 min. stupne z 250 na 210 ako dávam, ale sa chudák celých 50 min. robil na 250, takže kôrka tmavá - slabé slovo :hi: , hneď po vybratí som ho prešla pod vodou, že čo sa stane, to sa stane a je fakt fantastický.

Keď si u našich dám nedobrovoľne trochu kupovaného chleba, normálne nechápem ako to môžu jesť, úplne že hmota bez chutí a zápachu a to mama príde s takým nadšením, že aký dobrý chlieb zohnala a ja len gúľam očami a aby sa nenahnevala, tak kúsok zjem (so sebazapretím).

Ako sme sa presťahovali do domu, tak som prišla na chuť všeličomu, čo som pretým netušila, že sa dá doma vyrobiť a hoci to trvá niekoľkonásobne dlhšie, tú hodnotu to pre mňa má neskutočne vysokú. Preto by som najradšej ostala doma a celé dni varila, vyrábala kde čo, venovala sa psíkovi a mačiakom, záhradke ... noo, však sa uvidí, kam to dotiahnem :heh:

Tento víkend sa chystám na ghee. Už sa teda chystám 3 týždne, ale riešila som notebook, že mi zblbol a včera som to konečne vyriešila a aj sa mi minula kozmetika, tak som si radšej vyrábala krémiky a pod., tak sa snáď dostanem k tomu ghee, lebo som zvedavá, čo to vlastne je a čo s tým :smile:
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 15.08.2018 11:40

ghe si sem tam robim, ale az tak velmi mi nechuti :lol: skor ma bavi ta vona pri jeho robeni, neskutocne vonia cely dom.

wer ani neviem co ti na toto napisat :pac:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia